КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

УХВАЛА

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

У Х В А Л А

Справа №796/165/18 Головуючий: Гаращенко Д.Р.

Провадження №4-с/824/11/2020

14 грудня 2020 року м. Київ

Київський апеляційний суд у складі:

головуючого судді Гаращенка Д.Р.,

за участю секретаря судового засідання Телятник І.М.,

розглянувши цивільну справу за скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю Телерадіокомпанія Жиса на бездіяльність державного виконавця Відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України Назаровця Андрія Тарасовича, заінтересовані особи: Відділ примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України Назаровця Андрія Тарасовича, Російська Федерація в особі Міністерства юстиції Російської Федерації, Товариство з обмеженою відповідальністю Еверест Істейт , Приватне підприємство Едельвейс-2000 , Приватне акціонерне товариство Фортуна , Приватне акціонерне товариство ЮБК-Інвест , Товариство з обмеженою відповідальністю Нива-Тур , Товариство з обмеженою відповідальністю ІММЕ , Приватне підприємство Планета , Товариство з обмеженою відповідальністю Крим Дівелопмент , Приватне акціонерне товариство Аеробуд , Товариство з обмеженою відповідальністю Приватофис , Товариство з обмеженою відповідальністю Дайріс , Товариство з обмеженою відповідальністю Ділайн ЛТД , Товариство з обмеженою відповідальністю Приватленд , Товариство з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями Дан-панорама , Товариство з обмеженою відповідальністю Санаторій Енергетик , Товариство з обмеженою відповідальністю Компанія з управління активами Фінансовий капітал , Товариство з обмеженою відповідальністю Компанія з управління активами Фінансовий вектор , ОСОБА_1 , Акціонерне товариство "Державний Ощадний Банк", -

В С Т А Н О В И В

У провадженні Київського апеляційного суду перебуває скарга Товариства з обмеженою відповідальністю Телерадіокомпанія Жиса на бездіяльність державного виконавця Відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України Назаровця Андрія Тарасовича.

У судові засідання 02 грудня 2020 року та 14 грудня 2020 року представник Товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія Жиса" не з'явився, направляв до суду клопотання про відкладення судових засідань з різних підстав.

Відповідно до ч. 1 п. 3 ст. 257 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду якщо належним чином повідомлений позивач (скаржник) повторно не з`явився в судове засідання або не повідомив про причини неявки, крім випадку, якщо від нього надійшла заява про розгляд справи за його відсутності і його нез`явлення не перешкоджає розгляду справи.

Встановлено, що представник скаржника Товариства з обмеженою відповідальністю Телерадіокомпанія Жиса двічі поспіль не з'явився в судові засідання, а зазначені ним причини неявки не були визнані судом поважними.

Враховуючи викладене, скарга ТОВ Телерадіокомпанія Жиса залишається без розгляду.

Керуючись ст.ст. ч. 1 п. 3 ст. 257 ЦПК України, суд,-

У Х В А Л И В

Скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю Телерадіокомпанія Жиса на бездіяльність державного виконавця Відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України Назаровця Андрія Тарасовича залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена протягом 15 днів в апеляційному порядку до Верховного Суду.

Повний текст ухвали складено 14 грудня 2020 року.

Головуючий суддя Д.Р. Гаращенко

Дата ухвалення рішення 14.12.2020
Оприлюднено 17.12.2020

Судовий реєстр по справі 796/165/18

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 14.12.2020 Київський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 07.12.2020 Київський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 02.12.2020 Київський апеляційний суд Цивільне
Постанова від 06.08.2020 Касаційний цивільний суд Верховного Суду Цивільне
Постанова від 06.08.2020 Касаційний цивільний суд Верховного Суду Цивільне
Ухвала від 09.07.2020 Касаційний цивільний суд Верховного Суду Цивільне
Постанова від 18.06.2020 Касаційний цивільний суд Верховного Суду Цивільне
Постанова від 18.06.2020 Касаційний цивільний суд Верховного Суду Цивільне
Ухвала від 05.06.2020 Касаційний цивільний суд Верховного Суду Цивільне
від 21.05.2020 Касаційний цивільний суд Верховного Суду Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 796/165/18

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону