Справа №563/1127/20
У Х В А Л А
30.11.20 року
Суддя Корецького районного суду Рівненської області Загородько Н.А., перевіривши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ТОВ "Селянське Агро" про скасування реєстрації договору оренди землі та забов`язанні вчинення дій, -
встановив:
Позивач звернулась до суду з даним позовом.
Відповідно до ч.1 ст.185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Відповідно до п.3 ч.3 ст. 175 ЦПК України позовна заява повинна містити зазначення ціни позову щодо вимог майнового характеру, всупереч зазначеному, позивачами не зазначено ціни позову та не додано доказів на підтвердження вартості земельних ділянок на час подання позову.
Згідно з п. 2 ч. 1 ст. 176 ЦПК України ціна позову у позовах про визнання права власності на майно або його витребування визначається вартістю майна.
Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2014 року за № 358 Про проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обовязкових платежів, які справляються відповідно до законодавства , термін (строк) дії звіту про оцінку майна, визначається оцінювачем на власний розсуд, але не може бути більшим, ніж шість місяців з дати оцінки.
З позовної заяви та доданих до неї матеріалів вбачається, що відсутній документ на підтвердження дійсної вартості спірних земельних ділянок на момент подання заяви.
Відповідно до п.1 ч.1 ст.4 Закону України "Про судовий збір" за подання фізичною особою до суду позовної заяви майнового характеру сплачується судовий збір в розмірі 1 відсотку ціни позову, але не менше 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб та не більше 5 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Відповідно до ч.2 ст.6 Закону України "Про судовий збір" у разі якщо судовий збір сплачується за подання позовної заяви до суду в розмірі, визначеному з урахуванням ціни позову, а встановлена при цьому позивачем ціна позову не відповідає дійсній вартості спірного майна або якщо на день подання позову неможливо встановити точну його ціну, розмір судового збору попередньо визначає суд з подальшою сплатою недоплаченої суми або з поверненням суми переплати судового збору відповідно до ціни позову, встановленої судом у процесі розгляду справи.
Згідно ч.3 ст.6 Закону України Про судовий збір за подання позовної заяви, що має одночасно майновий і немайновий характер, судовий збір сплачується за ставками, встановленими для позовних заяв майнового та немайнового характеру. У разі коли в позовній заяві об`єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.
Як вбачається з позовної заяви при подачі заяви позивачем сплачено судовий збір у розмірі 840 грн. 80 коп., однак не сплачений судовий збір за решту позовних вимог.
Згідно з ч.1 ст.4 Закону України "Про судовий збір", судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Згідно з ч.1,2 ст.185ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Тому, позивачу необхідно сплатити судовий збір в розмірі 840,80 грн. на рахунок: UA498999980313171206000017194, МФО 899998, Код ЄДРПОУ 37344143, отримувач коштів: УК у Корецькому районі 22030101, банк отримувача: Казначейство України (ЕАП), код класифікації доходів бюджету: 22030101.
За таких обставин позовну заяву необхідно залишити без руху, надавши стороні строк для усунення недоліків.
Керуючисьст. ст.175, 177, 185 ЦПК України,
ухвалив:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ТОВ "Селянське Агро" про скасування реєстрації договору оренди землі та забов`язанні вчинення дій - залишити без руху.
Надати позивачу строк для виправлення недоліків позовної заяви, на які вказано в ухвалі, протягом п`яти днів з часу отримання копії ухвали суду.
Копію ухвали надіслати для відома позивачу.
Роз`яснити позивачу, що в разі якщо у строк, встановлений судом, недоліки позовної заяви не будуть усунуті, позовна заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Корецький районний суд Рівненської області |
Дата ухвалення рішення | 30.11.2020 |
Оприлюднено | 01.12.2020 |
Номер документу | 93162348 |
Судочинство | Цивільне |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні