НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СУДОВИЙ НАКАЗ

Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області

С У Д О В И Й Н А К А З

справа 285/5057/20

провадження у справі 2-н/0285/310/20

24 грудня 2020 року м. Новоград-Волинський

Суддя Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області Літвин О. О. розглянувши заяву Об`єднання співвласників багатоквартирних будинків Звягель про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості по внесках на утримання будинку та прибудинкової території,

відповідно до статей 610, 612, 625 ЦК України та статей 160-164, 167-172 ЦПК України, -

НАКАЗУЮ:

Стягнути з боржника - ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , (11700, місце реєстрації: АДРЕСА_1 , РНОКПП - НОМЕР_1 ) на користь Об`єднання співвласників багатоквартирних будинків Звягель , (11700, місце знаходження: вул. Пушкіна, 8-а м. Новоград-Волинський Житомирської області, код. ЄДРПОУ-35375714) , заборгованість по внесках на утримання будинку та прибудинкової території в сумі 6 980 ( шість тисяч дев`ятсот вісімдесят) гривень 62 коп. за період з 01.01.2018 по 01.11.2020 включно, з урахуванням індексу інфляції та 3 відсотків річних нарахованих на суму заборгованості.

Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , місце реєстрації: АДРЕСА_1 , РНОКПП - НОМЕР_1 ) на користь Об`єднання співвласників багатоквартирних будинків Звягель , (11700, місце знаходження: вул. Пушкіна, 8-а м. Новоград-Волинський Житомирської області, код. ЄДРПОУ-35375714), судовий збір в розмірі 210 гривень 20 копійок (двісті десять гривень двадцять копійок ).

3. Копію судового наказу разом із копією заяви стягувача та копіями доданих до неї документів невідкладно надіслати боржнику.

Суддя _______________________ О. О.Літвин

підпис ініціали, прізвище судді, який видав

судовий наказ

Місце печатки суду

Роз`яснити боржнику, що під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.

Відповідно до ст.170 ЦПК України боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав.

Згідно ст. 172 ЦПК України у разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п`яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.

Копію судового наказу разом з заявою та доданими до неї документами направити боржнику.

Судовий наказ набрав законної сили ____ _________ 20___ року

Судовий наказ видано стягувачеві ___ _________ 20___ року

Строк пред`явлення судового наказу до виконання до ___ _________20___ року

Суддя _______________________ О. О. Літвин

підпис ініціали, прізвище судді, який видав

судовий наказ

Місце печатки суду

Відмітки про виконання судового наказу

Дата надходження судового наказу на виконанняПовне найменування установи, підприємства, організації, в якому знаходився судовий наказ на виконанніЗагальна сума, за відрахованим судовим наказомДата повернення судового наказу до ВДВС чи стягувачевіПідстава повернення судового наказуПідпис керівника устан., підпр-ва, організації (з приклад. печатки) Примітки

Інші відмітки:________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Дата ухвалення рішення 24.12.2020
Зареєстровано 25.12.2020
Оприлюднено 28.12.2020

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 285/5057/20

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону