Рішення
від 16.11.2020 по справі 910/13433/20
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

м. Київ

16.11.2020Справа № 910/13433/20

Господарський суд міста Києва у складі судді Турчина С. О., розглянувши у спрощеному позовному провадженні матеріали господарської справи

у справі за позовом Акціонерного товариства "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО"

до Товариства з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ "ЧЕРНІГІВ - АВТОГАЗ"

про стягнення 27663,96 грн

без повідомлення (виклику) учасників справи

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Акціонерне товариство "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" звернулося до Господарського суду міста Києва з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ "ЧЕРНІГІВ - АВТОГАЗ" про 27663,96 грн заборгованості.

Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем п.5.5.5. Правил роздрібного ринку електричної енергії.

Господарський суд міста Києва ухвалою від 14.09.2020 прийняв позовну заяву до розгляду, відкрив провадження у справі №910/13433/20, розгляд справи постановив здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (без проведення судового засідання).

13.10.2020 через канцелярію суду від позивача надійшли пояснення по справі.

У відповідності до ч. 2 ст. 252 Господарського процесуального кодексу України, розгляд справи по суті в порядку спрощеного провадження починається з відкриття першого судового засідання або через тридцять днів з дня відкриття провадження у справі, якщо судове засідання не проводиться.

Частинною третьою статті 252 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що якщо для розгляду справи у порядку спрощеного позовного провадження відповідно до цього Кодексу судове засідання не проводиться, процесуальні дії, строк вчинення яких відповідно до цього Кодексу обмежений першим судовим засіданням у справі, можуть вчинятися протягом тридцяти днів з дня відкриття провадження у справі.

Про розгляд справи відповідача було повідомлено ухвалою суду від 14.09.2020, направленою на адресу місцезнаходження відповідача, зазначену в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Згідно із ч. 6 ст. 242 Господарського процесуального кодексу України днем вручення судового рішення є: 1) день вручення судового рішення під розписку; 2) день отримання судом повідомлення про доставлення копії судового рішення на офіційну електронну адресу особи; 3) день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про вручення судового рішення; 4) день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати копію судового рішення чи відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, повідомленою цією особою суду; 5) день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати копію судового рішення чи відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, яка зареєстрована у встановленому законом порядку, якщо ця особа не повідомила суду іншої адреси.

Ухвала суду про відкриття провадження у справі отримана відповідачем 25.09.2020, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення №0105475039730.

Отже, за змістом пункту 3 частини 6 статті 242 Господарського процесуального кодексу України, вказана ухвала вручена відповідачу та відповідач був належним чином повідомлений про розгляд справи.

Відповідно до частини 2 статті 178 Господарського процесуального кодексу України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Ураховуючи вище наведене, суд прийшов до висновку, що справа може бути розглянута за наявними у ній документами відповідно до частини другої статті 178 Господарського процесуального кодексу України.

Згідно із частиною 4 статті 240 Господарського процесуального кодексу України у разі розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи суд підписує рішення без його проголошення.

Розглянувши надані документи та матеріали, з`ясувавши обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, об`єктивно оцінивши в сукупності докази, які мають значення для розгляду справи та вирішення спору по суті, суд

ВСТАНОВИВ:

23.04.2014 між Публічним акціонерним товариством "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" (позивач, постачальник) та Товариством з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ "ЧЕРНІГІВ - АВТОГАЗ" (відповідач, споживач) укладено договір про постачання електричної енергії №4614 (далі - договір №4614 ), відповідно до умов якого постачальник продає електричну енергію споживачу для забезпечення потреб електроустановок споживачу для забезпечення потреб електроустановок споживача з дозволеною потужністю 300 кВт, а споживач оплачує постачальнику вартість використаної (купленої) електричної енергії та здійснює інші платежі згідно з умовами цього договору. Точка продажу електричної енергії встановлюється згідно із Додатку №2 "Акт розмежування балансової належності електромереж те експлуатаційної відповідальності сторін" до цього договору. Приєднана потужність у точці підключення становить 400 кВА (п.1 договору).

У відповідності до п.2.1. договору №4614 сторони погодилися, що під час виконання умов цього Договору, а також вирішення всіх питань, не обумовлених цим Договором, сторони зобов`язались керуватися чинним законодавством України та Правилами користування електричною енергією.

Згідно пп. 2.3.5 договору №4614, споживач зобов`язаний забезпечувати безперешкодний доступ уповноважених представників постачальника за пред`явленням службового посвідчення до засобів (систем) обліку електроенергії, компенсувальних установок, вимірювання потужності та контролю показників якості електроенергії.

Відповідно до пп. 3.1.5. договору №4614 постачальник має право доступу до належних споживачу засобів (систем) обліку електричної енергії, компенсувальних установок, вимірювання потужності, контролю показників якості електричної енергії для контролю дотримання встановлених режимів споживання енергії.

На виконання п. 4.2.3. договору №4614 споживач сплачує постачальнику вартість недорахованої електроенергії, розраховану виходячи із приєднаної потужності струмоприймачів та кількості годин їх використання відповідно до Методики визначення обсягу та вартості недорахованої електроенергії, за тарифами, що діяли протягом споживання електричної енергії з порушенням, у разі таких дій Споживача: самовільного внесення змін у схеми обліку електроенергії; пошкодження засобів обліку електроенергії, втручання в їх роботу, зняття пломб з засобів обліку; споживання електроенергії поза засобами обліку; інших умов, визначених Методикою.

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 14.03.2018 №312, яка набрала чинності 19.04.2018, затверджено Правила роздрібного ринку електричної енергії (далі - ПРРЕЕ).

Відповідно до п.1.1.1. ПРРЕЕ, ці Правила регулюють взаємовідносини, які виникають під час купівлі-продажу електричної енергії між електропостачальником (електропостачальниками) та споживачем (для власного споживання), а також їх взаємовідносини з іншими учасниками роздрібного ринку електричної енергії, визначеними цими Правилами. Учасниками роздрібного ринку є: електропостачальники, оператор системи передачі, оператори систем розподілу, у тому числі оператори малих систем розподілу, споживачі, основні споживачі, субспоживачі, виробники електричної енергії, які підпадають під визначення розподіленої генерації, та інші учасники ринку, які надають послуги, пов`язані з постачанням електричної енергії споживачу з метою використання ним електричної енергії на власні потреби. Ці Правила є обов`язковими для виконання усіма учасниками роздрібного ринку.

Згідно з постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) "Про видачу ПАТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" ліцензії з розподілу електричної енергії та анулювання ліцензій з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і постачання електричної енергії за регульованим тарифом" №1434 від 13.11.2018, ПАТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" (код ЄДРПОУ 22815333) видано ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії у межах місць провадження господарської діяльності, а саме на території Чернігівської області та м. Славутич Київської області в межах розташування системи розподілу електричної енергії, що перебуває у власності або господарському віданні (щодо державного або комунального майна) ПАТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО", та електричних мереж інших власників, які приєднані до мереж ліцензіата (з якими укладені відповідні договори згідно із законодавством).

Отже, позивач є оператором системи розподілу електричної енергії.

Відповідно до п.2. ПРРЕЕ укладення договорів між споживачами та іншими учасниками роздрібного ринку електричної енергії відповідно до вимог Правил здійснюється шляхом приєднання споживачів до публічних договорів приєднання (договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії, відповідних договорів про постачання електричної енергії) на умовах чинних договорів про постачання електричної енергії та про користування електричною енергією, укладених з відповідними постачальниками електричної енергії за регульованим тарифом, шляхом подання заяви-приєднання за формою, наведеною у додатку до цієї постанови.

Згідно із п.4 ПРРЕЕ договір вважається укладеним з дати підписання споживачем заяви-приєднання до договору про надання послуг з розподілу електричної енергії, яка повертається споживачем на адресу ОСР, та/або сплати за рахунком (квитанцією), який надсилається (надається) одночасно з договором споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії, та/або з дати, указаної у заяві-приєднанні, якщо споживач протягом указаного в заяві-приєднанні терміну не звернувся до ОСР із запереченнями щодо укладення договору в цілому або щодо окремих умов договору та спожив будь-який обсяг електричної енергії.

Згідно із наявних у матеріалах справи рахунків №№ 5690012743814 від 29.02.2020, 2090010500147 від 31.01.2020 та виписка за період з 12.02.2020 по 12.02.2020 щодо здійснення відповідачем оплат, судом встановлено, що між АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО", як оператором системи розподілу, та ТОВ "КОМПАНІЯ "ЧЕРНІГІВ - АВТОГАЗ" як споживачем, укладено договір споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії (далі-договір).

За умовами п. 2.1 договору оператор системи надає споживачу послуги з розподілу (передачі) електричної енергії параметри якості якої відповідають показникам, визначеним Кодексом системи передачі, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018 №309 та Кодексу систем розподілу, затвердженого НКРЕКП від 14.03.2018 №310 за об`єктом, технічні параметри якого фіксуються в паспорті точки розподілу за об`єктом споживача, який є додатком № 2 до цього договору, та в особистому рахунку споживача, облікових базах даних оператора системи.

Оператор системи згідно п.7.1. договору має право, зокрема, вимагати від споживача відшкодування збитків, завданих порушеннями допущеними споживачем під час користування електричною енергією; контролювати додержання споживачем ПРРЕЕ; надавати споживачу, який є власником засобу вимірювання, обґрунтовані вимоги щодо приведення розрахункового засобу в технічний стан відповідно до вимог нормативних документів.

За змістом п.8.6. договору у разі порушення розрахункового обліку з вини споживача споживач сплачує оператору системи вартість необлікованої електричної енергії, визначену відповідно до вимог ПРРЕЕ.

Відповідно до п.8.9. договору у разі виявлення однією із сторін порушень умов договору іншою стороною, за які законодавством передбачене застосування санкцій чи які тягнуть за собою збитки, недоотриману продукцію або вигоду тощо, на місці оформлюється двосторонній акт порушень. Акт складається у присутності представників обох сторін у двох примірниках. Сторона, дії або бездіяльність якої стала причиною складання акта, має право внести до акта свої зауваження.

12.08.2019 уповноваженими представниками позивача на об`єкті відповідача за адресою м. Чернігів, вул. Робітнича, 6 зафіксовано порушення п.5.5.5 Правил роздрібного ринку електричної енергії - а саме заниження напруги на фазі "В" розрахункового лічильника, у зв`язку з чим уповноваженими представниками позивача в присутності представника відповідача, Рябець В.Є., складено Акт порушень №001706 від 12.08.2019. Акт про порушення підписаний уповноваженим представником споживача.

12.08.2019 була проведена експертиза лічильника заводський номер 28179, про що складено акт експертизи № 1828 від 12.08.2019. За результатами проведеної експертизи лічильник №28179 визнано не придатним для подальшої експлуатації.

21.08.2019 було проведено засідання комісії апарату управління АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" з розгляду актів про порушення ПРРЕЕ у присутності представників відповідача Зайченко Ю.В. (довіреність від 01.08.2019) та Рябець В.Є., яке оформлено протоколом № 1448 від 21.08.2019. На засіданні комісії 21.08.2019 по розгляду акту про порушення прийнято рішення про проведення розрахунку недорахованої електроенергії за даним актом про порушення на підставі пункту 6.12 ККОЕЕ розділу 13 за середньодобовим обсягом споживання електричної енергії розрахункового періоду, наступного після відновлення комерційного обліку.

Протокол № 1448 від 21.08.2019 разом з розрахунком кількості недорахованої електроенергії по акту № 001706 від 12.08.2019 отримано представником споживача Зайченко Ю.В., що підтверджується підписом представника на протоколі.

Листами №14/2009 від 18.11.2019, №52/52/4/01 від 08.01.2020 від 08.01.2020, №57/57/1034/01-13 від 30.06.2020 позивач направив відповідачу (на адресу місцезнаходження відповідача та адресу об`єкту відповідача) рахунок на оплату заборгованості за спожиту електричну енергію, згідно акту порушення № 001706 від 12.08.2019 у сумі 27663,96 грн.

Оскільки відповідач оплату нарахованої за споживання необлікованої електричної енергії не здійснив позивачем у судовому порядку заявлено про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ "ЧЕРНІГІВ - АВТОГАЗ" заборгованості за безобліково спожиту електричну енергію у сумі 27663,96 грн.

Дослідивши наявні матеріали справи, оцінюючи надані докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об`єктивному розгляді всіх обставин справи в їх сукупності, суд дійшов висновку про задоволення позовних вимог, з наступних підстав.

Відповідно до ч. 1 ст. 4 Закону України "Про ринок електричної енергії" учасники ринку електричної енергії провадять свою діяльність на ринку електричної енергії на договірних засадах.

Статтею 77 Закону України "Про ринок електричної енергії" передбачено, що учасники ринку, які порушили нормативно-правові акти, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, несуть відповідальність згідно із законом.

Пунктами 4, 14 частини 2 статті 77 Закону України "Про ринок електричної енергії" встановлено, що правопорушеннями на ринку електричної енергії є крадіжка електричної енергії, самовільне підключення до об`єктів електроенергетики, споживання електричної енергії без приладів обліку; пошкодження цілісності пломб, повірочного тавра тощо.

Взаємовідносини, які виникають під час купівлі-продажу електричної енергії між електропостачальником (електропостачальниками) та споживачем (для власного споживання), а також їх взаємовідносини з іншими учасниками роздрібного ринку електричної енергії регулюють Правила роздрібного ринку електричної енергії, затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14 березня 2018 року № 312 (далі - ПРРЕЕ).

Згідно із п. 1.1.2. ПРРЕЕ (у редакції на момент виявлення порушення) акт про порушення - документ установленої форми, який складається для фіксації факту порушення на об`єкті споживача цих Правил та який є підставою для визначення обсягу та вартості необлікованої електричної енергії; необлікована електрична енергія - обсяг електричної енергії, використаний споживачем або переданий транзитом в електромережі, що належать іншим власникам електричних мереж, але не врахований розрахунковими засобами комерційного обліку або врахований неправильно.

У відповідності до п. 2.3.4. ПРРЕЕ, відповідальність за збереження і цілісність засобів комерційного обліку електричної енергії та пломб (відбитків їх тавр) відповідно до акта про пломбування покладається на власника (користувача) електроустановки або організацію, на території (у приміщенні) якої вони встановлені. Відповідальним за експлуатацію та технічний стан засобів (вузлів) вимірювальної техніки є їх власник.

Пунктом 5.5.5. ПРРЕЕ передбачено, що споживач електричної енергії зобов`язаний, зокрема, забезпечувати належний технічний стан та безпечну експлуатацію своїх електроустановок та електроприладів згідно з вимогами нормативно-технічних документів та нормативно-правових актів України; не допускати безоблікового користування електричною енергією від технологічних електричних мереж споживача, а також відшкодовувати збитки, завдані оператору системи та/або споживачу (основному споживачу), у разі виявлення безоблікового користування електричною енергією від технологічних електричних мереж споживача.

Як встановлено судом, 12.08.2019 на об`єкті за адресою: м. Чернігів, вул. Робітнича, 6, внаслідок порушення відповідачем п.5.5.5 Правил роздрібного ринку електричної енергії, а саме: заниження напруги на фазі "В" розрахункового лічильника, уповноваженими представниками АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" було складено акт про порушення №001706 від 12.08.2019.

Згідно із п.8.2.6. ПРРЕЕ на підставі акта про порушення уповноваженими представниками оператора системи під час засідань комісії з розгляду актів про порушення визначаються обсяг необлікованої електричної енергії та сума завданих споживачем збитків.

За результатами розгляду акту №001706 від 12.08.2019 було прийнято рішення комісії, оформлене протоколом № 1448 від 21.08.2019 на підставі якого відповідачу по Акту №001706 від 12.08.2019 були здійснені нарахування 27663,96 грн - за недораховану електроенергію.

Листами №14/2009 від 18.11.2019, №52/52/4/01 від 08.01.2020, №57/57/1034/01-13 від 30.06.2020 позивач направив відповідачу (на адресу місцезнаходження відповідача та адресу об`єкту відповідача) рахунок на оплату заборгованості за спожиту електричну енергію, згідно акту порушення № 001706 від 12.08.2019 у сумі 27663,96 грн.

За змістом п. 8.2.7. ПРРЕЕ кошти за необліковану електричну енергію та суми збитків перераховуються споживачем на поточний рахунок оператора системи.

Споживач має оплатити розрахункові документи за необліковану електричну енергію протягом 30 календарних днів від дня отримання рахунка.

У разі незгоди споживача з фактом крадіжки електричної енергії та відмови від сплати вартості необлікованої електричної енергії оператор системи звертається з позовом до суду для підтвердження факту викрадення електричної енергії та стягнення вартості необлікованої електричної енергії.

Спірні питання, які виникають між сторонами при складанні акта про порушення, при визначенні розміру суми збитків, належної до оплати, а також при здійсненні платежів, вирішуються у судовому порядку.

Поштове відправлення №1400101937277 з направлення на адресу відповідача листа №14/2009 від 18.11.2019 з рахунком на оплату повернуте засобами поштового зв`язку з повідомленням про неможливість вручення поштового відправлення. За таких обставин, днем отримання відповідачем рахунку є дата оформлення підприємством поштового зв`язку повідомлення про неможливість вручення поштового відправлення. Окрім того, поштове відправлення №1400101932844 з направлення листа №52/52/4/01 від 08.01.2020 з рахунком на оплату на адресу об`єкта відповідача вручене останньому 10.01.2020.

Матеріали справи не містять доказів звернення відповідача до позивача щодо незгоди з порушенням п.5.5.5 Правил роздрібного ринку електричної енергії, відмови від сплати недорахованої електричної енергії або щодо оскарження акта №001706 про порушення від 12.08.2019 у судовому порядку.

Отже, судом встановлено та підтверджується матеріалами справи, що відповідач вчинив порушення роздрібного ринку електричної енергії.

Відповідач оплату нарахованої за споживання необлікованої електричної енергії не здійснив, у зв`язку із чим заборгованість відповідача становить 27663,96 грн.

Відповідно до статті 1212 Цивільного кодексу України особа, яка набула майно або зберегла його у себе за рахунок іншої особи (потерпілого) без достатньої правової підстави (безпідставно набуте майно), зобов`язана повернути потерпілому це майно. Особа зобов`язана повернути майно і тоді, коли підстава, на якій воно було набуте, згодом відпала.

Згідно з ч. 3 ст. 1212 Цивільного кодексу України положення цієї глави застосовуються, зокрема, до вимог про відшкодування шкоди особою, яка незаконно набула майно або зберегла його у себе за рахунок іншої особи.

За змістом ч. 2 ст. 1213 Цивільного кодексу України у разі неможливості повернути в натурі потерпілому безпідставно набуте майно відшкодовується його вартість.

За змістом ч.1 ст.14 ГПК України суд розглядає справу не інакше як, зокрема, на підставі доказів поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.

У відповідності до ч.3 ст. 13, ч.1 ст.74 Господарського процесуального кодексу України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.

Приписами ст.76, 77 Господарського процесуального кодексу України визначено, що належними є докази, на підставі яких можна встановити обставини, які входять в предмет доказування. Обставини, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування.

Згідно із ст.78, 79 Господарського процесуального кодексу України, достовірними є докази, створені (отримані) за відсутності впливу, спрямованого на формування хибного уявлення про обставини справи, які мають значення для справи. Наявність обставини, на яку сторона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, вважається доведеною, якщо докази, надані на підтвердження такої обставини, є більш вірогідними, ніж докази, надані на її спростування.

Матеріали справи не містять жодних належних, допустимих та достатніх доказів на підтвердження сплати відповідачем нарахувань за недораховану електроенергію у сумі 27663,96 грн за актом №001706 про порушення від 12.08.2019. Обставин, наведених позивачем у позові, відповідач не спростував.

Ураховуючи вище наведене, суд прийшов до висновку про обґрунтованість позовних вимог про стягнення з відповідача нарахувань за недораховану електроенергію у сумі 27663,96 грн за актом №001706 про порушення від 12.08.2019.

Статтею 86 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також вірогідність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності.

З огляду на вище наведене, враховуючи встановлені вище судом обставини, суд дійшов висновку про задоволення позовних вимог Акціонерного товариства "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ "ЧЕРНІГІВ - АВТОГАЗ" заборгованості за безобліково спожиту електричну енергію у сумі 27663,96 грн.

Судовий збір за розгляд справи відповідно до ст. 129 ГПК України покладається на відповідача.

Керуючись ст. ст. 73-74, 76-79, 86, 129-130, 237-238 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд міста Києва

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити повністю.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ "ЧЕРНІГІВ - АВТОГАЗ" (01010, місто Київ, ВУЛИЦЯ КУТУЗОВА, будинок 13, ідентифікаційний код 38704507) на користь Акціонерного товариства "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" (14000, Чернігівська обл., місто Чернігів, ВУЛИЦЯ ГОНЧА, будинок 40, ідентифікаційний код 22815333) заборгованість за безобліково спожиту електричну енергію у сумі 27663,96 грн та витрати зі сплати судового збору у сумі 2102,00 грн.

Видати наказ після набрання рішенням законної сили.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Повний текст рішення складено та підписано: 16.11.2020.

Суддя С.О. Турчин

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення16.11.2020
Оприлюднено17.11.2020
Номер документу92855394
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —910/13433/20

Рішення від 16.11.2020

Господарське

Господарський суд міста Києва

Турчин С.О.

Ухвала від 14.09.2020

Господарське

Господарський суд міста Києва

Турчин С.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні