Ухвала
від 09.11.2020 по справі 455/33/19
СТАРОСАМБІРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 455/33/19

Провадження № 2/455/180/2020

УХВАЛА

09 листопада 2020 року м.Старий Самбір

Старосамбірський районний суд Львівської області

в складі: головуючого - судді Пошивака Ю.П.,

секретар судового засідання - Сенета Г.Н.,

розглянувши в приміщенні суду - залі судових засідань, в порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін цивільну справу №455/33/19 за позовом Акціонерного товариства комерційний банк Приватбанк до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог - Приватне підприємство Ера- Гранд , про стягнення заборгованості ,

В С Т А Н О В И В:

04.01.2019 року Акціонерне товариство комерційний банк Приватбанк (надалі - АТ КБ ПРИВАТБАНК ) звернулося до суду з позовною заявою до ОСОБА_1 (надалі -відповідач) про стягнення заборгованості.

Станом на 14.08.2018 року заборгованість становить 52464.74 гривні, яка складається з наступного: 9270.00 гривень - заборгованість за кредитом; 18728.50 гривень - заборгованість по процентам за користування кредитом; 4117.73 гривень - заборгованість по комісії за користування кредитом; 20348.51 гривень - пеня за несвоєчасність виконання зобов`язань за договором, яку АТ КБ ПРИВАТБАНК просить стягнути з ОСОБА_1 та судові витрати.

Протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 04.01.2019 року, справа передана для розгляду судді Ніточко Л.Й..

Ухвалою судді від 18.03.2019 року дану справу прийнято до розгляду, відкрито провадження, постановлено розгляд справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін, розгляд справи призначено на 09 годину 15 хвилин 16.12.2019 року.

Наказом №47-К від 10.07.2020 року суддю ОСОБА_2 відраховано зі штату Старосамбірського районного суду Львівської області у зв`язку з її смертю ІНФОРМАЦІЯ_1 .

З огляду на вказані обставини, на підставі розпорядження керівника апарату суду Волошина І.С. №513/07/2020 від 20.07.2020 року по даній справі був призначений повторний автоматизований розподіл судової справи між суддями. Призначення не відбулося, оскільки не вистачає потрібної кількості суддів для розподілу справи.

Протоколом повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 06.08.2020 року справу передано для розгляду судді Пошиваку Ю.П..

Ухвалою судді від 19.08.2020 року дану позовну заяву було прийнято до розгляду та визначено, що справа буде розглядатися за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін. Також даною ухвалою суду було визначено строки для подання сторонами відзиву на позовну заяву, відповіді на відзив, заперечення.

Позивач копію ухвали про прийняття до свого провадження та слухання справи в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін отримав.

Відповідач копію ухвали про прийняття до свого провадження та слухання справи в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін 03.09.2020 року.

Третій особі, яка не заявляє самостійних вимог - Приватному підприємству Ера-Гранд копію ухвали про прийняття до свого провадження та слухання справи в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін, копію позовної заяви з доданими до неї документами надіслано 27.08.2020 року, причини повернення поштового відправлення - адресат відсутній за вказаною адресою . Згідно до ч.4 ст.19 ЦПК України спрощене позовне провадження призначене для розгляду малозначних справ, справ, що виникають з трудових відносин, справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи.

Відповідно до ч. 6 ст.19 ЦПК України для цілей цього Кодексу малозначними справами є: 1) справи, у яких ціна позову не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб; 2) справи незначної складності, визнані судом малозначними, крім справ, які підлягають розгляду лише за правилами загального позовного провадження, та справ, ціна позову в яких перевищує двісті п`ятдесят розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб; 3) справи про стягнення аліментів, збільшення їх розміру, оплату додаткових витрат на дитину, стягнення неустойки (пені) за прострочення сплати аліментів, індексацію аліментів, зміну способу їх стягнення, якщо такі вимоги не пов`язані із встановленням чи оспорюванням батьківства (материнства); 4) справи про розірвання шлюбу; 5) справи про захист прав споживачів, ціна позову в яких не перевищує двохсот п`ятдесяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Згідно ч.1 ст.274 ЦПК України в порядку спрощеного позовного провадження розглядаються справи: 1) малозначні справи; 2) що виникають з трудових відносин; 3) про надання судом дозволу на тимчасовий виїзд дитини за межі України тому з батьків, хто проживає окремо від дитини, у якого відсутня заборгованість зі сплати аліментів та якому відмовлено другим із батьків у наданні нотаріально посвідченої згоди на такий виїзд.

При цьому, згідно ч.ч. 3-4 статті 274 ЦПК України при вирішенні питання про розгляд справи в порядку спрощеного або загального позовного провадження суд враховує: 1) ціну позову; 2) значення справи для сторін; 3) обраний позивачем спосіб захисту; 4) категорію та складність справи; 5) обсяг та характер доказів у справі, в тому числі чи потрібно у справі призначити експертизу, викликати свідків тощо; 6) кількість сторін та інших учасників справи; 7) чи становить розгляд справи значний суспільний інтерес; 8) думку сторін щодо необхідності розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження. В порядку спрощеного позовного провадження не можуть бути розглянуті справи у спорах: 1) що виникають з сімейних відносин, крім спорів про стягнення аліментів, збільшення їх розміру, оплату додаткових витрат на дитину, стягнення неустойки (пені) за прострочення сплати аліментів, індексацію аліментів, зміну способу їх стягнення, розірвання шлюбу та поділ майна подружжя; 2) щодо спадкування; 3) щодо приватизації державного житлового фонду; 4) щодо визнання необґрунтованими активів та їх витребування відповідно до глави 12 цього розділу; 5) в яких ціна позову перевищує двісті п`ятдесят розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб; 6) інші вимоги, об`єднані з вимогами у спорах, вказаних у пунктах 1 - 5 цієї частини.

Відповідно до ч.5 ст.279 ЦПК України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Враховуючи те, що відповідач ОСОБА_1 поштове відправлення отримав, проте, від третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог - Приватного підприємства Ера-Гранд поштове відправлення повернулося, причина повернення поштового відправлення - адресат відсутній за вказаною адресою , а отже третя особа належно не повідомлена про розгляд справи, враховуючи характер спірних правовідносин та предмет доказування у справі, які вимагають повного та всебічного встановлення обставин справи, суд приходить до переконання про продовження розгляду даної справи за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін, в тому числі здійснити виклик третьої особи через оголошення на офіційному вебсайті судової влади України.

Керуючись ч.ч. 4, 6 ст.19, ст.ст.258-260, ч.ч. 1, 3, 4 ст.274, ст.275-278, ч.5 ст.279 ЦПК України,-

ПОСТАНОВИВ:

Розгляд цивільної справи за позовом Акціонерного товариства комерційний банк Приватбанк до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог - Приватне підприємство Ера- Гранд , про стягнення заборгованості продовжувати за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.

Судове засідання призначити на 09 годину 20 хвилин 24 грудня 2020 року у приміщенні Старосамбірського районного суду Львівської області за адресою: місто Старий Самбір, вулиця Шевченка-бічна, №1, Старосамбірського району Львівської області.

Повідомити третю особу про дату, час та місце розгляду справи, в тому числі здійснити її виклик через оголошення на офіційному вебсайті судової влади України, повторно надіслати копію ухвали про прийняття до провадження у справі від 19.08.2020 року, копію позовної заяви з долученими до неї документами.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: https://court.gov.ua/sud1322/.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя Ю.П.Пошивак

СудСтаросамбірський районний суд Львівської області
Дата ухвалення рішення09.11.2020
Оприлюднено11.11.2020
Номер документу92720524
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —455/33/19

Рішення від 11.08.2021

Цивільне

Старосамбірський районний суд Львівської області

Пошивак Ю. П.

Ухвала від 23.06.2021

Цивільне

Старосамбірський районний суд Львівської області

Пошивак Ю. П.

Ухвала від 24.12.2020

Цивільне

Старосамбірський районний суд Львівської області

Пошивак Ю. П.

Ухвала від 09.11.2020

Цивільне

Старосамбірський районний суд Львівської області

Пошивак Ю. П.

Ухвала від 19.08.2020

Цивільне

Старосамбірський районний суд Львівської області

Пошивак Ю. П.

Ухвала від 16.12.2019

Цивільне

Старосамбірський районний суд Львівської області

Ніточко Л. Й.

Ухвала від 18.03.2019

Цивільне

Старосамбірський районний суд Львівської області

Ніточко Л. Й.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні