ДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

РІШЕННЯ

Справа № 755/6853/19

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна та резолютивна частини)

"22" жовтня 2020 р. Дніпровський районний суд м. Києва в складі:

головуючого - судді: Гончарука В.П.,

за участю секретаря: Гриценко О.І.,

представника позивача - Коваль Р.О., ,

представника відповідача - Терещенко Н.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Києві цивільну справу за позовом Комунального підприємства Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва до ОСОБА_1 про зобов`язання звільнити земельну ділянку та за зустрічним позовом ОСОБА_1 до Комунального підприємства Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва про стягнення суми компенсаці, -

в с т а н о в и в:

У відповідності до вимог ч.6 ст. 259 ЦПК України залежно від складності справи складання повного рішення суду може бути відкладено на строк не більш як десять днів, а якщо справа розглянута у порядку спрощеного провадження - не більш як п`ять днів з дня закінчення розгляду справи.

Керуючись ст. ст. 259, 268, 273, 354 ЦПК України, суд,-

у х в а л и в:

Позовні вимоги Комунального підприємства Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва до ОСОБА_1 про зобов`язання звільнити земельну ділянку задовольнити частково.

Зустрічні позовні вимоги ОСОБА_1 до Комунального підприємства Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва про стягнення суми компенсацізадовольнити .

Зобов`язати ОСОБА_1 звільнити земельну ділянку площею 634,43 кв.м, що знаходиться на території, яка відведена Комунальному підприємству Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва для будівництва Подільського мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві за адресою: АДРЕСА_1 , після сплати Комунальним підприємством Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва ОСОБА_1 грошової компенсації у розмірі 1 402 702 (один мільйон чотириста дві тисячі сімсот дві) грн.

В решті позовних вимог відмовити.

Стягнути з Комунального підприємства Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва на користь ОСОБА_1 витрати зі сплати судового збору у розмірі 9 605 (дев`ять тисяч шістсот п`ять ) грн.

У стягненні з ОСОБА_1 витрати на проведення судової експертизи у розмірі 23 550,00 грн. відмовити.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана до Київського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня проголошення судового рішення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Повний текст рішення буде складено протягом 10 діб.

Відомості щодо учасників справи:

Позивач - Комунальне підприємство Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва код ЄДРПОУ 05445267, юридична адреса: 01014, вул. Болбочана, 6, м. Київ, на користь ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 , зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_2

Відповідач: ОСОБА_1 ІПН НОМЕР_2 , місце проживання: АДРЕСА_3 .

Суддя

.

Дата ухвалення рішення 22.10.2020
Зареєстровано 18.11.2020
Оприлюднено 18.11.2020

Судовий реєстр по справі 755/6853/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 22.10.2020 Дніпровський районний суд міста Києва Цивільне
Рішення від 22.10.2020 Дніпровський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 23.09.2020 Дніпровський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 30.06.2020 Дніпровський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 26.02.2020 Дніпровський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 04.10.2019 Дніпровський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 13.06.2019 Дніпровський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 25.04.2019 Дніпровський районний суд міста Києва Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону