Герб України

Ухвала від 26.11.2020 по справі 925/1320/20

Господарський суд черкаської області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

26 листопада 2020 року м. Черкаси справа № 925/1320/20

Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Грачова В.М., при секретарі судового засідання Нестеренко А.М., за участю представників сторін: позивача (в режимі відеоконференції) - Маркосян М.В. за довіреністю; відповідача - Бандурко Л.М. за довіреністю, розглянувши у відкритому судовому засіданні, в приміщенні суду в м. Черкаси справу за позовом приватного акціонерного товариства "Харківський тракторний завод" до товариства з обмеженою відповідальністю "Смілянський ливарний завод" про стягнення 279698 грн. 44 коп.,

ВСТАНОВИВ:

Позивач - приватне акціонерне товариство "Харківський тракторний завод" звернувся в господарський суд Черкаської області з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю "Смілянський ливарний завод" (далі - відповідач) про стягнення, на підставі договору № 10 від 09.01.2018 року, 233082 грн. 03 коп. вартості неякісного товару, 46616 грн. 41 коп. штрафу, що разом становить 279698 грн. 44 коп., та відшкодування судових витрат.

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 20.10.2020 року прийнято позовну заяву до розгляду і відкрито провадження у справі № 925/1320/20 за правилами загального позовного провадження, призначено підготовче засідання на 26.11.2020 року.

Від представника позивача засобами електронного зв`язку до суду надійшло клопотання (вх. № 17923/20 від 17.11.2020 року) про участь в засіданні в режимі відео конференції поза межами суду з використанням власних технічних засобів, яке ухвалою господарського суду Черкаської області від 18.11.2020 року було задоволено.

Представником відповідача подано відзив на позовну заяву (вх. № 18329/20 від 24.11.2020 року), в якому представник просив відмовити в задоволенні заявлених позовних вимог частково, та клопотання про приєднання доказів (вх. № 18484/20 від 26.11.2020 року).

У підготовчому засіданні, яке проходило в режимі відеоконференції, представник відповідача підтримала поданий відзив та клопотання про приєднання доказів, просила приєднати їх до матеріалів справи.

Представник позивача не заперечила щодо приєднання відзиву на позовну заяву та задоволення клопотання про приєднання доказів, повідомила суд, що відзив не отримала, просила оголосити перерву в підготовчому засіданні та надати час для ознайомлення з відзивом та підготування відповіді на відзив.

Суд заслухавши думку представників сторін, дослідивши відзив на позовну заяву, додаткові докази та матеріали справи, прийшов до наступного висновку.

Стаття 184 Господарського процесуального кодексу України передбачає права позивача на подання відповіді на відзив, а відповідача на подання заперечення на відповідь.

Відповідно до ч. 1ст. 183 ГПК України, підготовче засідання проводиться за правилами, передбаченими статтями 196 - 205 цього Кодексу, з урахуванням особливостей підготовчого засідання, встановлених цією главою.

Пунктом 4 ч. 5 ст. 183 ГПК України передбачено, що суд може оголосити перерву у підготовчому засіданні у разі необхідності, зокрема, у випадку витребування нових (додаткових) доказів.

З урахуванням думки представників сторін, суд вважає за необхідне оголосити перерву в судовому засіданні.

Керуючись ст. ст. 183, 184, 233, 234 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд,

УХВАЛИВ:

1. Оголосити перерву у підготовчому засіданні у справі № 925/1320/20 до 12 год. 00 хв. 13 січня 2021 року . Засідання провести в приміщенні господарського суду Черкаської області, м. Черкаси, бул. Шевченка, 307, зал № 220.

2. Запропонувати позивачу у строк до п`яти днів з дня отримання відзиву подати до суду відповідь на відзив, копію направити відповідачу в порядку ст. 166 ГПК України, докази направлення надати суду.

3. Запропонувати відповідачу подати до суду заперечення на відповідь на відзив, копію направити позивачу в порядку ст. 167 ГПК України, докази направлення надати суду.

4 . Повідомити учасників справи, що заяви по суті справи, заяви з процесуальних питань, клопотання, пояснення, додаткові письмові докази, висновки експертів, можуть бути ними подані в електронному вигляді на електронну адресу суду, через особистий кабінет в системі "Електронний суд", поштою, факсом або дистанційними засобами зв`язку до 12.01.2021 року. Крім того, учасників справи прошу повідомити суд про можливість, в разі наявності процесуальних підстав, здійснювати судовий розгляд справи без участі сторін, за наявними в справі матеріалами, в порядку письмового провадження.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається: http://court.gov.ua/fair/.

5. Роз`яснити позивачу та відповідачу про їх обов`язок повідомити суд про причини неявки у підготовче засідання і, що у разі їх неявки наступають наслідки передбачені статтею 202 Господарського процесуального кодексу України.

Явку у судове засідання позивача та відповідача визнати обов`язковою.

Суддя В.М. Грачов

СудГосподарський суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення26.11.2020
Оприлюднено01.12.2020
Номер документу93155564
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —925/1320/20

Судовий наказ від 08.09.2021

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Грачов В.М.

Рішення від 24.05.2021

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Грачов В.М.

Ухвала від 19.05.2021

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Грачов В.М.

Ухвала від 29.04.2021

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Грачов В.М.

Ухвала від 21.04.2021

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Грачов В.М.

Ухвала від 25.02.2021

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Грачов В.М.

Ухвала від 13.01.2021

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Грачов В.М.

Ухвала від 24.12.2020

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Грачов В.М.

Ухвала від 26.11.2020

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Грачов В.М.

Ухвала від 18.11.2020

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Грачов В.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні