номер провадження справи 26/24/20
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
24.11.2020 Справа № 908/2104/20
м.Запоріжжя Запорізької області
Кредитор - Товариство з обмеженою відповідальністю «Центресурс» (25001, м. Кропивницький, вул. Соборна, 22Б, код ЄДР 41318397)
Боржник - Товариство з обмеженою відповідальністю «Верута-2014» (69095, м. Запоріжжя, вул. Запорізька, 13; код ЄДР 39544421; адреса для листування: 69001, м. Запоріжжя, а/с 1374)
Суддя Юлдашев О.О.
Представники сторін не з`явились
УСТАНОВИВ:
Ухвалою Господарського суду Запорізької області від 17.09.2020 відкрито провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Верута-2014» , введено мораторій на задоволення вимог кредиторів та процедуру розпорядження майном боржника. Розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Локоткова Б.О. Попереднє засідання призначено на 29.10.2020 о 10-00.
На офіційному веб-порталі судової влади України здійснено публікацію оголошення за № 65261 від 23.09.2020р.
Ухвалою суду від 29.10.2020 визнано кредиторські вимоги до боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю «Центресурс» у розмірі 250 000,00 грн основного боргу з четвертою чергою задоволення та 4 204,00 грн судового збору з першою чергою задоволення. Попереднє засідання відкладено на 24.11.2020 о 10-00.
Представники боржника, кредитора, розпорядник майна у судове засідання 24.11.2020 не з`явились про що, повідомлені своєчасно та належним чином.
Крім того, суд зазначає, до Господарського суду Запорізької області надійшла заява Головного управління ДПС у м. Києві про визнання кредиторських вимог до боржника на суму 4 636,93 грн.
Згідно з ухвалою від 29.10.2020р. суд зобов`язав заявника у строк до 13.11.2020р. усунути недоліки в заяві про визнання вимог, а саме: представити суду належні докази сплати судового збору та докази направлення копії заяви боржнику і розпоряднику майна.
У встановлений судом строк недоліки в заяві Головного управління ДПС у м. Києві усунуті.
Таким чином, заява Головного управління ДПС у м. Києві вважається поданою - у день її первинного подання та підлягає призначенню до розгляду.
Відповідно до ч. 2 ст. 202 ГПК України суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з таких підстав: 1) неявка в судове засідання учасника справи, щодо якого немає відомостей про направлення йому ухвали з повідомленням про дату, час і місце судового засідання; 2) перша неявка в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними; 3) виникнення технічних проблем, що унеможливлюють участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції, крім випадків, коли відповідно до цього Кодексу судове засідання може відбутися без участі такої особи; 4) необхідність витребування нових доказів, у випадку коли учасник справи обґрунтував неможливість заявлення відповідного клопотання в межах підготовчого провадження.
Розглянувши матеріали справи, суд вважає за необхідне відкласти попереднє засідання.
Керуючись ст.ст. 12, 216, 234 Господарського процесуального кодексу України , суд
УХВАЛИВ:
Відкласти попереднє засідання на 08.12.2020р. о 12-30.
Засідання суду відбудеться в приміщенні Господарського суду Запорізької області за адресою: 69001, м. Запоріжжя, вул. Гетьманська, 4, корпус 2, каб. 213.
Копію ухвали надіслати: кредитору, боржнику, розпоряднику майна, заявнику - ГУ ДПС у м. Києві.
Ухвала набирає законної сили у день її винесення та не підлягає оскарженню.
Суддя О.О. Юлдашев
Суд | Господарський суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 24.11.2020 |
Оприлюднено | 30.11.2020 |
Номер документу | 93148400 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Запорізької області
Юлдашев О.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні