Справа № 367/7240/20
Провадження № 2-з/367/338/2020
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
05 листопада 2020 року Ірпінський міський суд Київської області у складі
судді Карабаза Н.Ф.,
за участю секретаря Стародубець О.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Ірпінського міського суду Київської області заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову
в с т а н о в и в :
До Ірпінського міського суду Київської області надійшла заява ОСОБА_1 про забезпечення позову, у якій просить накласти арешт на земельну ділянку реєстраційний номер: 1512042432109, дата набуття права власності: 08.07.2020 року, кадастровий номер 3210900000:01:173:0052, площа 1,8033 га, місцезнаходження: Київська область, м. Ірпінь, належність: Товариство з обмеженою відповідальністю ТРАНЗИТ-ХОЛЛ , код ЄДРПОУ 34837483, заборонити Товариству з обмеженою відповідальністю ТРАНЗИТ-ХОЛЛ , код ЄДРПОУ 34837483 та іншим особам вчиняти будь які дії, пов`язані з відчуженням, користуванням земельною ділянкою, зміною її цільового призначення та забороною здійснення будівництва на земельній ділянці, яка розташована за адресою: Київська область, м. Ірпінь, кадастровий номер 3210900000:01:173:0052, площею 1,8033 га, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства.
Вивчивши матеріали заяви, суддя дійшов наступного.
Відповідно до ч. 2 ст. 149 ЦПК України забезпечення позову допускається як до пред`явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття таких заходів може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист, або поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача, за захистом яких він звернувся або має намір звернутися до суду.
Положеннями ч. 1 ст. 151 ЦПК України , передбачено, що заява про забезпечення позову подається в письмовій формі, підписується заявником і повинна містити: 1) найменування суду, до якого подається заява; 2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові - для фізичних осіб) заявника, його місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштові індекси, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України, реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України, номери засобів зв`язку та адресу електронної пошти, за наявності; 3) предмет позову та обґрунтування необхідності забезпечення позову; 4) захід забезпечення позову, який належить застосувати, з обґрунтуванням його необхідності; 5) ціну позову, про забезпечення якого просить заявник; 6) пропозиції заявника щодо зустрічного забезпечення; 7) інші відомості, потрібні для забезпечення позову.
Відповідно до вимог ч. 2 ст. 151 ЦПК України якщо заява про забезпечення позову подається до відкриття провадження у справі, в такій заяві додатково зазначаються повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) інших осіб, які можуть отримати статус учасника справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштові індекси, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України, реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серія паспорта для фізичних осіб - громадян України, відомі номери засобів зв`язку та адреси електронної пошти. Реєстраційний номер облікової картки платника податків або паспортні дані інших сторін - фізичних осіб, які не є підприємцями, вказуються у випадку, якщо вони відомі заявнику.
Проте подана заява не відповідає вищевказаним вимогам, а саме не зазначено процесуального статусу сторін позову, який буде подано до суду, предмет позову та обґрунтування необхідності забезпечення позову, ціну позову, про забезпечення якого просить заявник; інші відомості, потрібні для забезпечення позову, тому подану заяву слід повернути заявнику.
Відповідно до ч.10 ст.153 ЦПК України, суд, встановивши, що заяву про забезпечення позову подано без додержання вимог статті 151 цього Кодексу, повертає її заявнику, про що постановляє ухвалу.
За таких умов, коли заява не відповідає вимогам ст. 151 ЦПК України, вона підлягає поверненню заявнику.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 151-153, 247, 352 ЦПК України
у х в а л и в :
Заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову - повернути заявнику.
Роз`яснити заявнику, що повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню заявника до суду з такою заявою, після усунення умов, що стали причинами для її повернення.
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги в 15-ти денний строк з дня отримання копії ухвали.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - https://court.gov.ua/sud1013/ та в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням - http://reyestr.court.gov.ua .
Суддя Н.Ф.Карабаза
Суд | Ірпінський міський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 05.11.2020 |
Оприлюднено | 09.11.2020 |
Номер документу | 92687022 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ірпінський міський суд Київської області
Карабаза Н. Ф.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні