Справа № 815/271/17
УХВАЛА
11 листопада 2020 року м. Одеса
Одеський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Балан Я.В., розглянувши заяву Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, про поновлення пропущеного строку для пред`явлення виконавчого листа до виконання по адміністративній справі №815/271/17, за позовною заявою Управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеси до Приватного підприємства Кузнечний дом , про стягнення заборгованості по відшкодуванню витрат на виплату та доставку пільгових пенсій,-
В с т а н о в и в:
Постановою Одеського окружного адміністративного суду від 09 березня 2017 року, позовні вимоги Управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеси до Приватного підприємства Кузнечний дом , про відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених за віком на пільгових умовах у розмірі 4354,05 гривень - задоволено.
На виконання вказаної постанови суду 20 червня 2017 року Одеським окружним адміністративним судом видано виконавчий лист №815/271/17 строком пред`явлення до виконання 14 вересня 2017 року.
Ухвалою Одеського окружного адміністративного суду від 23 серпня 2017 року, замінено стягувача (сторону у виконавчому документі, у виконавчому провадженні) по справі №815/271/17 з Управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеса на Центральне об`єднане управління Пенсійного фонду України у м. Одесі.
Ухвалою Одеського окружного адміністративного суду від 24 грудня 2019 року, замінено сторону виконавчого провадження з Центрального об`єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі на Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області.
10 листопада 2020 року, через канцелярію Одеського окружного адміністративного суду, від представника Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, надійшла заява про поновлення пропущеного строку для пред`явлення виконавчого листа до виконання (вх.№47623/20).
Відповідно до статті 376 Кодексу адміністративного судочинства України, стягувачам, які пропустили строк для пред`явлення виконавчого листа до виконання з причин, визнаних судом поважними, пропущений строк може бути поновлено.
Заява про поновлення пропущеного строку подається до суду, який розглядав справу, як суд першої інстанції.
Згідно частини 3 статті 376 КАС України, суд розглядає заяву про поновлення пропущеного строку у десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.
Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку про необхідність призначення до розгляду у судовому засіданні заяви Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про поновлення пропущеного строку для пред`явлення виконавчого листа до виконання .
Керуючись ст. 166,167, 246, 248, 379 КАС України, суд, -
У Х В А Л И В:
Призначити заяву Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про поновлення пропущеного строку для пред`явлення виконавчого листа до виконання по адміністративній справі №815/271/17 до розгляду на 17 листопада 2020 року, об 11 годині 15 хвилин , у приміщенні Одеського окружного адміністративного суду за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 14, зал судових засідань №33 (другий поверх).
Копії ухвали надіслати сторонам.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення (підписання) суддею в порядку ст. 256 КАС України та відповідно до ст.294 КАС України оскарженню не підлягає.
Суддя Балан Я.В.
Суд | Одеський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 11.11.2020 |
Оприлюднено | 13.11.2020 |
Номер документу | 92780155 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Одеський окружний адміністративний суд
Балан Я.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні