Ухвала
від 28.10.2020 по справі 693/214/20
ЖАШКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа 693/214/20

2/693/192/20

У Х В А Л А

про відкладення підготовчого засідання

28.10.2020 року м. Жашків

Жашківський районний суд Черкаської області

в складі: головуючого судді - Шимчика Р.В.

за участю секретаря судового засідання - Коломієць С.В.,

розглянувши у відкритому підготовчому засіданні в залі суду в м. Жашків цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 про визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину.

17.06.2020 року ухвалою Жашківського районного суду Черкаської області прийнято справу до свого провадження.

21.09.2020 року представник позивача адвокат Степанова Х.О. подала до суду заяву про зміну предмету позову та подала змінену позовну заяву та клопотання про призначення технічної експертизи документа, в якому просила витребувати від приватного нотаріуса Жашківського районного нотаріального округу Шелудько В. П. ( АДРЕСА_1 ) оригінал заяви ОСОБА_2 № 337 від 15.11.2017 року про прийняття нею спадщини після смерті ОСОБА_3 .

У підготовче засіданні позивач ОСОБА_1 не з`явилася; представник позивача адвокат Степова Х.О. клопотання про зміну предмету позову та змінену позовну заяву, клопотання про витребувати від приватного нотаріуса Жашківського районного нотаріального округу Шелудько В. П. ( АДРЕСА_1 ) оригінал заяви ОСОБА_2 № 337 від 15.11.2017 року про прийняття нею спадщини після смерті ОСОБА_3 , підтримала.

У підготовче засідання відповідач ОСОБА_2 не з`явилася, при цьому до суду повернувся поштовий конверт з відміткою адресат відсутній .

Суд, дослідивши матеріали справи, приходить до наступного.

Відповідно до ч. 3 ст. 49 ЦПК України, до закінчення підготовчого засідання позивач має право змінити предмет або підстави позову шляхом подання письмової заяви.

Відповідно до ч.1 ст. 84 ЦПК України, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.

Таким чином, суд вважає, направити ухвалу про витребування доказів, оскільки вказані відомості необхідні для розгляду справи по суті, а сторона по справі не має можливості витребувати ці доказі самостійно.

Згідно ч. 6, 7, 8, 9 ст. 84 ЦПК України, будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали. У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов`язку подати витребувані судом докази.

Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 197 ЦПК України, у підготовчому засіданні суд у разі необхідності заслуховує уточнення позовних вимог та заперечень проти них та розглядає відповідні заяви.

Згідно п. 7 ч. 2 ст. 197 ЦПК України, з`ясовує, чи надали сторони докази, на які вони посилаються у позові і відзиві, а також докази, витребувані судом чи причини їх неподання; вирішує питання про проведення огляду письмових, речових і електронних доказів у місці їх знаходження; вирішує питання про витребування додаткових доказів та визначає строки їх подання, вирішує питання про забезпечення доказів, якщо ці питання не були вирішені раніше.

Відповідно до п. 4 ч. 5 ст. 198 ЦПК України суд може оголосити перерву у підготовчому засіданні у разі необхідності, зокрема у випадках витребування нових (додаткових ) доказів.

Згідно п. 3 ч. 2 ст. 198 ЦПК України суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках, коли питання, визначені частиною другою статті 197 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.

Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 197 ЦПК України, у підготовчому засіданні суд у разі необхідності заслуховує уточнення позовних вимог та заперечень проти них та розглядає відповідні заяви.

Оскільки представником позивача адвокатом Степовою Х.О. 21.09.2020 року було подано заяву про зміну предмету позову та змінену позовну заяву то відповідач має право подати письмові відзиви та пояснення по суті заяви про зміну предмету позову, що є підставою для відкладення підготовчого провадження.

Керуючись ст. ст. 49, 189, 197, 198 ЦПК України, суд,

ПОСТАНОВИВ :

Прийняти до розгляду заяву представника позивача адвоката Степової Х.О. про зміну предмету позову у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину.

Роз`яснити відповідачу право подати письмові відзиви протягом п`ятнадцяти днів із дня вручення ухвали.

Підготовче засідання відкласти на 09 год. 30 хв. 16 грудня 2020 року.

Повідомити учасників справи про день, час та місце підготовчого засідання.

Витребувати від приватного нотаріуса Жашківського районного нотаріального округу Шелудько В. П. ( АДРЕСА_1 ) оригінал заяви ОСОБА_2 № 337 від 15.11.2017 року про прийняття нею спадщини після смерті ОСОБА_3 .

Витребувані докази надати суду протягом п`яти днів з моменту отримання даної ухвали.

Будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали. У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.

Роз`яснити, що відповідно до положень ст.148 ЦПК України суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від 0,3 до трьох розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб у випадках неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, або неподання таких доказів без важних причин.

Інформацію про дату та час розгляду справи можна отримати за електронною адресою суду: inbox@gsh.ck.court.gov.ua.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Головуючий: Роман Васильович Шимчик

СудЖашківський районний суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення28.10.2020
Оприлюднено13.11.2020
Номер документу92814351
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —693/214/20

Ухвала від 06.06.2022

Цивільне

Жашківський районний суд Черкаської області

Шимчик Р. В.

Ухвала від 17.01.2022

Цивільне

Жашківський районний суд Черкаської області

Шимчик Р. В.

Ухвала від 20.09.2021

Цивільне

Жашківський районний суд Черкаської області

Шимчик Р. В.

Ухвала від 17.05.2021

Цивільне

Жашківський районний суд Черкаської області

Шимчик Р. В.

Ухвала від 25.01.2021

Цивільне

Жашківський районний суд Черкаської області

Шимчик Р. В.

Ухвала від 28.10.2020

Цивільне

Жашківський районний суд Черкаської області

Шимчик Р. В.

Ухвала від 15.10.2020

Цивільне

Жашківський районний суд Черкаської області

Шимчик Р. В.

Ухвала від 14.09.2020

Цивільне

Жашківський районний суд Черкаської області

Шимчик Р. В.

Ухвала від 15.07.2020

Цивільне

Жашківський районний суд Черкаської області

Шимчик Р. В.

Ухвала від 17.06.2020

Цивільне

Жашківський районний суд Черкаської області

Шимчик Р. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні