ДОНЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

У Х В А Л А

про продовження розгляду справи

14 грудня 2020 р. Справа №200/6780/20-а

приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов`янськ, вул. Добровольського, 1

Суддя Донецького окружного адміністративного суду Арестова Л.В., розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю Тар Альянс до Головного управління ДПС у Донецькій області, Головного управління Державної казначейської служби України у Донецькій області, Офісу великих платників податків Державної податкової служби про стягнення пені на суму заборгованості з відшкодування податку на додану вартість,-

УСТАНОВИВ:

21 липня 2020 року на адресу суду надійшов адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю Тар Альянс до Головного управління ДПС в Донецькій області, Головного управління Державної казначейської служби України у Донецькій області, Офісу великих платників податків Державної податкової служби про стягнення з державного бюджету України на користь ТОВ Тар Альянс пеню на суму заборгованості бюджету з відшкодування податку на додану вартість за липень 2012 року в сумі 10 228 994 (десять мільйонів двісті двадцять вісім тисяч дев`ятсот дев`яносто чотири) гривні 40 копійок.

27 липня 2020 року ухвалою суду відкрито провадження по справі за правилами загального позовного провадження. Призначено підготовче засідання по справі на 23 вересня 2020 року.

Ухвалою суду від 17 листопада 2020 року позовну заяву залишено без руху, надано строк протягом 5 днів з моменту отримання копії ухвали для усунення недоліків позовної заяви.

08 грудня 2020 року позивачем надано документи на усунення недоліків позовної заяви.

Суд вважає за необхідне призначити підготовче засідання по справі для розгляду пояснень наданих до суду представником позивача, та Головного управління ДПС в Донецькій області щодо виконання ухвали суду про залишення позовної заяви без руху.

Так, Головне управління ДПС у Донецькій області зазначає, що підприємство позивача 25.01.2016 року перейшло на облік до управління, відповідно до п. 10.14 Порядку обліку платників податків і зборів після зняття платника податків з основного місця обліку в контролюючому органі за попереднім місцезнаходженням платник податків продовжує перебувати на обліку з ознакою обліку за неосновним місцем обліку, а контролюючий орган стосовно платника податків продовжує адмініструвати податки і збори у частині завершення процедур такого адміністрування до повернення надміру сплачених платежів, помилково або надміру зарахованих до бюджету, контроль за справлянням яких здійснюють контролюючі органи, або їх відшкодування платнику податків, якщо останній відповідно до поданих заяв чи податкових декларацій претендує та має право на таке повернення чи відшкодування.

Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 06 жовтня 2020 року залучено в якості співвідповдача по справі Офіс великих платників податків Державної податкової служби.

Проте, вказаний суб`єкт владних повноважень не скористався правом надання відзиву на позовну заяву.

Відповідно до ч. 4 ст. 159 Кодексу адміністративного судочинства подання заяв по суті справи є правом учасників справи. Неподання суб`єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову.

Відповідно до ч.14 ст.171 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, суд продовжує розгляд справи, про що постановляє ухвалу не пізніше наступного дня з дня отримання інформації про усунення недоліків.

З урахуванням зазначеного суд продовжує розгляд адміністративної справи.

Відповідно до ч. 4 ст. 173 КАС України підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.

З огляду на зазначене суд вважає за необхідне продовжити строк проведення підготовчого засідання для визначення обставин справи, які підлягають встановленню на 30 днів.

Керуючись статтями 122, 123, 159, 160, 161, 171, 243, 248, 256, 293, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

У Х В А Л И В:

Продовжити строк підготовчого провадження на 30 днів.

Продовжити розгляд адміністративної справи за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю Тар Альянс Головного управління ДПС у Донецькій області, Головного управління Державної казначейської служби України у Донецькій області, Офісу великих платників податків Державної податкової служби, про стягнення пені на суму заборгованості з відшкодування податку на додану вартість.

Призначити підготовче засідання по справі на 03 лютого 2021 року о 10:00 в приміщенні Донецького окружного адміністративного суду за адресою: 84122, м. Слов`янськ, вул. Добровольського, 1.

Зобов`язати Офіс великих платників податків Державної податкової служби надати суду пояснення щодо наявної в ТОВ Тар Альянс суми заборгованості бюджету з відшкодування податку на додану вартість за липень 2012 року в сумі 10 228 994 (десять мільйонів двісті двадцять вісім тисяч дев`ятсот дев`яносто чотири) гривні 40 копійок.

У разі не можливості подати витребувані докази у встановлений строк, повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня отримання даної ухвали.

Попередити, що за неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, або неподання таких доказів без поважних причин, суд може постановити ухвалу про стягнення з винної особи в дохід Державного бюджету України штрафу у сумі від 0,3 до трьох розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Підготовку справи до судового розгляду здійснює суддя, який відкрив провадження у справі.

Копію ухвали направити учасникам справи.

Учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається, за сторінкою на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет (веб-адреса сторінки http://court.gov.ua/)

Текст ухвали розміщений в Єдиному державному реєстрі судових рішень (веб-адреса сторінки: http://www.reyestr.court.gov.ua/).

Ухвала набирає законної сили з моменту підписання.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Л.В. Арестова

Дата ухвалення рішення 14.12.2020
Зареєстровано 15.12.2020
Оприлюднено 16.12.2020

Судовий реєстр по справі 200/6780/20-а

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 19.07.2021 Донецький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 22.06.2021 Донецький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 21.04.2021 Донецький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 16.04.2021 Донецький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 08.04.2021 Перший апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 08.04.2021 Перший апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 30.03.2021 Перший апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 01.03.2021 Перший апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 01.03.2021 Перший апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 03.02.2021 Донецький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 14.12.2020 Донецький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 17.11.2020 Донецький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 06.10.2020 Донецький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 27.07.2020 Донецький окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону