Ухвала
від 16.11.2020 по справі 414/2308/20
КРЕМІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про залишення заяви без руху

16 листопада 2020 р. м. Кремінна

Справа № 414/2308/20

Провадження № 2-о/414/263/2020

Суддя Кремінського районного суду Луганської області Панчук М.В., перевіривши дотримання вимог ст.ст. 175 , 177, 315, 318 ЦПК України при зверненні до Кремінського районного суду Луганської області ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 ; місце проживання/перебування ВПО: АДРЕСА_2 ) з заявою про встановлення факту, що має юридичне значення,

встановив:

у Кремінський районний суд Луганської області звернувся ОСОБА_1 з заявою про встановлення факту, що має юридичне значення, а саме.

Згідно п. 6 ч. 1 ст. 315 ЦПК України, суд розглядає справи зокрема належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім`я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з прізвищем, ім`ям, по батькові, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті.

Однак, в порушення п. 2 ч. 3 ст. 175 ЦПК України у самій заяві взагалі не зазначається заінтересована особа (повне найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код), у той час як у прохальній частині заявник просить надіслати останній завірену копію рішення у справі.

Статтею 318 ЦПК України передбачено, що у заяві повинно бути зазначено: який факт заявник просить встановити та з якою метою; причини неможливості одержання або відновлення документів, що посвідчують цей факт; докази, що підтверджують факт. До заяви додаються докази, що підтверджують викладені в заяві обставини, і довідка про неможливість відновлення втрачених документів.

Як вбачається з заяви про встановлення факту, що має юридичне значення, заявник просить встановити факт належності йому трудової книжки НОМЕР_2 та диплому ДВ НОМЕР_3 , в яких його прізвище вказано, як " ОСОБА_2 ". Заявник зазначає, що йому було відмовлено у призначені пенсії по інвалідності, оскільки ПФУ виявлена невідповідність у прізвищі заявника з прізвищем, яке зазначено у дипломі та трудовій книжці. При цьому заявником до заяви додано роздруківку відповіді на його звернення з особистого кабінету ОСОБА_1 на офіційному порталі ПФ України.

Також з заяви та доданих до неї документів вбачається, що заявником не зазначено відомостей про неможливість внесення виправлень у вказані документи, а також в самій заяві не зазначено з якої ж саме причини заявник не має можливості усунути вказані помилки у його прізвищі в позасудовому порядку.

З огляду на це, мета встановлення факту належності правовстановлюючих документів не підтверджена та відсутні докази необхідності встановлення такого факту, а також не вказані та не підтверджені причини неможливості усунення вказаних помилок у прізвищі заявника в позасудовому порядку і не додані докази на підтвердження неможливості виправлення вказаних помилок.

Відповідно до ст. 294 ЦПК України, справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду. Інші особливості розгляду цих справ встановлені цим розділом.

Однак заявником додані до заяви копії документів, що не засвідчені належним чином у встановленому законом порядку.

Отже, при поданні заяви про встановлення факту, що має юридичне значення заявником ОСОБА_1 не дотримані вимоги ст. 175, 318 ЦПК України.

Як вбачається з ч.ч. 1-2 ст. 185 ЦПК України , суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст. 175 і ст. 177 цього Кодексу , протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, де зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

Виходячи з зазначеного суд вважає за необхідне залишити зазначену заяву про встановлення факту, що має юридичне значення без руху, у зв`язку з наявними недоліками та надати час заявнику для їх усунення, що не може перевищувати десяти днів з моменту отримання цієї ухвали.

На підставі вищевказаного та керуючись ст.ст. 175 , 185 , 260-261, 318 ЦПК України ,

ухвалив:

заяву ОСОБА_1 про встановлення факту, що має юридичне значення - залишити без руху.

Встановити строк для усунення недоліків заяви - протягом десяти днів з дня вручення копії ухвали.

У випадку не усунення вказаних недоліків до зазначеного строку, заява вважатиметься неподаною і буде повернута заявнику.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя М.В. Панчук

СудКремінський районний суд Луганської області
Дата ухвалення рішення16.11.2020
Оприлюднено17.11.2020
Номер документу92877499
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —414/2308/20

Рішення від 08.02.2021

Цивільне

Кремінський районний суд Луганської області

Костроба Ю. Ю.

Ухвала від 15.01.2021

Цивільне

Кремінський районний суд Луганської області

Костроба Ю. Ю.

Ухвала від 14.12.2020

Цивільне

Кремінський районний суд Луганської області

Панчук М. В.

Ухвала від 27.11.2020

Цивільне

Кремінський районний суд Луганської області

Панчук М. В.

Ухвала від 16.11.2020

Цивільне

Кремінський районний суд Луганської області

Панчук М. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні