ХЕРСОНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
16 листопада 2020 р. м. ХерсонСправа № 654/1692/17
Херсонський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Войтовича І.І., розглянувши в підготовчому провадженні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Круглоозерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області , треті особа - ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про визнання незаконними рішень,
встановив :
Постановою Верховного Суду у складі колегії суддів Третьої судової палати Касаційного цивільного суду від 17.06.2020 по справі №654/1692/17, касаційну скаргу заступника прокурора Херсонської області в інтересах держави, в особі Круглоозерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області задоволено частково.
Рішення Голопристанського районного суду Херсонської області від 01.09.2017 та постанову Апеляційного суду Херсонської області від 08.02.2018 року скасовано.
Провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Круглоозерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області, треті особи: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про визнання незаконними рішень - закрито.
Повідомлено ОСОБА_1 , що розгляд даної справи віднесений до юрисдикції адміністративного суду. Також роз`яснено ОСОБА_1 її право протягом десяти днів з дня отримання цієї постанови звернутися до Верховного Суду із заявою про направлення справи за встановленою юрисдикцією.
Ухвалою Верховного Суду у складі колегії суддів Третьої судової палати Касаційного цивільного суду від 29.07.2020 передано справу №654/1692/17 для продовження розгляду до Херсонського окружного адміністративного суду.
08.09.2020, дана справа надійшла до Херсонського окружного адміністративного суду та протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями головуючим у справі визначено суддю ОСОБА_4 .
Ухвалою суду від 14.09.2020 відкрито спрощене позовне провадження у справі та призначене судове засідання на 29.09.2020 о 09:30 год.
Ухвалою суду від 29.09.2020 відкладено розгляд справи на 13.10.2020 на 10:30 год.
Ухвалою суду від 13.10.2020 відкладено розгляд справи на 29.10.2020 09:30 год.
Ухвалою суду від 29.10.2020 вирішено здійснювати подальший розгляд справи за правилами загального позовного провадження та призначене підготовче засідання на 16.11.2020 о 09:30 год.
16.11.2020 від представника позивача надійшла заяву про відкладення підготовчого засідання, у зв`язку із вирішенням питання щодо заміни відповідача по српаві в результаті виборів до ОТГ та ліквідацією Круглозерської сільради.
Представники відповідача та третіх осіб до суду не з`явились. Заяв у свою відсутність не надали.
Представник прокуратури Херсонської області не заперечував проти клопотання представника позивача.
Частиною 2 ст. 173 КАС України визначено, що підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.
Враховуючи наявні в матеріалах справи докази, клопотання представника позивача про відкладення розгляду справи, суд вважає за необхідне продовжити строк підготовчого провадження для належної підготовки справи для розгляду по суті на 30 днів.
Відповідно до пункту 3 частини 2 статті 181 Кодексу адміністративного судочинства України суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках, коли питання, визначені частиною другою статті 180 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.
Згідно частини 8 статті 181 Кодексу адміністративного судочинства України у разі відкладення підготовчого засідання або оголошення перерви підготовче засідання продовжується зі стадії, на якій засідання було відкладене або у ньому була оголошена перерва.
У зв`язку з вищезазначеним, суд вважає за необхідне продовжити строк підготовчого провадження для належної підготовки справи для розгляду по суті на 30 днів.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 173, 181 КАС України,
ухвалив :
Продовжити строк підготовчого провадження в адміністративній справі №654/1692/17 на тридцять днів.
Відкласти підготовче судове засідання по адміністративній справі №654/1692/17 до 02.12.2020 до 09-30 год.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя І.І. Войтович
Суд | Херсонський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 16.11.2020 |
Оприлюднено | 18.11.2020 |
Номер документу | 92895856 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Херсонський окружний адміністративний суд
Войтович І.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні