МАНЕВИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

Справа № 164/1981/20

п/с 3/164/684/2020

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

17 грудня 2020 року Суддя Маневицького районного суду

Волинської області Невар О.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Маневицького ВП ГУНП у Волинській області

про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , жителя АДРЕСА_1 , непрацюючого,

за ст. 51 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

В С Т А Н О В И В:

17 грудня 2020 року в Маневицький районний суд Волинської області від Маневицького ВП ГУНП у Волинській області надійшли матеріали адміністративної справи про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст. 51 КУпАП.

Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення серії АПР18 № 527534 від 9 грудня 2020 року ОСОБА_1 1 грудня 2020 року, біля 17 год. 25 хвилин, в с. Прилісне Маневицького району Волинської області, перебуваючи на подвір?ї по АДРЕСА_2 , таємно викрав дві бухти металевої проволки, загальною вартістю 100 гривень, які належали ОСОБА_2 , чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 51 КУпАП.

Дана адміністративна справа, протокол про адміністративне правопорушення серії АПР18 № 527534 від 9 грудня 2020 року підлягають поверненню для належного їх оформлення з наступних підстав.

Відповідно до ст. 256 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім`я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається в протоколі. Протокол підписується особою, яка його склала, і особою, яка притягається до адміністративної відповідальності; при наявності свідків і потерпілих протокол може бути підписано також і цими особами. У разі відмови особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, від підписання протоколу, в ньому робиться запис про це. Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право подати пояснення і зауваження щодо змісту протоколу, які додаються до протоколу, а також викласти мотиви свого відмовлення від його підписання. При складенні протоколу особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, роз?яснюються його права і обов?язки, передбачені статтею 268 цього Кодексу, про що робиться відмітка у протоколі.

В ході підготовки до розгляду справи в суді встановлено, що в протоколі про адміністративне правопорушення серії АПР18 № 527534 від 9 грудня 2020 року в порушення вимог ст. 256 КУпАП не вказано частину статті, яка передбачає відповідальність за правопорушення, що інкримінується особі, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Згідно ч. 1 ст. 51 КУпАП передбачено адміністративну відповідальність за дрібне викрадення чужого майна шляхом крадіжки, шахрайства, привласнення чи розтрати .

Відповідно до ч. 2 ст. 51 КУпАП передбачено адміністративну відповідальність за повторне протягом року вчинення правопорушення, передбаченого частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню.

Вказані недоліки свідчать про неможливість розгляду даної адмінсправи в суді.

Враховуючи наведені обставини, вважаю, що вказані матеріали адміністративної справи слід повернути в Маневицький ВП ГУНП у Волинській області для належного оформлення.

Керуючись ст.ст. 276-278 КУпАП, -

П О С Т А Н О В И В:

Матеріали адміністративної справи про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст. 51 КУпАП, протокол про адміністративне правопорушення серії АПР18 № 527534 від 9 грудня 2020 року повернути для належного оформлення в Маневицький ВП ГУНП у Волинській області.

Постанова апеляційному оскарженню не підлягає.

Суддя районного суду О.В. Невар

Дата ухвалення рішення 17.12.2020
Зареєстровано 20.12.2020
Оприлюднено 21.12.2020

Судовий реєстр по справі 164/1981/20

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Постанова від 11.01.2021 Маневицький районний суд Волинської області Адмінправопорушення
Постанова від 17.12.2020 Маневицький районний суд Волинської області Адмінправопорушення

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону