ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під`їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-14, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"03" грудня 2020 р.м. ХарківСправа № 922/3191/20
Господарський суд Харківської області у складі:
судді Погорелової О.В
розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження справу
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Імпульс Схід", м. Львів до Товариства з обмеженою відповідальністю "Асіст Рітейл", м. Харків про стягнення 78312,53 грн. без виклику учасників справи
ВСТАНОВИВ:
Позивач, Товариство з обмеженою відповідальністю "Імпульс Схід", звернувся до господарського суду Харківської області з позовом до відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю "Асіст Рітейл", в якому просить суд стягнути з відповідача заборгованість у розмірі 78312,53 грн. яка виникла внаслідок неналежного виконання відповідачем умов договору №ІС126644 від 26.12.2019 щодо оплати поставленого товару. Судові витрати позивач просить суд покласти на відповідача.
Ухвалою господарського суду Харківської області від 06.10.2020 відкрито провадження у справі №922/3191/20; справу вирішено розглядати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін, за наявними в справі матеріалами; запропоновано відповідачу подати відзив на позов в п`ятнадцятиденний строк з дня отримання даної ухвали; встановлено позивачу строк для подання відповіді на відзив протягом п`яти днів з дня отримання відзиву на позов; встановити відповідачу строк для подання заперечень на відповідь протягом п`яти днів з дня отримання відповіді на позов.
Згідно з вимогами ст. 120 ГПК України, суд повідомляє учасників справи про дату, час і місце судового засідання чи вчинення відповідної процесуальної дії, якщо їх явка є не обов`язковою. Виклики і повідомлення здійснюються шляхом вручення ухвали в порядку, передбаченому цим Кодексом для вручення судових рішень. Учасники судового процесу зобов`язані повідомляти суд про зміну свого місцезнаходження чи місця проживання під час розгляду справи. У разі відсутності заяви про зміну місця проживання ухвала про повідомлення чи виклик надсилається учасникам судового процесу, які не мають офіційної електронної адреси, та за відсутності можливості сповістити їх за допомогою інших засобів зв`язку, які забезпечують фіксацію повідомлення або виклику, за останньою відомою суду адресою і вважається врученою, навіть якщо відповідний учасник судового процесу за цією адресою більше не знаходиться або не проживає.
З метою повідомлення сторін про відкриття провадження у справі та надання останнім можливості реалізувати власні процесуальні права, судом засобами поштового зв`язку на їх юридичні адреси, зазначені у позовній заяві та в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань направлено копію вказаної ухвали від 06.10.2020.
Позивачем копію ухвали отримано 13.10.2020, про що свідчить рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення №025766/1.
Судова кореспонденція направлена на адресу відповідача повернута поштою на адресу суду із позначкою "адресат відсутній за вказаною адресою".
Відповідно до ч. 7 ст. 120 ГПК України учасники судового процесу зобов`язані повідомляти суд про зміну свого місцезнаходження чи місця проживання під час розгляду справи. У разі відсутності заяви про зміну місця проживання ухвала про повідомлення чи виклик надсилається учасникам судового процесу, які не мають офіційної електронної адреси, та за відсутності можливості сповістити їх за допомогою інших засобів зв`язку, які забезпечують фіксацію повідомлення або виклику, за останньою відомою суду адресою і вважається врученою, навіть якщо відповідний учасник судового процесу за цією адресою більше не знаходиться або не проживає.
За змістом п.п. 116, 117 Правил надання послуг поштового зв`язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.03.2009 № 270, у разі невручення рекомендованого листа з позначкою "Судова повістка" з поважних причин рекомендований лист разом з бланком повідомлення про вручення повертається за зворотною адресою не пізніше ніж через п`ять календарних днів з дня надходження листа до об`єкта поштового зв`язку місця призначення із зазначенням причин невручення. Поштові відправлення повертаються об`єктом поштового зв`язку відправнику у разі, зокрема, закінчення встановленого строку зберігання. У разі якщо ухвалу про вчинення відповідної процесуальної дії направлено судом за належною адресою, тобто повідомленою суду стороною, і повернуто підприємством зв`язку з посиланням на відсутність (вибуття) адресата, відмову від одержання, закінчення строку зберігання поштового відправлення тощо, вважається, що адресат повідомлений про вчинення відповідної процесуальної дії. Сам лише факт неотримання скаржником кореспонденції, якою суд із додержанням вимог процесуального закону надсилав ухвалу для вчинення відповідних дій за належною адресою та яка повернулася до суду у зв`язку з її неотриманням адресатом, не може вважатися поважною причиною невиконання ухвали суду, оскільки наведене зумовлено не об`єктивними причинами, а суб`єктивною поведінкою сторони щодо отримання кореспонденції, яка надходила на її адресу (постанови КГС ВС від 16.05.2018 у справі №910/15442/17, від 10.09.2018 у справі № 910/23064/17, від 24.07.2018 у справі № 906/587/17).
Відповідно до ч. 9 ст. 165 ГПК України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами. Відповідно до ч. 2 ст. 178 ГПК України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.
З урахуванням викладеного, судом виконано процесуальний обов`язок щодо повідомлення сторін про розгляд даної справи, а останні в розумінні вимог ст. 120 ГПК України вважаються такими, що належним чином повідомлені про розгляд судом справи, а тому не були позбавлені можливості реалізувати власні процесуальні права в межах даної справи.
З огляду на вказані обставини, а також на встановлений законом строк для розгляду справи, суд вважає за необхідне розглядати спір по суті за наявними в матеріалах справи документами.
Перевіривши матеріали справи, оцінивши надані суду докази та доводи, суд встановив наступне.
26.12.2019 між ТОВ "Імпульс Схід" (продавець, позивач) та ТОВ "Асіст Рітейл" (покупець, відповідач) був укладений договір №ІС126644, відповідно до умов якого продавець зобов`язується передати у власність покупця продукти харчування та/або непродовольчі товари в асортименті відповідно до переданої продавцем Комерційної пропозиції та/або прайс-листа, що чинні на дату поставки, надалі - «товар» , а покупець зобов`язується прийняти та оплатити товар.
Купівля-продаж товару за цим договором здійснюється партіями відповідно до узгоджених продавцем замовлень покупця (п.1.1.3 договору).
Кількість та асортимент товару, що передається у власність покупцеві, визначається відповідно до складених і підписаних уповноваженими особами сторін накладних (товарно-транспортних накладних чи інших документів) про приймання-передачу товару (п. 1.1.4 договору).
Увесь товар, отриманий протягом терміну дії даного договору покупцем від продавця згідно оформлених між сторонами накладних (товарно-транспортних накладних чи інших документів), вважається таким, що отриманий на підставі, на виконання та в межах даного договору, навіть за відсутності вказівки (посилання) на цей договір в самій накладній чи іншому документі про приймання-передачу товару (п. 1.1.5 договору).
Відповідно до п. 1.7 договору покупець зобов`язаний оплатити продавцю прийнятий товар протягом 14 календарних днів з моменту прийняття цього товару.
Відповідно до розділу 2 договору, загальна вартість цього договору визначається як сума вартості товару, який отриманий покупцем на підставі цього договору, протягом всього терміну його дії. Ціни на товар встановлюються за домовленістю сторін. Ціни на товар залежать від цінової і економічної політики уряду, цінової політики підприємств - виробників товару, цінової політики підприємств - перевізників, тощо; відповідно, ціни на товар можуть змінюватися під час дії цього договору. Домовленість про зміни цін на товар оформлюється шляхом укладення відповідного двостороннього документу або одностороннього письмового повідомлення від продавця. Ціна на товар, який отриманий покупцем від продавця на підставі цього договору не переглядається. При порушенні строку розрахунків за поставлений товар покупець, за вимогою продавця, зобов`язаний здійснити повернення залишків нереалізованого товару в рахунок оплати суми заборгованості (основний борг, неустойка).
Відповідно до розділу 3 договору, цей договір набуває чинності з моменту його укладення (підписання уповноваженими представниками сторін) та діє до кінця календарного року. Цей договір може бути припинений з наступних підстав: за погодженням сторін, в односторонньому порядку у випадку, який передбачений у пункті 1.7.4. цього договору, за ініціативою будь-якої зі сторін за умови письмового повідомлення іншої сторони про таке припинення не менш ніж за 15 календарних днів, за відповідним рішенням суду та в інших випадках, встановлених додатковими домовленостями між сторонами та/або законодавством України. У випадку дострокового припинення дії договору сторони зобов`язані провести повний взаємний розрахунок за зобов`язаннями за цим договором до моменту припинення дії договору. Закінчення строку, визначеного в п. 3.1. цього договору, не звільняє сторони від виконання невиконаних умов цього договору і від відповідальності за порушення умов цього договору. У випадку, коли, не пізніше ніж за 1 (один) календарний місяць до закінчення терміну дії цього договору, жодна із сторін письмово не заявить про свої наміри щодо припинення дії договору за закінченням терміну його дії, термін дії цього договору вважається продовженим на тих самих умовах на кожен наступний рік.
Як вказує позивач у позовній заяві, на виконання умов вказаного договору, ним був поставлений відповідачу товар на загальну суму 78312,53 грн. за наступними видатковими накладними: №№17250/0027204 від 01.04.2020 на суму 2322,58 грн.; 17250/0028346 від 06.04.2020 на суму 5471,70 грн.; 17250/0028345 від 06.04.2020 на суму 1877,99 грн.; 17250/0030668 від 13.04.2020 на суму 3469,21 грн.; 17250/0030664 від 13.04.2020 на суму 1954,69 грн.; 17250/0030669 від 13.04.2020 на суму 387,31 грн.; 17250/0032150 від 17.04.2020 на суму 1517,17 грн.; 17250/0032678 від 20.04.2020 на суму 1507,06 грн.; 17250/0032679 від 20.04.2020 на суму 1560,83 грн.; 17250/0032677 від 21.04.2020 на суму 3000,84 грн.; 17250/0033500 від 22.04.2020 на суму 486,85 грн.; 17250/0034371 від 24.04.2020 на суму 2305,04 грн.; 17250/0034807 від 27.04.2020 на суму 979,03 грн.; 17250/0034810 від 27.04.2020 на суму 2393,21 грн.; 17250/0034809 від 27.04.2020 на суму 1566,14 грн.; 17250/0034808 від 27.04.2020 на суму 3181,88 грн.; 17250/0036923 від 01.05.2020 на суму 1074,58 грн.; 17250/0037152 від 04.05.2020 на суму 1541,46 грн.; 17250/0037154 від 04.05.2020 на суму 1836,19 грн.; 17250/0037151 від 04.05.2020 на суму 763,22 грн.; 17250/0037155 від 04.05.2020 на суму 1004,36 грн.; 17250/0037153 від 04.05.2020 на суму 641,95 грн.; 17250/0038076 від 06.05.2020 на суму 767,16 грн.; 17250/0047855 від 04.06.2020 на суму 1680,46 грн.; 17250/0047854 від 04.06.2020 на суму 3168,19 грн.; 17250/0048296 від 05.06.2020 на суму 636,94 грн.; 17250/0048660 від 06.06.2020 на суму 647,93 грн.; 17250/0048659 від 06.06.2020 на суму 1510,98 грн.; 17250/0049350 від 10.06.2020 на суму 376,51 грн.; 17250/0049352 від 10.06.2020 на суму 974,58 грн.; 17250/0050084 від 11.06.2020 на суму 3210,65 грн.; 17250/0050132 від 11.06.2020 на суму 1941,18 грн.; 17250/0050133 від 11.06.2020 на суму 975,78 грн.; 17250/0050456 від 12.06.2020 на суму 217,15 грн.; 17250/0050457 від 12.06.2020 на суму 614,10 грн.; 17250/0050458 від 12.06.2020 на суму 1370,46 грн.; 17250/0050982 від 13.06.2020 на суму 570,20 грн.; 17250/0050984 від 13.06.2020 на суму 548,56 грн.; 17250/0050935 від 13.06.2020 на суму 1763,18 грн.; 17250/0050985 від 13.06.2020 на суму 796,80 грн.; 17250/0051427 від 16.06.2020 на суму 250,69 грн.; 17250/0051430 від 16.06.2020 на суму 476,62 грн.; 17250/0051429 від 16.06.2020 на суму 1273,69 грн.; 17250/0051428 від 16.06.2020 на суму 1801,57 грн.; 17250/0051819 від 17.06.2020 на суму 536,51 грн.; 17250/0051818 від 17.06.2020 на суму 1992,48 грн.; 17250/0052491 від 18.06.2020 на суму 1797,62 грн.; 17250/0052490 від 18.06.2020 на суму 933,74 грн.; 17250/0052940 від 19.06.2020 на суму 581,47 грн.; 17250/0052933 від 19.06.2020 на суму 875,12 грн.; 17250/0052952 від 19.06.2020 на суму 1613,77 грн.; 17250/0053287 від 20.06.2020 на суму 864,72 грн.; 17250/0053331 від 20.06.2020 на суму 335,04 грн.; 17250/0053329 від 20.06.2020 на суму 811,12 грн.; 17250/0053328 від 20.06.2020 на суму 1638,65 грн.
Проте, відповідач поставлений товар не оплатив, внаслідок чого в останнього виникла заборгованість перед позивачем у розмірі 78312,53 грн.
Такі обставини, на думку позивача, свідчать про порушення його прав та охоронюваних законом інтересів і є підставою для їх захисту у судовому порядку, у зв`язку з чим позивач звернувся до суду з цим позовом.
Надаючи правову кваліфікацію викладеним обставинам справи, з урахуванням фактичних та правових підстав позовних вимог, суд виходить з наступного.
Згідно із статтею 11 Цивільного кодексу України підставами виникнення прав та обов`язків, зокрема, є договори та інші правочини. Положеннями статей 627, 628 Цивільного кодексу України визначено, що відповідно до статті 6 цього Кодексу сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості. Зміст договору становлять умови (пункти), визначені на розсуд сторін і погоджені ними, та умови, які є обов`язковими відповідно до актів цивільного законодавства.
Відповідно до ст. 655 ЦК України, за договором купівлі-продажу одна сторона (продавець) передає або зобов`язується передати майно (товар) у власність другій стороні (покупцеві), а покупець приймає або зобов`язується прийняти майно (товар) і сплатити за нього певну грошову суму.
Покупець зобов`язаний оплатити товар після його прийняття або прийняття товаророзпорядчих документів на нього, якщо договором або актами цивільного законодавства не встановлений інший строк оплати товару. Покупець зобов`язаний сплатити продавцеві повну ціну переданого товару. Якщо продавець зобов`язаний передати покупцеві крім неоплаченого також інший товар, він має право зупинити передання цього товару до повної оплати всього раніше переданого товару, якщо інше не встановлено договором або актами цивільного законодавства (пункт 1 та пункт 5 статті 692 Цивільного Кодексу України).
Статтею 629 Цивільного кодексу України, встановлено, що договір є обов`язковим для виконання сторонами. У відповідності до вимог ст. ст. 525, 526 Цивільного кодексу України зобов`язання повинні виконуватися належним чином та в установлений строк, одностороння відмова від виконання зобов`язання не допускається.
Статтею 193 Господарського кодексу України передбачено, що суб`єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов`язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору. Не допускаються одностороння відмова від виконання зобов`язань, крім випадків, передбачених законом.
Якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін) (ст. 530 Цивільного кодексу України).
Статтею 610 ЦК України передбачено, що порушенням зобов`язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов`язання (неналежне виконання).
Згідно з ст. 612 ЦК України, боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов`язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.
Як зазначено вище по тексту рішення, звертаючись з даним позовом до суду, позивач вказував на те, що відповідачем не оплачений поставлений товар за договором №ІС126644 від 26.12.2019 та на підтвердження факту поставки надав суду копії видаткових накладних.
Разом з тим, судом встановлено, що видаткові накладні №№17250/0027204 від 01.04.2020 на суму 2322,58 грн.; 17250/0028346 від 06.04.2020 на суму 5471,70 грн.; 17250/0028345 від 06.04.2020 на суму 1877,99 грн.; 17250/0030668 від 13.04.2020 на суму 3469,21 грн.; 17250/0030664 від 13.04.2020 на суму 1954,69 грн.; 17250/0030669 від 13.04.2020 на суму 387,31 грн.; 17250/0032150 від 17.04.2020 на суму 1517,17 грн.; 17250/0032678 від 20.04.2020 на суму 1507,06 грн.; 17250/0032679 від 20.04.2020 на суму 1560,83 грн.; 17250/0032677 від 21.04.2020 на суму 3000,84 грн.; 17250/0033500 від 22.04.2020 на суму 486,85 грн.; 17250/0034371 від 24.04.2020 на суму 2305,04 грн.; 17250/0034807 від 27.04.2020 на суму 979,03 грн.; 17250/0034810 від 27.04.2020 на суму 2393,21 грн.; 17250/0034809 від 27.04.2020 на суму 1566,14 грн.; 17250/0034808 від 27.04.2020 на суму 3181,88 грн.; 17250/0036923 від 01.05.2020 на суму 1074,58 грн.; 17250/0037152 від 04.05.2020 на суму 1541,46 грн.; 17250/0037154 від 04.05.2020 на суму 1836,19 грн.; 17250/0037151 від 04.05.2020 на суму 763,22 грн.; 17250/0037155 від 04.05.2020 на суму 1004,36 грн.; 17250/0037153 від 04.05.2020 на суму 641,95 грн.; 17250/0038076 від 06.05.2020 на суму 767,16 грн. укладені на виконання умов договору №ІС126644 від 21.02.2020, а не договору №ІС126644 від 26.12.2020 за яким заявлені позовні вимоги.
Відповідно до статті 13 Господарського процесуального кодексу України судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності сторін. Учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних прав та обов`язків, передбачених цим Кодексом. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених законом. Кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов`язаних з вчиненням чи невчиненням нею процесуальних дій.
Згідно зі статтею 73 Господарського процесуального кодексу України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Статтею 74 Господарського процесуального кодексу України визначено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень. Докази подаються сторонами та іншими учасниками справи.
Обов`язок із доказування слід розуміти як закріплену в процесуальному та матеріальному законодавстві міру належної поведінки особи, що бере участь у судовому процесі, із збирання та надання доказів для підтвердження свого суб`єктивного права, що має за мету усунення невизначеності, яка виникає в правовідносинах у разі неможливості достовірно з`ясувати обставини, які мають значення для справи.
Враховуючи фактичні обставини справи та наведені норми законодавства, відповідач визнається судом таким, що прострочив виконання зобов`язання з оплати поставленого товару на суму 36149,79 грн. за видатковими накладними №№17250/0047855 від 04.06.2020; 17250/0047854 від 04.06.2020; 17250/0048296 від 05.06.2020; 17250/0048660 від 06.06.2020; 17250/0048659 від 06.06.2020; 17250/0049350 від 10.06.2020; 17250/0049352 від 10.06.2020; 17250/0050084 від 11.06.2020; 17250/0050132 від 11.06.2020; 17250/0050133 від 11.06.2020; 17250/0050456 від 12.06.2020; 17250/0050457 від 12.06.2020; 17250/0050458 від 12.06.2020; 17250/0050982 від 13.06.2020; 17250/0050984 від 13.06.2020; 17250/0050935 від 13.06.2020; 17250/0050985 від 13.06.2020; 17250/0051427 від 16.06.2020; 17250/0051430 від 16.06.2020; 17250/0051429 від 16.06.2020; 17250/0051428 від 16.06.2020; 17250/0051819 від 17.06.2020; 17250/0051818 від 17.06.2020; 17250/0052491 від 18.06.2020; 17250/0052490 від 18.06.2020; 17250/0052940 від 19.06.2020; 17250/0052933 від 19.06.2020; 17250/0052952 від 19.06.2020; 17250/0053287 від 20.06.2020; 17250/0053331 від 20.06.2020; 17250/0053329 від 20.06.2020; 17250/0053328 від 20.06.2020, а позовні вимоги в цій частині суд визнає обґрунтованими, доведеними наданими доказами, не спростованими відповідачем та такими, що підлягають до задоволення.
В задоволенні позовних вимог в частині стягнення 42162,74 грн. заборгованості за товар поставлений за видатковими накладними №№17250/0027204 від 01.04.2020; 17250/0028346 від 06.04.2020; 17250/0028345 від 06.04.2020; 17250/0030668 від 13.04.2020; 17250/0030664 від 13.04.2020; 17250/0030669 від 13.04.2020; 17250/0032150 від 17.04.2020; 17250/0032678 від 20.04.2020; 17250/0032679 від 20.04.2020; 17250/0032677 від 21.04.2020; 17250/0033500 від 22.04.2020; 17250/0034371 від 24.04.2020; 17250/0034807 від 27.04.2020; 17250/0034810 від 27.04.2020; 17250/0034809 від 27.04.2020; 17250/0034808 від 27.04.2020; 17250/0036923 від 01.05.2020; 17250/0037152 від 04.05.2020; 17250/0037154 від 04.05.2020; 17250/0037151 від 04.05.2020; 17250/0037155 від 04.05.2020; 17250/0037153 від 04.05.2020; 17250/0038076 від 06.05.2020 суд відмовляє, оскільки вказані накладні укладені на виконання умов договору №ІС126644 від 21.02.2020, а не договору №ІС126644 від 26.12.2020 за яким заявлені позовні вимоги. Відсутність у матеріалах справи договору №ІС126644 від 21.02.2020 як документа підписаного сторонами не дає змоги суду встановити об`єм прав та обов`язків сторін за цим договором.
Відповідно до положень ст. 129 ГПК України, судовий збір покладається на обидві сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 6, 8, 19, 124, 129 Конституції України, ст.ст. 525, 526, 530, 610, 612 ЦК України, ст.ст. 12, 13, 73, 74, 76-79, 91, 129, 232, 233, 236 - 241 Господарського процесуального кодексу України, суд -
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити частково.
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Асіст Рітейл" (61003, м. Харків, вул. Ковальська, 2, код ЄДРПОУ 42579433) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Імпульс Схід" (79031, м. Львів, вул. Стрийська, 202, код ЄДРПОУ 40824037) - 36149,79 грн. заборгованості та 970,31 грн. судового збору.
Видати наказ після набрання рішенням законної сили.
В решті позову - відмовити.
Відповідно до ст. 241 ГПК України, рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Згідно ст.ст. 256, 257 ГПК України, рішення може бути оскаржене до Східного апеляційного господарського суду протягом двадцяти днів з дня складання повного тексту рішення, з урахуванням приписів п.п. 17.5 п.17 Перехідних положень ГПК України.
Позивач - Товариство з обмеженою відповідальністю "Імпульс Схід" (79031, м. Львів, вул. Стрийська, 202, код ЄДРПОУ 40824037).
Відповідач - Товариство з обмеженою відповідальністю "Асіст Рітейл" (61003, м. Харків, вул. Ковальська, 2, код ЄДРПОУ 42579433).
Рішення підписано 03 грудня 2020 року.
Суддя О.В. Погорелова
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 03.12.2020 |
Оприлюднено | 04.12.2020 |
Номер документу | 93262942 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Погорелова О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні