ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

У Х В А Л А

17.12.2020 Справа №755/18867/18

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області в складі:

головуючого - судді Вийванко О. М.

за участю секретаря судового засідання Хримко У. А.

учасників справи

представника відповідача ОСОБА_1

третя особа, яка не заявляє

самостійних вимог щодо предмета спору ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про поділ майна подружжя та за зустрічним позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_3 , третя особа на стороні позивача, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору ОСОБА_2 про визнання права спільної сумісної власності на майно та його поділ, -

В С Т А Н О В И В :

В провадженні Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про поділ майна подружжя та за зустрічним позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_3 , третя особа на стороні позивача, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору ОСОБА_2 про визнання права спільної сумісної власності на майно та його поділ.

Позивач та її представник у судове засідання не з`явилися, однак від представника позивача надійшло клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, у зв`язку із неможливістю прибути у судове засідання, а тому, просить суд забезпечити можливість приймати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, проведення якої доручити Дніпровському районному суду міста Києва.

У судовому засіданні представник відповідача заявив клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, у зв`язку із неможливістю прибути у судове засідання, а тому, просить суд забезпечити можливість приймати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, проведення якої доручити Дніпровському районному суду міста Києва.

Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору у судовому засіданні не заперечує проти задоволення клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Заслухавши пояснення учасників справи, перевіривши та оцінивши наявні у справі докази у їх сукупності, суд приходить до наступного висновку.

Згідно вимог ст. 212 Цивільного процесуального кодексу України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання. Копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов`язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Відповідно до ст. 2 Цивільного процесуального кодексу України, завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави.

З огляду на зазначене та враховуючи віддаленість місця знаходження позивача та її представника - місто Київ, а також, місця знаходження відповідача та його представника - місто Київ, від місця знаходження Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області - місто Тернопіль, з метою забезпечення своєчасності розгляду справи, суд приходить до переконання про наявність підстав для задоволення клопотання представника позивача та представника відповідача про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 212, 260 Цивільного процесуального кодексу України, суд, -

П О С Т А Н О В И В :

Задовольнити клопотання представника позивача та представника відповідача про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у цивільній справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про поділ майна подружжя та за зустрічним позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_3 , третя особа на стороні позивача, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору ОСОБА_2 про визнання права спільної сумісної власності на майно та його поділ.

Судове засідання, яке відбудеться 01 лютого 2021 року о 16 год. 00 хв. у цивільній справі № 755/18867/18 за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про поділ майна подружжя та за зустрічним позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_3 , третя особа на стороні позивача, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору ОСОБА_2 про визнання права спільної сумісної власності на майно та його поділ, провести в режимі відеоконференції.

Доручити Дніпровському районному суду міста Києва (вулиця Івана Сергієнка, 3 місто Київ) забезпечити проведення судового засідання в режимі відеоконференції за участю позивача ОСОБА_3 та її представника, а також, відповідача ОСОБА_4 та його представника.

Копію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції направити негайно Дніпровському районному суду міста Києва (вулиця Івана Сергієнка, 3 місто Київ ) та особам, які братимуть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Ухвала суду набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом.

Ухвала суду складена та підписана 17 грудня 2020 року.

Головуючий суддяО. М. Вийванко

Дата ухвалення рішення 17.12.2020
Оприлюднено 21.12.2020

Судовий реєстр по справі 755/18867/18

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 26.12.2022 Тернопільський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 20.12.2022 Тернопільський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 15.12.2022 Тернопільський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 05.12.2022 Тернопільський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 05.12.2022 Тернопільський апеляційний суд Цивільне
Рішення від 10.11.2022 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Рішення від 17.10.2022 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Рішення від 17.10.2022 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Ухвала від 16.11.2021 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Ухвала від 27.09.2021 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Ухвала від 17.12.2020 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Ухвала від 25.11.2020 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Ухвала від 06.02.2020 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Ухвала від 27.01.2020 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Ухвала від 18.12.2019 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Ухвала від 29.11.2019 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Ухвала від 29.11.2019 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Ухвала від 29.11.2019 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Ухвала від 29.10.2019 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне
Ухвала від 15.07.2019 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 755/18867/18

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону