Рішення
від 17.11.2020 по справі 706/1063/19
ХРИСТИНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 706/1063/19

2-др/706/9/20

Д О Д А Т К О В Е Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

17 листопада 2020 року м. Христинівка

Христинівський районний суд Черкаської області в складі:

Головуючого Орендарчука М.П.,

з участю секретаря Карбівська Я.Є.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Христинівка заяву ОСОБА_1 про ухвалення додаткового рішення у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Талалаївської сільської ради про визнання права власності на житловий будинок, господарські будівлі та споруди за давністю володіння,-

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Христинівського районного суду Черкасбкої області від 17.09.2019 року позов ОСОБА_1 задоволено.

У заяві позивач ставить питання про ухвалення додаткового рішення, посилаючись на те, що суд виносячи рішення по даній справі, не вірно зазначено вулиця в с. Талалаївка А.Зубка , натомість вірним є ОСОБА_2

Сторони у судове засідання не з`явилися.

У відповідності доп.1ч.1ст.270 ЦПКУкраїнисуд, що ухвалив рішення, може за заявою учасників справи чи з власної ініціативи ухвалити додаткове рішення, якщостосовно певної позовної вимоги, з приводу якоїсторони подавали докази і давали пояснення, не ухвалено рішення.

Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, що заява підлягає задоволенню.

Керуючисьст. 270 ЦПК України, суд,-

УХВАЛИВ:

Ухвалити додаткове рішення у цивільній справі № 706/1063/19 за позовом ОСОБА_1 до Талалаївської сільської ради про визнання права власності на житловий будинок, господарські будівлі та споруди за давністю володіння, в резолютивній частині якого зазначити:

Визнати за ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 (йаспорт громадянина України серії НОМЕР_1 виданий 23.12.2005 Христинівським РВ УМВС України в Черкаській області, ідентифікаційний номер: НОМЕР_2 ) в порядку набувальної давності право приватної власності на садибний (індивідуальний) житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами за адресою: АДРЕСА_1 .

Копію додаткового рішення надіслати учасникам справи.

Додаткове рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги додаткове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду

На додаткове рішення суду може бути подана апеляційна скарга до Черкаського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Учасник справи, якому додаткове рішення не було вручено у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на додаткове рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому додаткового рішення суду.

Суддя М. П. Орендарчук

СудХристинівський районний суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення17.11.2020
Оприлюднено18.11.2020
Номер документу92901294
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —706/1063/19

Рішення від 17.11.2020

Цивільне

Христинівський районний суд Черкаської області

Орендарчук М. П.

Ухвала від 10.10.2019

Цивільне

Христинівський районний суд Черкаської області

Орендарчук М. П.

Рішення від 17.09.2019

Цивільне

Христинівський районний суд Черкаської області

Орендарчук М. П.

Ухвала від 16.08.2019

Цивільне

Христинівський районний суд Черкаської області

Орендарчук М. П.

Ухвала від 23.07.2019

Цивільне

Христинівський районний суд Черкаської області

Орендарчук М. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні