Ухвала
від 19.11.2020 по справі 380/5193/20
ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

справа№380/5193/20

У Х В А Л А

про повернення заяви без розгляду

19 листопада 2020 року Суддя Львівського окружного адміністративного суду Кухар Н.А., розглянувши в письмовому провадженні заяву Міського комунального підприємства "Водоканал" про розстрочення виконання судового рішення у справі за позовом Головного управління ДПС у Львівській області до Міського комунального підприємства "Водоканал" про стягнення заборгованості рахунків у банках,-

В С Т А Н О В И В:

18.11.2020 Міське комунальне підприємство "Водоканал" звернулося до суду із заявою про розстрочення виконання судового рішення, в якій просили розстрочити виконання рішення суду від 06.10.2020 року терміном на один рік.

В обґрунтування своєї заяви, заявник посилається на зміст положень статті 378 Кодексу адміністративного судочинства України, у якій зазначено те, що підставою для встановлення або зміни способу або порядку виконання, відстрочення чи розстрочення виконання судового рішення є обставини, що істотно ускладнюють виконання рішення або роблять його неможливим.

Розглянувши вказану заяву судом встановлено наступне.

Відповідно до ст.378 Кодексу адміністративного судочинства України за заявою сторони суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, може відстрочити або розстрочити виконання рішення, а за заявою стягувача чи виконавця (у випадках, встановлених законом), - встановити чи змінити спосіб або порядок його виконання. Питання про відстрочення або розстрочення виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення може бути розглянуто також за ініціативою суду.

Заява про встановлення або зміну способу або порядку виконання, відстрочення чи розстрочення виконання судового рішення розглядається у десятиденний строк з дня її надходження у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.

Підставою для встановлення або зміни способу або порядку виконання, відстрочення чи розстрочення виконання судового рішення є обставини, що істотно ускладнюють виконання рішення або роблять його неможливим.

Вирішуючи питання про відстрочення чи розстрочення виконання судового рішення, суд також враховує:

1)ступінь вини відповідача у виникненні спору;

2)щодо фізичної особи - тяжке захворювання самої особи або членів її сім`ї, її матеріальне становище;

3)стихійне лихо, інші надзвичайні події тощо.

Відстрочення чи розстрочення виконання судового рішення не може перевищувати одного року з дня ухвалення рішення, ухвали, постанови.

В свою чергу, загальні вимоги до форми та змісту письмової заяви, клопотання, заперечення, встановлені статтею 167 Кодексу адміністративного судочинства України.

Так, згідно з частиною 1 статтею 167 Кодексу адміністративного судочинства України будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити:

1) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає заяву чи клопотання або заперечення проти них, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України;

2) найменування суду, до якого вона подається;

3) номер справи, прізвище та ініціали судді (суддів), якщо заява (клопотання, заперечення) подається після постановлення ухвали про відкриття провадження у справі;

4) зміст питання, яке має бути розглянуто судом, та прохання заявника;

5) підстави заяви (клопотання, заперечення);

6) перелік документів та інших доказів (за наявності), що додаються до заяви (клопотання, заперечення);

7) інші відомості, які вимагаються цим Кодексом.

Окрім цього, частину першу статті 167 Кодексу адміністративного судочинства України доповнено абзацом десятим згідно із Законом № 460-IX від 15.01.2020, згідно якого до заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).

Під час розкриття конверта, надісланого МКП Водоканал , головним спеціалістом відділу документального забезпечення та архіву Кондратюк Р.Д., головним спеціалістом Ферт М.В., головним спеціалістом, Шарко О.М., провідним спеціалістом Ципящук С.А. Львівського окружного адміністративного суду складено акт від 18.11.2020 у якому були відсутні додатки вказані у заяві про розстрочення виконання судового рішення , а саме: докази направлення заяви позивачу (для суду).

В даному випадку, заявник не надав суду докази надсилання заяви іншим учасникам справи про встановлення судового контролю.

Відповідно до частини 2 статті 167 Кодексу адміністративного судочинства України якщо заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої цієї статті і ці недоліки не дають можливості її розглянути, або якщо вона є очевидно безпідставною та необґрунтованою, суд повертає таку заяву (клопотання, заперечення) заявнику без розгляду.

Зважаючи на відсутність доказів надсилання заяви про встановлення судового контролю іншим учасникам справи, суд дійшов висновку про повернення заяви про розстрочення виконання судового рішення без розгляду у справі № 380/5193/20 за позовом Головного управління ДПС у Львівській області до Міського комунального підприємства "Водоканал" про стягнення заборгованості рахунків у банках.

Керуючись статтями 167, 241, 248, 379 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

У Х В А Л И В:

Заяву про встановлення судового контролю у справі № 380/5193/20 за позовом Головного управління ДПС у Львівській області до Міського комунального підприємства "Водоканал" про стягнення заборгованості рахунків у банках - повернути заявнику без розгляду.

Ухвалу суду може бути оскаржено в порядку, встановленому Кодексом адміністративного судочинства України.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Львівський окружний адміністративний суд протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.

Суддя Кухар Н.А.

СудЛьвівський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення19.11.2020
Оприлюднено23.11.2020
Номер документу92954749
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —380/5193/20

Ухвала від 22.12.2020

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Кухар Наталія Андріївна

Ухвала від 19.11.2020

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Кухар Наталія Андріївна

Рішення від 06.10.2020

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Кухар Наталія Андріївна

Ухвала від 14.09.2020

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Кухар Наталія Андріївна

Ухвала від 22.07.2020

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Кухар Наталія Андріївна

Ухвала від 07.07.2020

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Кухар Наталія Андріївна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні