Справа №127/27970/20
Провадження №1-кс/127/12223/20
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 грудня 2020 року м. Вінниця
Вінницький міський суд Вінницької області в складі:
слідчого судді ОСОБА_1 ,
при секретарі ОСОБА_2 ,
за участю:
слідчого ОСОБА_3 ,
прокурора ОСОБА_4 ,
адвокатів ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 ,
розглянувши клопотання старшого слідчого з особливо важливих справ другого відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління Головного управління ДФС у Вінницькій області ОСОБА_3 про арешт майна, -
ВСТАНОВИВ:
Старший слідчийз особливоважливих справдругого відділурозслідування кримінальнихпроваджень слідчогоуправління Головногоуправління ДФСу Вінницькійобласті ОСОБА_3 звернувся до Вінницького міського суду Вінницької області з клопотанням про арешт на тимчасово вилученого майна.
Клопотання мотивовано тим, що проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42020020000000215 від 22.07.2020, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 212, ч. 1 ст. 209 КК України.
Досудовим розслідуванням установлено, що службові особи ТОВ Вороновицьке ХПП (код за ЄДРПОУ 38783374, Вінницька обл., Вінницький р-н, смт. Вороновиця) шляхом використання підконтрольних суб`єктів господарювання ПП СІС Груп та ПП Престиж сервіс в період 2019-2020 р.р., ухилились від сплати ПДВ, шляхом проведення фіктивних операцій з купівлі сільськогосподарської продукції та послуг по її перевезенню, безпідставно сформували податковий кредит з ПДВ у сумі 4 267 тис. грн., що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів у значних розмірах.
Крім того, службовими особами ТОВ Вороновицьке ХПП (код за ЄДРПОУ 38783374, Вінницька обл., Вінницький р-н, смт. Вороновиця) в період 2019-2020 р.р. з метою приховування походження сільськогосподарської продукції, придбаної за необліковану готівку у сільськогосподарських виробників, здійснюється її приймання на зберігання від підконтрольних суб`єктів господарювання ПП СІС Груп та ПП Престиж сервіс, з подальшим фіктивним оформленням придбання цієї продукції від вказаних суб`єктів господарювання та одночасним незаконним формуванням податкового кредиту з ПДВ.
Під час здійснення досудового розслідування встановлено, що службові особи ТОВ Вороновицьке ХПП у період 2019-2020 р.р., з метою безпідставного формування податкового кредиту з ПДВ, проводять операції з купівлі сільськогосподарської продукції та послуг з її перевезення від ризикових суб`єктів господарювання, зокрема: ПП СІС Груп (код за ЄДРПОУ 36850836, м Одеса, вул. Жуковського, 6, офіс 4) та ПП Престиж сервіс (код за ЄДРПОУ 37281801, м. Одеса, вул. Сонячна, 5 офіс 310). Також встановлено, що ПП СІС Груп та ПП Престиж сервіс являються підконтрольними службовим особам ТОВ Вороновицьке ХПП та використовуються ними з метою мінімізації сплати податків. Також встановлено, що дана сільськогосподарська продукція, придбання і транспортування якої відображено від ПП СІС Груп та ПП Престиж сервіс , фактично придбана за готівкові кошти у сільськогосподарських виробників та фермерів Вінницької області та транспортувалася від останніх власним вантажним транспортом. Тобто ТОВ Вороновицьке ХПП кошти на транспортування придбаної продукції не витрачало. Дані взаєморозрахунки мають безтоварний характер та націлені на завищення податкового кредиту з ПДВ та завищення валових витрат з податку на прибуток ТОВ Вороновицьке ХПП.
В дійсності ПП СІС Груп та ПП Престиж сервіс надано лише відповідний пакет документів по взаєморозрахункам, а кошти, отримані нібито за продаж та постачання сільськогосподарської продукції обготівковуються та повертаються службовим особам ТОВ Вороновицьке ХПП за мінусом обговорених відсотків надання таких послуг вище зазначеними підприємствами. В свою чергу, ТОВ Вороновицьке ХПП використовує дані документи для формування неправдивих відомостей у податковій та бухгалтерській звітності, що надає змогу безпідставно формувати податковий кредит з ПДВ, а отримані таким чином кошти, використовує на власні потреби.
Таким чином, посадові особи ТОВ Вороновицьке ХПП у період 2019-2020 р.р., незаконно сформували податковий кредит з ПДВ на суму 4 267 тис. грн., шляхом проведення безтоварних операцій з ПП СІС Груп та ПП Престиж сервіс, внаслідок чого незаконно отримали грошові кошти та здійснили їх легалізацію, шляхом витрат на фактичне придбання товарно-матеріальних цінностей та на власні потребу.
Крім того, встановлено, що ТОВ Вороновицьке ХПП входить до групи компаній Alebor Group , яка являється учасником аграрного ринку України з 2009 року, власником якої являється ОСОБА_8 . До групи компаній Alebor Group з 2009 року входить: Христинівське ХПП (код за ЄДРПОУ 36299535, Черкаська область, м. Христинівка, вул. Ювілейна, буд. 20), ПП СІС Груп (код за ЄДРПОУ 36850836, м Одеса, вул. Жуковського, 6, офіс 4), ПП Престиж сервіс (код за ЄДРПОУ 37281801, м. Одеса, вул. Сонячна, 5 офіс 310), Транспортна компанія Болеко (код за ЄДРПОУ 38588507, Черкаська область, смт. Маньківка, вул. Патона, 2), ТОВ Чесне ХПП (код за ЄДРПОУ 41209731, Одеська обл., м. Балта, вул. Уварова, буд. 189), ПП Автомобільні перевезення АВТОЕРА (код за ЄДРПОУ 33386703, м.Одеса, вул. Балківська, буд. 22А, к.7, кв. 1), ТОВ Кублич Грейн (код ЄДРПОУ 40856467, Винницька обл., Теплицький р-н, селище Кублич, вул. Залізнична, буд. 12).
В ході здійснення досудового розслідування встановлено, що ТОВ Христинівське ХПП ( код ЄДРПОУ 36299535) та ТОВ Вороновицьке ХПП (код за ЄДРПОУ 38783374) окрім того, що входять до групи компаній Alebor Group також зареєстровані за однією адресою, а саме: Вінницька область, Вінницький район, смт. Вороновиця, а/д Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам`янка, 412км+308м, буд. б/н. Директором ТОВ «Христинівське ХПП» являється ОСОБА_9 (РНОКПП НОМЕР_1 ).
Додатково встановлено, що за сприяння підконтрольних реєстраторів, в інтересах ТОВ Вороновицьке ХПП здійснюється за підробленими документами реєстрація юридичних осіб( сільськогосподарських підприємств без матеріально-технічної бази, посівних площ, земельного банку), метою яких є переведення безготівкових коштів в готівку, формування податкового кредиту з ПДВ та завищення валових витрат, шляхом здійснення безтоварних фінансово-господарських операцій. Для проведення експортних операцій сільськогосподарської продукції означені підприємства використовуються ними для оформлення фіктивних бухгалтерських документів з легалізації придбаних за готівку зернових культур.
З метою встановлення всіх осіб, причетних до вчинення злочину, виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення і відшукання знарядь кримінального правопорушення, на підставі ухвали Вінницького міського суду Вінницької області від 24.11.2020 (справа №127/25969/20) слідчим 08.12.2020 проведено обшук, який завершено 09.12.2020, на земельних ділянках під кадастровими номерами: 0520655300:03:002:0021, 0520655300:03:002:0013, які знаходяться за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н, смт. Вороновиця, а/д Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам`янка,412км+308м, буд. б/н, та згідно довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно на праві власності належить ТОВ Вороновицьке ХПП (код за ЄДРПОУ 38783374). В ході вказаного обшуку виявлено, ідентифіковано за усіма ознаками, відповідно до ухвали суду та вилучено речі, предмети та документи, які мають суттєве значення для встановлення істини у вказаному кримінальному провадженні.
Так, за результатами проведеного обшуку, розташованої на вказаних земельних ділянках, двоповерхової адміністративної цегляної будівлі, де здійснює свою діяльність ТОВ Вороновицьке ХПП, на другому поверсі в приміщенні лабораторії виявлено та вилучено предмети, речі та документи, що мають значення для досудового розслідування.
В подальшому обшук було проведено в службовому приміщенні з написом на дверях Завідуюча лабораторією, за результатами якого виявлено та вилучено наступні предмети, речі та документи, що мають значення для досудового розслідування.
В подальшому обшук було проведено в приміщенні, розташованому на другому поверсі адміністративної будівлі з написом на дверях Облік №36 Стороннім вхід заборонено, за результатами якого виявлено та вилучено наступні предмети, речі та документи, що мають значення для досудового розслідування.
В подальшому обшук було проведено в приміщенні, розташованому на другому поверсі адміністративної будівлі з написом на дверях Логістичний відділ, за результатами якого виявлено та вилучено наступні предмети, речі та документи, що мають значення для досудового розслідування.
В подальшому обшук було проведено в кабінеті, розташованому на другому поверсі адміністративної будівлі з написом на дверях: Бухгалтерія, за результатами якого виявлено та вилучено наступні предмети, речі та документи, що мають значення для досудового розслідування.
В подальшому обшук було проведено в приміщенні, розташованому на другому поверсі адміністративної будівлі з написом на дверях: Приймальня, виявлено та вилучено фінансово господарські документи ПП Престиж Сервіс код 37281801 на 575 арк.
В подальшому обшук було проведено в приміщенні, розташованому на першому поверсі адміністративної будівлі справа від сходинкової клітини, за результатами якого виявлено та вилучено наступні предмети, речі та документи, що мають значення для досудового розслідування.
В ході обшуку відокремленого скляною перегородкою частини вказаного вище приміщення розташованого справа від сходинок на першому поверсі, де зі слів директора ТОВ Вороновицьке ХПП знаходиться робоче місце головного менеджера з продажів, виявлено та вилучено наступні документи, що мають значення для досудового розслідування.
Всі виявлені та вилучені в ході проведення обшуку предмети, речі та документи поміщені до поліетиленових пакетів чорного кольору, опечатано та скріплено бірками з підписами понятих, слідчого та учасників обшуку.
Вилучене майно має значення для встановлення істини, всебічного, повного і неупередженого дослідження всіх обставин кримінального провадження, окрім того за його допомогою можна встановити наявність обставин, які підлягають доказуванню у кримінальному провадженні та являється речовим доказом, предметом скоєного кримінального правопорушення, а також предметами спеціальної конфіскації.
Постановою слідчого від 09.12.2020 виявлені та вилучені в ході вище зазначеного обшуку предмети, речі та документи визнані речовими доказами та приєднані до матеріалів кримінального провадження № 42020020000000215 від 22.07.2020.
Незастосування арешту на вищезазначене майно може призвести до його приховування, втрати або знищення, у т.ч. як речових доказів.
У зв`язку вищевикладеним, з метою забезпечення збереження речових доказів, застосування у майбутньому спеціальної конфіскації як засобу кримінального примусу, проведення відповідних експертиз, з метою всебічного, повного, об`єктивного та неупередженого дослідження всіх обставин кримінального правопорушення, надання їм належної правової оцінки та прийняття законних процесуальних рішень в передбачені кримінальним процесуальним законодавством строки, по даному кримінальному провадженню виникла необхідність в накладенні арешту на виявлені та вилучені в ході санкціонованого обшуку предмети, речі та документи, тому слідчий просив клопотання задовольнити.
Слідчий ОСОБА_3 в судовому засіданні клопотання підтримав та просив клопотання задовольнити.
Прокурор ОСОБА_4 клопотання підтримала та просила задовольнити.
Адвокат ОСОБА_7 подав заперечення на клопотання про арешт вилученого майна та просив відмовити у задоволенні клопотання.
Адвокат ОСОБА_5 та ОСОБА_10 просили відмовити у задоволенні клопотання.
Слідчий суддя, заслухавши пояснення учасників судового засіданні, дослідивши матеріали клопотання, дійшов висновку, що клопотання підлягає частковому задоволенню з наступних підстав.
Згідно ст. 41 Конституції України кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності. Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним.
Відповідно до ч. 1 ст. 16 КПК України позбавлення або обмеження права власності під час кримінального провадження здійснюється лише на підставі вмотивованого судового рішення, ухваленого в порядку, передбаченому цим Кодексом. При цьому обмеження права власності повинно бути розумним та співрозмірним завданням кримінального провадження. Відповідно до ч. 1 ст. 92 КПК України обов`язок доказування обставин зазначених вище покладається на слідчого та прокурора.
Відповідно до ч. 1 ст. 170 КПК України арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку.
Згідно ч. 2 ст. 170 КПК України арешт майна допускається з метою забезпечення: 1) збереження речових доказів; 2) спеціальної конфіскації; 3) конфіскації майна як виду покарання або заходу кримінально-правового характеру щодо юридичної особи; 4) відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди.
Як вбачається зі змісту клопотання, що однією із підстав накладення арешту на вилучене майно є необхідність забезпечення можливої спеціальної конфіскації (п. 2 ч. 2 ст. 170 КПК України).
Згідно ч. 4 ст. 170 КПК України у випадку, передбаченому пунктом 2 частини другої цієї статті, арешт накладається на майно підозрюваного, обвинуваченого, засудженого або третьої особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно підлягатиме спеціальній конфіскації у випадках, передбачених Кримінальним кодексом України. Арешт накладається на майно третьої особи, якщо вона набула його безоплатно або за ціною, вищою чи нижчою за ринкову вартість, і знала або повинна була знати, що таке майно відповідає будь-якій з ознак, передбачених пунктами 1-4 частини першої статті 96-2 Кримінального кодексу України.
В судовому засіданні встановлено, що у кримінальному провадженні № 42020020000000215 від 22.07.2020, на момент розгляду клопотання підозру у вчиненні кримінального правопорушення жодній особі не повідомлено. Крім того, жодних відомостей про те, що власник вилученого майна набув його безоплатно або за ціною, вищою чи нижчою за ринкову вартість, в судовому засіданні встановлено не було та слідчим не повідомлено про наявність таких обставин.
Таким чином, підстава для арешту майна, визначена пунктом 2 частини другої ст. 170 КПК України, є необґрунтованою та не може слугувати підставою для арешту вказаних в клопотанні речей.
При цьому, слідчий суддя вважає обґрунтованим посилання слідчого на п. 1 ч. 2 ст. 170 КПК України, як на підставу для накладення арешту на вилучені під час обшуку речі, які можуть мати значення речових доказів, враховуючи наступне.
Згідно ст. 98 КПК України речовими доказами є матеріальні об`єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об`єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення. Документи є речовими доказами, якщо вони містять ознаки, зазначені в частині першій цієї статті.
Слідчий суддя вважає необхідним зазначити, що у розумінні положень, що наведені у численних рішеннях Європейського суду з прав людини («Нечипорук, Йонкало проти України» № 42310/04 від 21.04.2011, «Фокс, Кемпбелл і Харті проти Сполученого Королівства» №№ 12244/86, 12245/86, 12383/86 від 30.08.1990, та ін.), термін «обґрунтована підозра» означає, що існують факти або інформація, які можуть переконати об`єктивного спостерігача в тому, що особа, про яку йдеться, могла вчинити правопорушення.
Дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя приходить до висновку про наявність у органу досудового розслідування інформації, яка може переконати об`єктивного спостерігача в тому, що службові особиТОВ ВороновицькеХПП можутьбути причетні до вчинення кримінального правопорушення.
Таким чином, речі вилучені під час проведення санкціонованого обшуку можуть в подальшому бути процесуальним джерелом доказів у кримінальному провадженні, що створює певні ризики, визначені абзацом другим частини першої статті 170 КПК України.
Щодо заперечень адвоката ОСОБА_7 на клопотання, слідчий суддя зазначає наступне.
Твердження адвоката ОСОБА_7 щодо проведення обшуку особами, які не уповноважені на проведення даної слідчої дії ухвалою слідчого судді, не було підтверджено в судовому засіданні, оскільки зі змісту протоколу обшуку вбачається участь слідчого ОСОБА_11 у проведенні обшуку. При цьому, слід враховувати положення п.1 ч.2 ст. 39 КПК України, та необхідно звернути увагу, що у кримінальному провадженні № 42020020000000215 від 22.07.2020 створено слідчу групу, а тому старший слідчої групи уповноважений керувати діями інших слідчих. Тому вищевказане твердження адвоката є необгрунтованим.
Щодо тверджень адвоката ОСОБА_7 про відсутність у протоколі обшуку відомостей про всіх учасників даної процесуальної дії, зокрема участь у проведені обшуку оперативних співробітників, слідчий суддя вважає їх необґрунтованими, оскільки дані обставини не були підтвердженні жодними доказами.
Також адвокат ОСОБА_7 зазначив у запереченнях, що під час обшуку було вилучено речі, дозвіл на вилучення яких не було надано слідчим суддею. Проте, в даному випадку слід звернути увагу на положення ч. 7 ст. 236 КПК України, згідно якої вилучені речі та документи, які не входять до переліку, щодо якого прямо надано дозвіл на відшукання в ухвалі про дозвіл на проведення обшуку, та не відносяться до предметів, які вилучені законом з обігу, вважаються тимчасово вилученим майном. Таким чином, вилучення речей під час обшуку, в тому числі електронних носіїв інформації, було здійснено на законних підставах.
Відповідно до ч. 4 ст. 173 КПК України у разі задоволення клопотання слідчий суддя, суд застосовує найменш обтяжливий спосіб арешту майна. Слідчий суддя, суд зобов`язаний застосувати такий спосіб арешту майна, який не призведе до зупинення або надмірного обмеження правомірної підприємницької діяльності особи, або інших наслідків, які суттєво позначаються на інтересах інших осіб.
Слідчий суддя вважає, що накладення арешту на все вилучене майно може призвести до надмірного обмеження правомірної підприємницької діяльності особи, або інших наслідків, які суттєво позначаються на інтересах інших осіб. Тому арешт слід накласти лише на речі, які на переконання суду можуть містити достатні відомості про скоєння кримінального правопорушення, тобто являтися речовими доказами.
Згідно ч. 1 ст. 173 КПК України слідчий суддя, суд відмовляють у задоволенні клопотання про арешт майна, якщо особа, що його подала, не доведе необхідність такого арешту, а також наявність ризиків, передбачених абзацом другим частини першої статті 170 цього Кодексу.
Зважаючи на вищевикладене, слідчий суддя приходить до висновку, що слідчим доведено необхідність арешту частини вилучених речей, оскільки вони можуть мати значення речового доказу та доведено наявність ризиків, передбачених абзацом другим частини першої статті 170 КПК України, а тому клопотання про арешт майна підлягає частковому задоволенню.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 131, 132, 170, 171, 172, 173, 309, 372 КПК України, слідчий суддя -
ПОСТАНОВИВ:
Клопотання старшого слідчого з особливо важливих справ другого відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління Головного управління ДФС у Вінницькій області ОСОБА_3 задовольнити частково.
Накласти арешт на майно, яке вилучено в ході проведення, в період часу з 08.12.2020 по 09.12.2020, обшуку на земельних ділянках під кадастровими номерами: 0520655300:03:002:0021, 0520655300:03:002:0013, які знаходяться за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н, смт. Вороновиця, а/д Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам`янка,412км+308м, буд. б/н, та згідно довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно на праві власності належить ТОВ Вороновицьке ХПП (код за ЄДРПОУ 38783374), шляхом позбавлення права на відчуження, розпорядження та користування цим майном, а саме:
1.Записник зеленого кольору з чорновими записами за 2020 рік на 5 аркушах із записами;
2.Чорнові записи за 2020 рік роздруковані з рукописним текстом на 55 арк.;
3.Чорнові записи за 2020 рік на 16 аркушах роздруковані на комп`ютері;
4.Картка за 2020 рік з рукописними записами назв сільськогосподарської продукції та її кількості в розрізі силосів на 564 арк.;
5.Картка за 2019 рік з рукописними записами назв сільськогосподарської продукції та її кількості в розрізі силосів на 242 арк.;
6.Жорсткий диск з персонального комп`ютера з реквізитами: Kingston TAIWAN SUV400S37/120G 0C3K87RA 9904903-091.A00G DC+5.0V1A 7723157-1722 50026В7776007592;
7.Жорсткий диск з персонального комп`ютера з реквізитами: Seagate S/N:W3TBD42A ST500DM002 P/N:1ВD142-303 Firmware:KC48 Barracuda 500GB;
8.Зворотня сторона посвідчення про відрядження з відмітками та відтисками печаток ТОВ Вороновицьке ХПП та ПП Престиж Сервіс без зазначення дат на 1 арк.;
9.Лист ПП Престиж Сервіс №33 від 23.05.2019 про повернення грошових коштів на 1 арк.;
10.Чорнові записи, щодо доставки сільськогосподарської продукції за 2019 рік з рукописними написами на 1 арк.;
11.Жорсткий диск з реквізитами: Good RAM SN:GTE034194 SSDPR-CX400-128 CX400:128GB 2.5:SATA III:TLS FW:SBFM61.3 DC:1852 EAN:5908267922972, з написом на клейкій стрічці Аня;
12.Жорсткий диск з реквізитами: Leven Model JS600SSD128GB P/N JS600SSD128GB S/N YJT3B1000143 MADE IN TAIWAN
13.Печатка в червоному пластиковому тубусі з відтиском з написом: Товариство з обмеженою відповідальністю Україна Вінницький р-н Полнет-Україна 34609976;
14.Штамп чорного кольору з написом: Печати, штампы, банеры, полиграфия, таблички г. Одесса, Старо-базарный (Кировский) сквер, 3А тел. (048)7715610; тел. моб. НОМЕР_2 vestnikodessa@ukr.net з відтиском підпису невстановленої особи;
15.Штамп чорного кольору з написом CoLop printer C 30 з відтиском кліше підпису невстановленої особи;
16.Штамп чорного кольору з написом Imprint 12 з відтиском кліше підпису невстановленої особи;
17.Печатка чорного кольору з написом trodutprinty 46030 з відтиском кліше підпису невстановленої особи;
18.Журнал обліку фактур, товарно-транспортних накладних і перепусток відібраних охороною при випусканні транспорту з території об`єкта №02-21 розпочатий 03.07.2018, останній запис датований 04.12.2020 на 52 арк.;
19.Журнал реєстрації складських документів на зерно та зерна, прийнятого на зберігання №02-20 за період з 23.10.2019 по 07.12.2020 на 52 арк.;
20.Журнал зважування вантажів на автомобільних вагах ТОВ Вороновицьке ХПП за період з 20.10.2019 по 17.05.2020 на 48 арк.;
21.Чорнові записи на 3 арк.;
22.Аркуші білого паперу формату А-4 з відтиском печатки з написом: Приватне акціонерне товариство м. Київ Україна ідентифікаційний код 30674235 Лізингова компанія Укртранслізинг в кількості 205 арк.;
23.Чорнові записи з надрукованим текстом: Відправник Приватне Акціонерне Товариство Лізингова компанія Укртранслізинг ОСОБА_12 м. Харків, відділення №2 НОМЕР_3 Обержувач Товариство з обмеженою відповідальністю Вороновицьке ХПП Нитецький Андрій моб (093) 856-93-33 смт. Вороновиця, відділення №1 Вінницька обл. на 1 арк.;
24.Бланки ТОВ С - Транс Груп (21007, Україна, м. Вінниця, вул. Фрунзе, буд. 4-Д, тел. (097) 874-04-35 код ЄДРПОУ 39926090 з відтисками печаток з написом: Товариство з обмеженою відповідальністю Україна м. Вінниця Для документів С - Транс Груп 39926090 на 30 арк.;
25. Аркуші білого паперу формату А-4 з відтисками печатки з написом: м. Київ Україна Приватне акціонерне товариство Лізингова компанія Укртранслізинг ідентифікаційний код 30674235 Для документів на 7 арк.;
26.Бланки Приватного акціонерного товариства Лізингова компанія Укртранслізинг з відтисками печатки з написом: м. Київ Україна Приватне акціонерне товариство Лізингова компанія Укртранслізинг ідентифікаційний код 30674235 Для документів №1 на 9 арк.;
27.Заявка (угода) з відтиском печатки Для документів №1 ПрАТ Укртранслізинг ідентифікаційний код 30674235 на 1 арк.;
28.Чорнові записи з написом смт. Вороновица Винницкая обл. Отделения №1 ОСОБА_13 моб (093) 856-93-33 на 1 арк.;
29.Документи ПП Престиж Сервіс (код 37281801) за 2020 рік на 981 арк. ;
30.Аркуші білого кольору формату А-4 з відтисками печатки з написом: Україна Одеська обл. Овідіопільський р-н смт. Овідіопіль Товариство з обмеженою відповідальністю Агротек 30910339 на 9 арк., скріплених скрепкою з папірцем з рукописним написом: Для формирования договоров маркетингов. услуг на 1 арк.;
31.Лист ПП Престиж Сервіс б/д б/н в 2-х примірниках на 2 арк.;
32.Фінансово господарські документи ПП Престиж Сервіс на 147 арк.;
33.Чорнові записи надруковані на комп`ютері за 2020 рік на 68 арк.;
34.Чорнові записи з рукописним текстом на 10 арк.;
35.Жорсткий диск з наступними реквізитами: Western Digital WD3200AAKS S/N:WMAV2Y595066 320GB HDD S/N:WD-WMAV2Y595066 MDL:WD3200AAKS - 75L9A0;
36.Чорнові записи з рукотворним текстом на 1 арк.
В іншій частині клопотання відмовити.
Зобов`язати старшого слідчого з особливо важливих справ другого відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління Головного управління ДФС у Вінницькій області ОСОБА_3 повернути майно, у арешті якого було відмовлено, особі, у якої воно було вилучено.
Виконання та контроль за виконанням ухвали суду покласти на старшого слідчого з особливо важливих справ другого відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління Головного управління ДФС у Вінницькій області ОСОБА_3 .
На ухвалу судді може бути подана апеляція протягом п`яти діб з дня її винесення до Вінницького апеляційного суду.
Слідчий суддя
Суд | Вінницький міський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 17.12.2020 |
Оприлюднено | 31.05.2024 |
Номер документу | 93810944 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна |
Кримінальне
Вінницький міський суд Вінницької області
Михайленко А. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні