03-15-09/2374
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
"08" серпня 2007 р. Справа № 03-15-09/2374
Господарський суд Черкаської області в складі головуючого - судді Єфіменка В.В.,
з секретарем Семерез М.І.,
за участю представників сторін:
від позивача: не з”явився;
від відповідача: Гончарук О.М. за довіреністю,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Черкаси справу за позовом ТОВ “Зернова торговельна компанія”, м.Київ
до Іноземного підприємства “Аграрпродукти-Вільд Україна”
про видачу зворотного наказу,-
ВСТАНОВИВ:
Засновник Іноземного підприємства “Аграрпродукти-Вільд Україна” звернувся до суду в порядку ст. 122 ГПК України, в якій просить видати зворотній наказ про стягнення на користь Іноземного підприємства “Аграрпродукти-Вільд Україна” (код 31883521) коштів в сумі 239746,87 грн.
Ст.122 ГПК України передбачено, що якщо виконані рішення або постанова змінені чи скасовані і прийнято нове рішення про повну або часткову відмову в позові, або провадження у справі припинено, або позов залишено без розгляду, боржникові повертається все те, що з нього стягнуто на користь стягувача за зміненими чи скасованими у відповідній частині рішенням, постановою.
Видача наказу про повернення стягнутих грошових сум, майна або його вартості провадиться господарським судом за заявою боржника, до якої додається довідка, підписана керівником чи заступником керівника і головним (старшим) бухгалтером, про те, що суму, стягнуту за раніше прийнятим рішенням, списано установою банку або майно вилучено державним виконавцем.
Якщо не приведені у виконання рішення або постанова змінені чи скасовані і прийнято нове рішення про повну або часткову відмову в позові, або провадження у справі припинено, або заяву залишено без розгляду, господарський суд виносить ухвалу про повне або часткове припинення стягнення за зміненими чи скасованими у відповідній частині рішенням, постановою.
Видачу зворотного наказу ГПК України не передбачає.
Заявник своїх вимог на час судового розгляду заяви не уточнив і не змінив.
Вимоги ст.122 ГПК України заявником не виконані.
З дослідженого у судовому засіданні Статуту Іноземного підприємства “Аграрпродукти-Вільд Україна” (із змінами від 25.04.2007 р.) вбачається, що управління підприємством (розділ 5 Статуту) здійснюють:
- власник підприємства;
- генеральний директор підприємства.
Статутом не передбачено, що засновник є органом управління підприємством і має повноваження на підписання заяв і інших процесуальних документів до суду від імені Іноземного підприємства “Аграрпродукти-Вільд Україна”.
Суд приходить до висновку, що заявник обрав такий спосіб захисту своїх інтересів, який не передбачено чинним законодавством.
З огляду на викладене, суд приходить до висновку, що заява задоволенню не підлягає.
Керуючись ст.86 ГПК України , суд-
УХВАЛИВ:
У задоволенні заяви засновника Іноземного підприємства “Аграрпродукти-Вільд Україна” про видачу зворотного наказу у справі № 03-08-15-09/2374 –відмовити.
Суддя Єфіменко В.В.
Суд | Господарський суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 08.08.2007 |
Оприлюднено | 12.09.2007 |
Номер документу | 927163 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Черкаської області
Потапенко В.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні