Справа № 758/2247/16-ц
Категорія 52
У Х В А Л А
21 лютого 2018 року місто Київ
Подільський районний суд м.Києва у складі судді Ларіонової Н.М., розглянувши клопотання представника позивача ОСОБА_1 - ОСОБА_2 , про проведення участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції за матеріалами цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями Нутриція Україна про визнання незаконним та скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу та відшкодування моральної шкоди,-
В С Т А Н О В И В :
В провадженні Подільського районного суду перебуває цивільна справа за позовом, в якому позивач просить визнати незаконним та скасувати наказ № 06-К від 20.01.2016р. про звільнення; поновити з 21.01.2016р. на посаді керівника групи з продажу Центрального регіону ТОВ з іноземними інвестиціями Нутриція Україна ; стягнути втрачену заробітну плату за час вимушеного прогулу з 21.01.2016р.; стягнути належні позивачу грошові суми в розмірі 115 030,87 грн., стягнути моральну шкоду в розмірі 314 802,27 грн.
Судовий розгляд справи призначено на 22.03.2018 р. об 15.00 год.
Через канцелярію суду надійшло клопотання представника позивача про участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції, проведення якої просить доручити Тернопільському міськрайонному суду Тернопільської області, у зв`язку з неможливістю прибуття.
Вивчивши подане клопотання позивача, суд приходить до таких висновків.
Відповідно до ст.212 ч.2 ЦПК України учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Як вбачається з поданого клопотання, до нього не додані документи про направлення його копії для відома іншим учасниками справи (відповідачу). Крім того, в даному клопотанні не зазначено на те, хто буде приймати участь у судому засіданні в режимі відеоконференції у Тернопільському міськрайонному суду Тернопільської області (позивач чи його представник). При цьому такі відомості необхідно зазначити в разі задоволення клопотання.
А відтак, правові підстави для задоволення клопотання представника позивача на теперішній час відсутні, в зв`язку з чим в його задоволенні слід відмовити.
Крім того, суд вважає за необхідне звернути увагу представника позивача на дуже велику завантаженість справами, які перебувають на теперішній час в провадженні районного суду, що обумовлено об`єктивними причинами, та відсутністю в зв`язку з цим вільних залів для проведення відеоконференції.
На підставі вищевикладеного, керуючись п.11 розділу ХІІІ Перехідні положення ЦПК України (2017 р.), ст. 212 ЦПК України, -
У Х В А Л И В :
Відмовити в задоволенні клопотання представника позивача ОСОБА_1 - ОСОБА_2 , про проведення участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Копію ухвали надіслати особі, що подала клопотання.
Ухвала апеляційному оскарженню не підлягає.
СуддяН. М. Ларіонова
Суд | Подільський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 21.02.2018 |
Оприлюднено | 23.11.2020 |
Номер документу | 92995951 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Подільський районний суд міста Києва
Ларіонова Н. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні