Постанова
від 11.11.2020 по справі 904/4181/20
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027

E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63

ПОСТАНОВА

про визнання боржника банкрутом,

відкриття ліквідаційної процедури у справі про банкрутство

11.11.2020м. ДніпроСправа № 904/4181/20

за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія"Фіндіалог", м. Київ

до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Давлат Компані", м. Дніпро

про визнання банкрутом

Суддя Мартинюк С.В.

за участю секретаря судового засідання Захарчук А.Е.

Представники:

Від ініціюючого кредитора: Крутовських С.В.

Від боржника: не з`явився;

Арбітражний керуючий Глуховський О.Ю.

ВСТАНОВИВ:

31.07.2020 Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Фіндіалог" звернулось до Господарського суду Дніпропетровської області із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство, на підставі ст. 34 Кодексу України з процедур банкрутства.

Ухвалою господарського суду від 03.08.2020 заяву залишено без руху.

05.08.2020 до господарського суду надійшло клопотання про доручення документів до матеріалів справи.

Згідно пункту 1 статті 35 Кодексу України з процедур банкрутства у разі відсутності підстав для відмови у прийнятті, залишення без руху або для повернення заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство господарський суд приймає заяву до розгляду.

Поданих матеріалів достатньо для прийняття заяви до розгляду в підготовчому засіданні.

Частиною 1 статті 28 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що кандидатура арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією визначається судом шляхом автоматизованого відбору із застосуванням Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи з числа арбітражних керуючих, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України, за принципом випадкового вибору.

07.08.2020 господарським судом здійснено запит на автоматичне визначення кандидатури арбітражного керуючого для призначення розпорядником майна.

Ухвалою господарського суду від 10.08.2020 заяву кредитора про відкриття провадження у справі про банкрутство прийнято до розгляду в підготовчому засіданні.

17.08.2020 до господарського суду від арбітражного керуючого Назаренко Сергія Анатолійовича надійшла заява на участі у справі про банкрутство.

18.08.2020 до господарського суду надійшла заява арбітражного керуючого Глуховського Олексія Юрійовича про участь у справі про банкрутство.

Ухвалою господарського суду від 18.08.2020 розгляд заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство ТОВ "Давлат Компані" відкладено на 26.08.2020.

21.08.2020 до господарського суду надійшов відзив ТОВ "Давлат Компані" за заяву ТОВ "Фінансова компанія "Фіндіалог" за змістом якого підтверджує заборгованість перед кредитором та просить відкрити провадження у справі.

07.10.2020 від арбітражного керуючого надійшла заява про долучення документів до матеріалів справи.

09.10.2020 до господарського суду від розпорядника майна надійшов звіт разом з реєстром вимог кредиторів.

12.10.2020 проведено попереднє судове засідання за наслідками якого постановлено ухвалу.

02.11.2020 до господарського суду надійшла заява арбітражного керуючого Шиман Євгена Олександровича про згоду на участь у справі про банкрутство.

02.11.2020 до господарського суду від розпорядника майна надійшли документи для долучення до матеріалів справи, а саме протоколи засідання зборів кредиторів.

07.11.2020 до господарського суду від розпорядника майна надійшли документи для долучення до матеріалів справи.

09.11.2020 до господарського суду від розпорядника майна надійшов звіт про діяльність останнього щодо боржника.

10.11.2020 до господарського суду надійшло клопотання ТОВ "ФК"Фіндіалог" про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення розпорядника майна, кредитора, господарським судом Дніпропетровської області встановлено наступне.

Згідно Аналізу показників фінансово - господарської діяльності, інвестиційного становища, ознак неплатоспроможності підприємства та ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства встановлено, що ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства не виявлено. Фінансовий стан підприємства має наявність ознак неплатоспроможності у вигляді наявності значної суми непогашених боргових зобов`язань.

Зважаючи на поточну неплатоспроможність підприємства розпорядник майна вважає неможливим відновити платоспроможність боржника шляхом проведення санації чи залучення інвесторів.

Пунктом 4 ч.5 ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що до компетенції кредиторів належить право про прийняття рішення про звернення до господарського суду з клопотанням про введення наступної процедури у справі про банкрутство.

У відповідності до ст. 49 Кодексу України з процедур банкрутства у підсумковому засіданні суду у процедурі розпорядження майном боржника здійснюється перехід до наступної судової процедури (процедури санації, ліквідації) або закривається провадження у справі. До закінчення процедури розпорядження майном боржника збори кредиторів приймають одне з таких рішень: схвалити план санації та подати до господарського суду клопотання про введення процедури санації і затвердження плану санації; подати до господарського суду клопотання про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.

У підсумковому засіданні господарський суд ухвалює одне з таких судових рішень: ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном у межах граничних строків, визначених цим Кодексом; ухвалу про введення процедури санації та затвердження плану санації у разі схвалення плану санації боржника зборами кредиторів та погодження його забезпеченими кредиторами в порядку, встановленому цим Кодексом; постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури; ухвалу про закриття провадження у справі про банкрутство.

Щодо питання про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, суд вважає за необхідне зазначити наступне.

Згідно протоколу зборів кредиторів ТОВ "Давлат Компані" від 21.10.2020 встановлено, що на зборах кредиторів прийнято рішення про визнання ТОВ "Давлат Компані" банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури та призначення ліквідатором арбітражного керуючого Шимана Євгена Олксандровича.

Станом на 11.11.2020 до господарського суду Дніпропетровської області не надходило заперечень щодо відкриття ліквідаційної процедури та визнання боржника банкрутом.

З метою виявлення кредиторів з вимогами за зобов`язаннями боржника, визнаного банкрутом, що виникли під час проведення процедур банкрутства, у відповідності до ч.3 ст. 59 Кодексу України з процедур банкрутства, здійснити офіційне оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури на офіційному веб-порталі судової влади України.

Вирішуючи питання щодо призначення ліквідатора банкрута судом враховано наступне.

Пунктом 4 ч.8 ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що до компетенції комітету кредиторів належить прийняття рішення про звернення до господарського суду з клопотанням про призначення арбітражного керуючого, припинення повноважень арбітражного керуючого та про призначення іншого арбітражного керуючого.

З матеріалів справи вбачається, що зборах кредиторів та на засіданні комітету кредиторів ТОВ "Давлат Компані" від 21.10.2020 прийнято рішення обрати ліквідатором ТОВ "Давлат Компані" арбітражного керуючого Шимана Є.О., свідоцтво №1747 від 05.11.2015.

Інших кандидатур для призначення ліквідатором боржника у справі до суду не надходило.

Враховуючи вищевикладене, господарський суд вважає за необхідне призначити ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю "Давлат Компані" (49131, м. Дніпро, вул. Старокозацька, 9, оф. 19, ідентифікаційний код 40011594) арбітражного керуючого Шимана Є.О., свідоцтво №1747 від 05.11.2015 (адреса: 49038, пр. Дмитра Яворницького, 101), зобов`язавши її здійснювати заходи ліквідаційної процедури у відповідності до вимог Кодексу України з процедур банкрутства.

З дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури (ст. 59 Кодексу України з процедур банкрутства) господарська діяльність банкрута завершується закінченням технологічного циклу з виготовлення продукції у разі можливості її продажу, крім укладення та виконання договорів, що мають на меті захист майна банкрута або забезпечення його збереження (підтримання) у належному стані, договорів оренди майна, яке тимчасово не використовується, на період до його продажу у процедурі ліквідації тощо; строк виконання всіх грошових зобов`язань банкрута вважається таким, що настав; у банкрута не виникає жодних додаткових зобов`язань, у тому числі зі сплати податків і зборів (обов`язкових платежів), крім витрат, безпосередньо пов`язаних із здійсненням ліквідаційної процедури; припиняється нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута; відомості про фінансове становище банкрута перестають бути конфіденційними чи становити комерційну таємницю; продаж майна банкрута допускається в порядку, передбаченому цим Кодексом; скасовуються арешт, накладений на майно боржника, визнаного банкрутом, та інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.

З дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури припиняються повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном, якщо цього не було зроблено раніше, члени виконавчого органу (керівник) банкрута звільняються з роботи у зв`язку з банкрутством підприємства, а також припиняються повноваження власника (органу, уповноваженого управляти майном) майна банкрута.

Керуючись ст.ст. 48, 58, 59 Кодексу України з процедур банкрутства, господарський суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Припинити процедуру розпорядження майном боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Давлат Компані" (49131, м. Дніпро, вул. Старокозацька, 9, оф. 19, ідентифікаційний код 40011594).

Припинити повноваження розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Давлат Компані" (49131, м. Дніпро, вул. Старокозацька, 9, оф. 19, ідентифікаційний код 40011594) по справі №904/1466/20 арбітражного керуючого Глуховського Олексія Юрійовича ( АДРЕСА_1 , який діє на підставі свідоцтва про право здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №641 від 22.03.2013.

Визнати Товариство з обмеженою відповідальністю "Давлат Компані" (49131, м. Дніпро, вул. Старокозацька, 9, оф. 19, ідентифікаційний код 40011594) - банкрутом.

Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком на 1 рік, до 11.11.2021.

Ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю "Давлат Компані" (49131, м. Дніпро, вул. Старокозацька, 9, оф. 19, ідентифікаційний код 40011594) призначити арбітражного керуючого Шимана Євгена Олександровича, свідоцтво №1747 від 05.11.2015 (адреса: 49038, пр. Дмитра Яворницького, 101)

З метою виявлення кредиторів банкрута оприлюднити господарським судом Дніпропетровської області повідомлення про визнання Товариства з обмеженою відповідальністю "Давлат Компані" (49131, м. Дніпро, вул. Старокозацька, 9, оф. 19, ідентифікаційний код 40011594) банкрутом на офіційному веб - порталі судової влади України.

Заявлення кредиторських вимог в обов`язковому порядку здійснюється кредиторами до господарського суду Дніпропетровської області зі сплатою судового збору відповідно до вимог Закону України "Про судовий збір" та ліквідатору в порядку ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства.

З дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури (ст. 59 Кодексу України з процедур банкрутства) господарська діяльність банкрута завершується закінченням технологічного циклу з виготовлення продукції у разі можливості її продажу, крім укладення та виконання договорів, що мають на меті захист майна банкрута або забезпечення його збереження (підтримання) у належному стані, договорів оренди майна, яке тимчасово не використовується, на період до його продажу у процедурі ліквідації тощо; строк виконання всіх грошових зобов`язань банкрута вважається таким, що настав; у банкрута не виникає жодних додаткових зобов`язань, у тому числі зі сплати податків і зборів (обов`язкових платежів), крім витрат, безпосередньо пов`язаних із здійсненням ліквідаційної процедури; припиняється нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута; відомості про фінансове становище банкрута перестають бути конфіденційними чи становити комерційну таємницю; продаж майна банкрута допускається в порядку, передбаченому цим Кодексом; скасовуються арешт, накладений на майно боржника, визнаного банкрутом, та інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.

З дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури припиняються повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном, якщо цього не було зроблено раніше, члени виконавчого органу (керівник) банкрута звільняються з роботи у зв`язку з банкрутством підприємства, а також припиняються повноваження власника (органу, уповноваженого управляти майном) майна банкрута.

Зобов`язати ліквідатора Шимана Євгена Олександровича виконувати заходи ліквідаційної процедури згідно з Кодексом України з процедур банкрутства.

Зобов`язати ліквідатора банкрута Шимана Євгена Олександровича у строк до 11.11.2021 подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Копія постанови направляється: кредиторам, боржнику, ліквідатору, Департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур, Шевченківському ДПІ Соборного управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області, Шевченківському ВДВС м.Дніпра ГТУЮ у Дніпропетровській області, Південно-східному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (м.Дніпро)

Постанова набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена до Центрального апеляційного господарського суду через господарський суд Дніпропетровської області, у строк, визначений ст. 256 Господарського процесуального кодексу України.

Повідомити учасників справи, що інформація по справі, яка розглядається, є доступною на офіційному веб-порталі судової влади України у мережі Інтернет за посиланням: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz\

Суддя С.В. Мартинюк

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення11.11.2020
Оприлюднено16.11.2020
Номер документу92854688
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —904/4181/20

Ухвала від 30.03.2021

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мартинюк Сергій Віталійович

Ухвала від 03.03.2021

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мартинюк Сергій Віталійович

Ухвала від 17.11.2020

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мартинюк Сергій Віталійович

Постанова від 11.11.2020

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мартинюк Сергій Віталійович

Ухвала від 20.10.2020

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мартинюк Сергій Віталійович

Ухвала від 12.10.2020

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мартинюк Сергій Віталійович

Ухвала від 09.09.2020

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мартинюк Сергій Віталійович

Ухвала від 26.08.2020

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мартинюк Сергій Віталійович

Ухвала від 18.08.2020

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мартинюк Сергій Віталійович

Ухвала від 10.08.2020

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мартинюк Сергій Віталійович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні