Справа № 450/1457/18 Провадження № 2-во/450/32/20
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 листопада 2020 року Пустомитівський районний суд Львівської області в складі:
головуючого - судді Кукси Д.А.
при секретарі Оленич О.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Пустомити заяву позивачки ОСОБА_1 про виправлення описи в рішенні Пустомитівського районного суду Львівської області від 22.06.2018 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Верхньобілківської сільської ради Пустомитівського району Львівської області про визнання права власності на майно в порядку спадкування за законом,-
в с т а н о в и в:
06.11.2020 року на адресу Пустомитівського районного суду Львівської області надійшла заява позивачи про виправлення описки в рішенні Пустомитівського районного суду Львівської області від 22.06.2018 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Верхньобілківської сільської ради Пустомитівського району Львівської області про визнання права власності на майно в порядку спадкування за законом, в резолютивні частині рішення, а саме просить зазначити вірно по батькові ОСОБА_2 .
Згідно частин першої та другої статті 269 Цивільного процесуального кодексу України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що поставляється ухвала.
Під опискою слід розуміти випадкову граматичну помилку, що тягне за собою неточний виклад змісту судового рішення чи перекручування його суті (наприклад, пропуск літери, цифри, їх перестановка, описки у написанні складних прізвищ або складних чисел тощо); арифметична помилка - це помилка у підрахунках (арифметичних діях). Помилки у тексті судового рішення, зумовлені арифметичними помилками або граматичними помилками (описками), що стосуються істотних обставин або ускладнюють виконання рішення, можуть бути усунуті судом, який ухвалив рішення або ухвалу.
При цьому диспозиція наведеної статті не дозволяє під виглядом виправлення недоліків судового рішення вносити будь які зміни до його змісту, зокрема змінювати висновки та мотиви судового рішення.
Суд може виправити лише ті описки, яких він сам припустився. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер та ускладнюють виконання рішення суду.
Судом встановлено, що при постановленні вищевказаного рішення, допущено описку, а саме в резолютивній частині рішення, невірно зазначено по батькові позивачки ОСОБА_3 , коли вірно ОСОБА_2 .
Отже вказана описка підлягає виправленню.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 260, 269 ЦПК України, суд, -
ухвалив:
Заяву позивачки ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні Пустомитівського районного суду Львівської області від 22.06.2018 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Верхньобілківської сільської ради Пустомитівського району Львівської області про визнання права власності на майно в порядку спадкування за законом, - задоволити.
Виправити описку допущену в резолютивній частині рішенні Пустомитівського районного суду Львівської області від 22.06.2018 року та викласти другий абзац резолютивної частини рішення в такій редакції :
Визнати за ОСОБА_1 право власності в порядку спадкування після смерті ОСОБА_4 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 право власності на :
Домоволодіння розташоване по АДРЕСА_1 , що складається з А-1 житлового будинку, загальною площею 72 кв.м., житловою площею 43, 5 кв.м., а також господарські будівлі і споруди.
земельну ділянку призначену для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий № 4623680800:06:000:0069, площею 0, 4229 га, розташована на території Верхньобілківської сільської ради Пустомитівського району Львівської області;
земельну ділянку призначену для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий № 4623680800:12:000:0003, площею 0, 6246 га, розташована на території Верхньобілківської сільської ради Пустомитівського району Львівської області. .
Ухвала суду набирає законної сили негайно після підписання її суддею.
Ухвала може бути оскаржене в апеляційному порядку до Львівського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги в 15 - денний строк з дня проголошення ухвали. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повної ухвали суду.
Апеляційна скарга подається до Львівського апеляційного суду через Пустомитівський районний суд Львівської області.
СуддяД. А. Кукса
Суд | Пустомитівський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 30.11.2020 |
Оприлюднено | 03.12.2020 |
Номер документу | 93255620 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Пустомитівський районний суд Львівської області
Кукса Д. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні