Рішення
від 09.11.2020 по справі 904/2947/20
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027

E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09.11.2020м. ДніпроСправа № 904/2947/20 За позовом Акціонерного товариства "ДТЕК Дніпровські електромережі", м. Дніпро

до Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Форт", м. Дніпро

про стягнення 40 256,36 грн.

Суддя Євстигнеєва Н.М.

Секретар судового засідання Чернявська Е.О.

Представники:

Від позивача: Козятинський І.П., представник

Від відповідача: Єгоров С.В., керівник

С У Т Ь С П О Р У:

Акціонерне товариство "ДТЕК Дніпровські електромережі" звернулося до Господарського суду Дніпропетровської області із позовом, яким просить стягнути з Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Форт" суму за недораховану електроенергію у розмірі 40 256,36 грн.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що 22.11.2019 при перевірці дотримання відповідачем ПРРЕЕ на об`єкті відповідача, м. Дніпро, вул. Банківська, 24, було виявлено порушення, а саме самовільне підключення електроустановок до електричної мережі, що не належить оператору системи з порушенням схеми обліку. Самовільне підключення виконано дротом АПВ 2,5 мм від квартирного стояка в першому під`їзді на освітлення в підвальному приміщенні, від квартирного стояка в третьому під`їзді на освітлення в підвальному приміщенні, виконано приховано. Виявити при контрольному огляді можливості не було.

З приводу виявленого порушення позивачем складений акт про порушення №123790 від 22.11.2019 у присутності відповідача, який підписаний без зауважень. Порушення ПРРЕЕ було усунуто, про що складений акт про усунення порушення від 22.11.2019.

27.11.2019 комісією енергопостачальника по розгляду акту про порушення №123790 від 22.11.2019 було прийнято рішення, оформлене протоколом № 11-22 про нарахування кількості недорахованої електроенергії. Нарахування було здійснено у відповідності до п. 8.4 по формулі № 8 ПРРЕЕ за період з 22.11.2018 по 22.11.2019. Сума нарахувань склала 40 256,36 грн.

Відповідач у судове засідання з`явився, однак письмового відзиву на позовну заяву не надав.

Згідно Витягу з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 03.06.2020 справу №904/2947/20 передано на розгляд судді Євстигнеєвої Н.М.

Ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області від 05.06.2020 відкрито провадження у справі у порядку спрощеного позовного провадження без виклику (повідомлення) учасників за наявними в матеріалах справи документами.

Ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області від 21.08.2020 ухвалено перейти до розгляду справи №904/2947/20 за правилами загального позовного провадження та призначено підготовче засідання на 07 жовтня 2020 року.

Ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області від 07.10.2020 продовжено строк підготовчого провадження по справі №904/2947/20 на тридцять днів та відкладено підготовче засідання у справі на 09 листопада 2020 року.

Ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області від 09.11.2020 за письмовою згодою учасників закрито підготовче провадження у справі №904/2947/20 та призначено справу до судового розгляду по суті у судове засідання на 09.11.2020.

У судовому засіданні 09.11.2020 проголошені вступна та резолютивна частини рішення.

При розгляді справи судом досліджені письмові докази, що містяться в матеріалах справи.

Розглянувши наявні в матеріалах справи докази, заслухавши пояснення представників позивача та відповідача, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позовна заява, об`єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, господарський суд, -

В С Т А Н О В И В:

07.09.2012 між Публічним акціонерним товариством "ДТЕК "Дніпрообленерго", правонаступником якого є Акціонерне товариство "ДТЕК Дніпровські електромережі" (постачальник) та Об`єднанням співвласників багатоквартирного будинку "Форт" (споживач) був укладений договір про постачання електричної енергії № 066040 (а.с. 12-20).

Відповідно до розділу 1 договору постачальник продає електричну енергію споживачу у точці (точках) продажу електричної енергії для забезпечення потреб електроустановок споживача з приєднаною потужністю 2,5 кВт, величини якої по об`єктах споживача визначені додатком "Графіком зняття показів засобів обліку електричної енергії", а споживач оплачує постачальнику вартість використаної (купленої) електричної енергії та здійснює інші платежі згідно з умовами договору; точка (точки) продажу електричної енергії - межа балансової належності, на якій відбувається перехід права власності на електричну енергію, визначена додатками "Акт розмежування балансової належності електромереж та експлуатаційної відповідальності сторін" та/або "Загальна схема електропостачання", які є невід`ємними частинами даного договору.

Під час його виконання умов договору, а також вирішення всіх питань, що не обумовлені договором, сторони зобов`язуються керуватися чинним законодавством України та Правилами користування електричною енергією (далі ПКЕЕ) (пункт 2.1 договору).

Згідно пункту 2.2.2 договору, передбачено, зокрема, що обсяги постачання електроенергії визначаються відповідно до розділу 5, та з урахуванням умов розділу 6 договору за додатком "Обсяги постачання електричної енергії споживачу".

Пунктом 4.2.3 договору передбачено, що споживач сплачує постачальнику вартість недоврахованої електричної енергії, розраховану згідно Методики визначення обсягу та вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення споживачами правил користування електричною енергією (далі - Методика), за тарифами, що діяли протягом споживання електричної енергії з порушенням, у разі таких дій споживача:

- самовільного внесення змін у схеми обліку електроенергії;

- пошкодження засобів обліку електроенергії, втручання в їх роботу або зняття пломб із засобів обліку;

- інших умов, визначених Методикою.

У разі виявлення однією стороною порушень умов договору іншою стороною, за які законодавством передбачене застосування санкцій чи які тягнуть за собою збитки, недоотриману продукцію або вигоду тощо, на місці оформлюється двосторонній акт порушень. Акт складається у присутності представників обох сторін договору у двох примірниках. Сторона, дії або бездіяльність якої стала причиною складання акта, має право внести до акта свої зауваження.

Сторона, яка виявила порушення своїх прав, зобов`язана попередити іншу сторону про необхідність складання акта. Інша сторона не може без поважних причин відмовитися від складання та підписання акта.

У разі відмови відповідальної сторони від підписання акта в ньому має бути зроблений запис про відмову. У цьому разі акт вважається дійсним, якщо його на місці складання підписали не менше трьох уповноважених представників сторони договору, що складала акт (пункт 4.4 договору).

Пунктом 7.1 договору сторони, серед іншого, узгодили, що облік електроенергії, спожитої споживачем та/або субспоживачами, приєднаними до електричних мереж споживача, здійснюється згідно з вимогами ПУЕ (Правил улаштування енергоустановок) та ПКЕЕ.

У разі порушення споживачем вимог нормативно-технічних документів щодо встановлення та експлуатації засобів обліку, їх покази не використовуються при розрахунках за спожиту електроенергію, а обсяги спожитої електроенергії визначаються постачальником розрахунковим шляхом згідно з вимогами додатка "Порядок розрахунків".

Цей договір набирає чинності 07.09.2012. Договір вважається щорічно продовженим на наступний календарний рік, якщо за місяць до закінчення терміну дії договору жодною зі сторін не буде заявлено про припинення його дії або перегляд його умов (пункт 9.8 договору).

Пунктом 6 Постанови НКРЕ КП від 14.03.2018 № 312 "Про затвердження Правил роздрібного ринку електроенергії" визначено, що до укладення договору про надання послуг з розподілу електричної енергії, який укладається зі споживачем, договірні відносини між споживачем та суб`єктом господарювання, що провадить діяльність з розподілу електричної енергії на підставі ліцензії з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами (або ОСР як правонаступником за договорами про користування електричною енергією та договорами про постачання електричної енергії), урегульовуються окремими положеннями діючих договорів про користування електричною енергією або договорів про постачання електричної енергії (у частині взаємовідносин споживача і електророзподільної організації), які не суперечать вимогам чинного законодавства у сфері електроенергетики. Зокрема сторони керуються вимогами діючих договорів про користування електричною енергією (про постачання електричної енергії) з питань потужності, якості електроенергії, окремих процедурних питань тощо. У разі виникнення суперечності між нормами діючих договорів про користування електричною енергією (про постачання електричної енергії) та нормами законодавства про електроенергетику сторони керуються вимогами чинного законодавства.

Після укладення договору про надання послуг з розподілу електричної енергії договори про користування електричною енергією та договори про постачання електричної енергії продовжують свою дію в частині регулювання відносин щодо заборгованості/переплати за цими договорами з відповідними правами та обов`язками, пов`язаними з такою заборгованістю/переплатою, а також щодо нарахування пені, неустойки, обмеження та припинення постачання електричної енергії тощо.

До укладення договору про надання послуг з компенсації перетікань реактивної електричної енергії відповідно до Правил відносини між власником мереж та/або ОСР/ОСП, та/або споживачем щодо компенсації перетікань реактивної електричної енергії регулюються договорами про постачання електричної енергії та договорами про технічне забезпечення електропостачання споживача між основним споживачем та субспоживачем.

В іншій частині договори про користування електричною енергією та договори про постачання електричної енергії припиняють свою дію.

Договір про постачання електричної енергії №066040 від 07.09.2012 з першого січня 2019 року втратив чинність та набув чинність публічний договір (договір про надання послуг з розподілу електричної енергії, що розміщений на офіційному веб-сайті AT "ДТЕК Дніпровські електромережі").

22.11.2019 представниками позивача у складі інженерів ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , Вовк О.Е., Спілатова О.В., Капелюшна А.В. та за участі уповноваженої особи споживача голови правління Єгорова С.В. проведено перевірку користування споживачем електричною енергією за адресою: вул. Банківська, 24. Характеристика об`єкта: освітлення підвального приміщення житлового будинку.

22.11.2019 при перевірці дотримання відповідачем ПРРЕЕ представниками АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" було виявлено порушення пункту 8.4.2 ПРРЕЕ, а саме: самовільне підключення струмоприймачів до електромережі, що не є власністю АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" з порушенням схеми обліку. Самовільне підключення виконано дротом АПВ 2,5 мм від квартирного стояка в І під`їзді на освітлення в підвальному приміщенні; від квартирного стояка в ІІІ під`їзді на освітлення в підвальному приміщенні; підключення виконано приховано. Виявити при контрольному огляді можливості не було. Для виявлення місця підключення були використані спеціальні технічні засоби РК - 120- №4030. При включенні навантаження імпульси відсутні - спожита електрична енергія не враховується. Порушення продемонстровано споживачу.

На підставі виявленого порушення був складений Акт про порушення № 123790 від 22.11.2019, який було підписано представником відповідача без зауважень (а.с 6-7).

У акті про порушення № 123790 від 22.11.2019 зазначений зміст виявленого порушення з посиланням на п.8.4.2. ПРРЕЕ - самовільне підключення струмоприймачів.

Представнику споживача було повідомлено про те, що комісія постачальника електроенергії з розгляду складеного акта про порушення буде проводити засідання 04.12.2019 за адресою: вул. Т. Барвінок, 94, каб. 38 та запрошено його для участі у цьому засіданні. Також представника споживача попереджено, що у разі його неявки цей акт буде розглянуто без його участі.

До акту про порушення додається Акт про усунення порушення, фото/відео матеріали, зразок дроту в с/п 2432254.

Зазначене порушення усунено шляхом відключення споживача від бездоговірного приєднання, про що за участю представника споживача складено акт про усунення порушення "Правил роздрібного ринку електричної енергії" №123790 від 22.11.2019, який підписано представником відповідача без зауважень (а.с 8).

27.11.2019 відбулося засідання комісії позивача з розгляду акту про порушення №123790 від 22.11.2019, результати якого оформлені протоколом № 11-22 від 27.11.2019. З протоколом ознайомлений, копію протоколу, розрахунок і рахунок отримав представник споживача голова правління Єгоров С.В.

На підставі акту про порушення №123790 від 22.11.2019 прийнято рішення комісії енергопостачальника про нарахування споживачу вартості недоврахованої електричної енергії у сумі 40256,36 грн. у відповідності до п. 8.4. та за формулою № 8 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою від 14.03.2018 № 312 зі змінами і доповненнями, внесеними постановами НКРЕКП від 21.12.2018 №2002, від 18.07.2019 №1525 за період з 22.11.2018 по 22.11.2019 (дата усунення порушення).

Також запропоновано відповідачу нараховану суму сплатити протягом 30 календарних днів з дня отримання рахунку №111/66-40/11/11/123790 від 27.11.2019 (а.с. 11).

Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Форт" вартість недоврахованої електричної енергії у сумі 40256,36 грн. за отриманим рахунком не сплатило, що й стало причиною виникнення спору.

Предметом доказування є обставини, пов`язані з достовірністю встановленого за актом №123790 від 22.11.2019 порушення з боку відповідача, правомірністю цього акту та прийнятого на його підставі комісійного рішення про нарахування вартості недорахованої електроенергії на суму 40 256,36 грн.

Правовідносини, які виникають під час купівлі-продажу електричної енергії між електропостачальником та споживачами, а також їх взаємовідносини з іншими учасниками роздрібного ринку електричної енергії, визначені Законом України "Про ринок електричної енергії", Правилами роздрібного ринку електричної енергії (далі ПРРЕЕ), які затверджено постановою НКРЕКП № 312 від 14.03.2018.

Відповідно до ст. 77 Закону України "Про ринок електричної енергії" учасники ринку, які порушили нормативно-правові акти, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, несуть відповідальність згідно із законом. Правопорушеннями на ринку електричної енергії зокрема, є: крадіжка електричної енергії, самовільне підключення до об`єктів електроенергетики, споживання електричної енергії без приладів обліку (п.4).

Відповідно до п.1.1.2 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.03.2018 №312 під терміном "необлікована електрична енергія" слід розуміти обсяг електричної енергії, використаний споживачем або переданий транзитом в електромережі, що належать іншим власникам електричних мереж, але не врахований розрахунковими засобами комерційного обліку або врахований неправильно.

За приписами підпунктів 20, 25 п.5.5.5 Правил роздрібного ринку електричної енергії споживач електричної енергії зобов`язаний не допускати безоблікового користування електричною енергією від технологічних електричних мереж споживача, оперативно повідомляти центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в галузі електроенергетики, центральний орган виконавчої влади, який реалізує державну політику у сферах промислової безпеки та охорони праці, електропостачальника та оператора системи, а також тих учасників роздрібного ринку, які зареєструвались в адміністратора комерційного обліку як постачальники послуг комерційного обліку, відповідно до їх повноважень про виявлення безоблікового користування електричною енергією від технологічних електричних мереж споживача.

Визначення обсягу та вартості необлікованої електричної енергії здійснюється оператором системи на підставі акта про порушення, складеного у порядку, визначеному цими Правилами, у разі виявлення таких порушень, зокрема:

- самовільне підключення електроустановок, струмоприймачів або електропроводки до електромережі, що не є власністю оператора системи, з порушенням схеми обліку (підп.7 п.8.4.2 ПРРЕЕ).

Кількість днів, протягом яких споживання електричної енергії здійснювалося з порушенням вимог цих Правил, визначається виходячи з кількості робочих днів електроустановки споживача (крім випадків фіксації засобами комерційного обліку кількості днів, протягом яких споживання електричної енергії здійснювалося з порушенням вимог цих Правил):

якщо споживач здійснив самовільне підключення електроустановок, струмоприймачів або електропроводки до електричної мережі оператора системи з порушенням схеми обліку, виявити яке представники оператора системи під час проведення контрольного огляду засобу комерційного обліку не мали можливості, - з дня останньої технічної перевірки або допуску електроустановки споживача в експлуатацію , або набуття права власності чи користування на об`єкт (якщо технічну перевірку у період з дати допуску електроустановки споживача в експлуатацію або набуття ним права власності (користування) на об`єкт до дати виявлення порушення не було проведено) до дня виявлення порушення , але не більше загальної кількості робочих днів у дванадцяти календарних місяцях, що передували дню виявлення порушення (підп.7 п.8.4.8. ПРРЕЕ).

Відповідно до п. 8.2.5. ПРРЕЕ у разі виявлення під час контрольного огляду або технічної перевірки уповноваженим представником оператора системи, від якого споживач одержує електричну енергію, порушень цих Правил, у тому числі фактів розкрадання електричної енергії, на місці виявлення порушення у присутності споживача або представника споживача оформлюється акт про порушення.

Згідно з п.8.2.6. ПРРЕЕ на підставі акта про порушення уповноваженими представниками оператора системи під час засідань комісії з розгляду актів про порушення визначаються обсяг необлікованої електричної енергії та сума завданих споживачем збитків.

Комісія з розгляду актів про порушення створюється оператором системи і має складатися не менше ніж з 3 уповноважених представників оператора системи.

Споживач має право бути присутнім на засіданні комісії з розгляду актів про порушення.

Комісія з розгляду актів про порушення може повторно розглянути акт про порушення в порядку, встановленому цими Правилами, на підставі звернення споживача, на вимогу Регулятора, центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в галузі електроенергетики, центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики в електроенергетичному комплексі, або за рішенням суду. За рішенням оператора системи у зв`язку з отриманням результатів експертизи чи інших даних, які не були відомі на момент ухвалення рішення комісією, але мають суттєве значення, рішення комісії може бути переглянуте у порядку, встановленому цими Правилами, протягом 1 року, починаючи з дня, наступного за днем його прийняття.

Рішення комісії оформлюється протоколом, копія якого видається споживачу.

У разі причетності споживача до порушення цих Правил у протоколі зазначаються відомості щодо обсягу та вартості необлікованої електричної енергії. В такому разі разом з протоколом споживачу надаються розрахунок обсягу та вартості необлікованої електричної енергії з посиланням на відповідні пункти методики визначення обсягу та вартості необлікованої електричної енергії, затвердженої Регулятором, та розрахункові документи для оплати необлікованої електричної енергії та/або збитків.

Кошти за необліковану електричну енергію та суми збитків перераховуються споживачем на поточний рахунок оператора системи.

Споживач має оплатити розрахункові документи за необліковану електричну енергію протягом 30 календарних днів від дня отримання рахунка (п.8.2.7 ПРРЕЕ).

У разі незгоди споживача з фактом крадіжки електричної енергії та відмови від сплати вартості необлікованої електричної енергії оператор системи звертається з позовом до суду для підтвердження факту викрадення електричної енергії та стягнення вартості необлікованої електричної енергії.

Якщо судом прийнято рішення, яким спростовано факт безоблікового споживання електричної енергії споживачем та/або відмовлено оператору системи в задоволенні позову щодо стягнення зі споживача вартості необлікованої електричної енергії, розрахованої на підставі акта про порушення, та за умови набрання рішенням суду законної сили, оператор системи скасовує відповідний акт про порушення.

Як вбачається з матеріалів справи, розрахунок кількості недоврахованої електричної енергії було здійснено позивачем на підставі акта про порушення №123790 від 22.11.2019 у відповідності до п.8.4 по формулі № 8 ПРРЕЕ за період з 22.11.2018 по 22.11.2019 - дату усунення порушення.

У даному випадку, в акті про порушення №123790 від 22.11.2019 зазначені зміст виявленого порушення з посиланням на відповідні пункти Правил роздрібного ринку електричної енергії. В акті наведена схема самовільного підключення. Акт про порушення містить всі вихідні дані, необхідні для визначення обсягу необлікованої електричної енергії.

Судом встановлено, що акт про порушення №123790 від 22.11.2019 підписаний п`ятьма уповноваженими представниками постачальника електричної енергії та головою правління об`єднання Єгоровим С.В.

Відтак, акт про порушення № 123790 від 22.11.2019 вважається дійсним в силу норми п. 8.2.5 ПРРЕЕ, засвідчує обставини, які зафіксовані в ньому та, відповідно, є підставою для донарахування обсягу спожитої електричної енергії відповідачу.

Згідно пункту 8.4.12. ПРРЕЕ у разі виявлення у непобутового споживача порушень, зазначених у підпунктах 6-8 пункту 8.4.2 цієї глави, величина розрахункового добового обсягу споживання електричної енергії через проводи (кабелі), якими здійснене самовільне підключення (Wдоб.с.п. , кВт·год), розраховується за формулою:

Wдоб.с.п = Рс.п. * tвик.с.п. (формула № 8).

Сума нарахувань склала 40256,36грн згідно розрахунку кількості недоврахованої електроенергії.

Згідно з ч.1 ст.74, ч.1 ст.76 Господарського процесуального кодексу України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень. Належними є докази, на підставі яких можна встановити обставини, які входять в предмет доказування.

Згідно з ч. 1 ст. 77 ГПК України обставини, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування.

Оскільки акт про порушення № 123790 від 22.11.2019 є належним доказом, виконання позивачем розрахунку обсягу не облікованої спожитої електричної енергії на підставі цього акту є правомірним.

Відповідачем не надано доказів оскарження рішення про донарахування розміру вартості та обсягу недооблікованої електричної енергії, яке оформлене протоколом № 11-22 від 27.11.2019. Доказів оплати виставленого позивачем рахунку №111/66-40/11/11/123790 від 27.11.2019 на оплату вартості недоврахованої електричної енергії внаслідок порушення споживачем ПРРЕЕ у сумі 40 256,36 грн. відповідач суду не надав.

З урахуванням положень наведених норм та вищезазначених фактичних обставин справи, а саме: порушення відповідачем Правил роздрібного ринку електричної енергії, яке полягає у самовільному підключенні струмоприймачів до електричної мережі, яка не належить енергопостачальній організації та ненадання відповідачем належних і допустимих доказів, які б спростовували таке порушення, господарський суд дійшов висновку про визнання позовних вимог обґрунтованими і такими, що підлягають задоволенню.

Судовий збір у сумі 2102,00 грн. покладається на відповідача відповідно до статті 129 Господарського процесуального кодексу України.

Керуючись статтями 2, 3, 20, 73 - 79, 86, 91, 129, 233, 236 - 238, 240, 241 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

В И Р І Ш И В:

Позовні вимоги Акціонерного товариства "ДТЕК Дніпровські електромережі" до Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Форт" про стягнення 40 256,36 грн. задовольнити повністю.

Стягнути з Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Форт" (49000, м. Дніпро, вул. Банківська, буд. 24; ідентифікаційний код 34656717) на користь Акціонерного товариства "ДТЕК Дніпровські електромережі" (49107, м. Дніпро, шосе Запорізьке, буд. 22; ідентифікаційний код 23359034) недовраховану електроенергію у сумі 40 256 (сорок тисяч двісті п`ятдесят шість) грн. 36 коп., судовий збір у сумі 2 102 (дві тисячі сто дві) грн. 00 грн., про що видати наказ.

Видати наказ після набрання рішенням законної сили.

Рішення суду може бути оскаржене протягом двадцяти днів з дня підписання рішення, шляхом подання апеляційної скарги до Центрального апеляційного господарського суду.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Повне рішення складено 12.11.2020

Суддя Н.М. Євстигнеєва

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення09.11.2020
Оприлюднено12.11.2020
Номер документу92794969
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —904/2947/20

Судовий наказ від 03.12.2020

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Євстигнеєва Надія Михайлівна

Рішення від 09.11.2020

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Євстигнеєва Надія Михайлівна

Ухвала від 09.11.2020

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Євстигнеєва Надія Михайлівна

Ухвала від 07.10.2020

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Євстигнеєва Надія Михайлівна

Ухвала від 21.08.2020

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Євстигнеєва Надія Михайлівна

Ухвала від 05.06.2020

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Євстигнеєва Надія Михайлівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні