Єдиний унікальний номер № 616/602/20
Провадження № 2/616/261/20
У Х В А Л А
про відкриття провадження у справі та призначення
підготовчого засідання
24 грудня 2020 року смт.Великий Бурлук
Великобурлуцький районний суд Харківської області в складі судді РИКОВА М.І., перевіривши виконання вимог ст.ст. 175, 177 ЦПК України у справі за позовом ОСОБА_1 до фермерського господарства Гниличанська Нива , Великобурлуцької районної державної адміністрації , третя особа - територіальна громада Гнилицької сільської ради в особі Гнилицької сільської ради Великобурлуцького району Харківської області про визнання недійсною додаткової угоди про внесення змін до договору оренди землі,-
в с т а н о в и в:
ОСОБА_2 звернулася до суду з позовною заявою до фермерського господарства Гниличанська Нива , Великобурлуцької районної державної адміністрації, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - територіальна громада Гнилицької сільської ради в особі Гнилицької сільської ради Великобурлуцького району Харківської області про визнання недійсною додаткової угоди від 25.12.2018 про внесення змін до договору оренди землі від 23.05.2008, укладеної між ОСОБА_3 (орендодавець) та ФГ Гниличанська Нива (новий орендар) та зняття з реєстрації додаткової угоди від 25.12.2018 року Про внесення змін до договору оренди землі від 23.05.2008 року .
Дана справа підсудна Великобурлуцькому районному суду Харківської області.
Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення заяви, відмови у відкритті провадження відсутні.
Форма і зміст поданої заяви відповідає вимогам ст.ст. 175, 177 ЦПК України.
Враховуючи вимоги ст.ст. 274, 276, 277 ЦПК України , суд дійшов висновку про розгляд справи в порядку загального позовного провадження.
Провадження по цивільній справі за вищеназваним позовом підлягає призначенню до розгляду в підготовчому засіданні.
Позивачем в якості третьої особи зазначено територіальну громаду Гнилицької сільської ради в особі Гнилицької сільської ради Великобурлуцького району Харківської області.
Відповідно до статті 2 Закону України "Про місцеве самоврядування", місцеве самоврядування в Україні - це гарантоване державою право та реальна здатність територіальної громади - жителів села чи добровільного об`єднання у сільську громаду жителів кількох сіл, селища, міста - самостійно або під відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України. Місцеве самоврядування здійснюється територіальними громадами сіл, селищ, міст як безпосередньо, так і через сільські, селищні, міські ради та їх виконавчі органи, а також через районні та обласні ради, які представляють спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст.
Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 725-р "Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Харківської області" Гнилицька територіальна громада (населений пункт) входить до складу Великобурлуцької територіальної громади.
Таким чином, Великобурлуцька селищна рада є правонаступником Гнилицької сільської ради.
Керуючись ст.ст. 187-192 , 260, 261, 353 ЦПК України , суддя,-
у х в а л и в:
Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до фермерського господарства Гниличанська Нива , Великобурлуцької районної державної адміністрації, третя особа -Великобурлуцька територіальна громада в особі Великобурлуцької селищної ради Великобурлуцького району Харківської області про визнання недійсною додаткової угоди про внесення змін до договору оренди землі .
Розгляд справи здійснити за правилами загального позовного провадження.
Призначити підготовче засідання по справі у приміщенні Великобурлуцького районного суду за адресою: смт. Великий Бурлук, вул. Паркова, 09, Харківська область, зал № 2 на 16 год. 00 хв. 13 січня 2021 року.
Невідкладно надіслати копію даної ухвали та копії позовної заяви з доданими до неї матеріалів - відповідачу та третій особі. Позивачу - копію ухвали про відкриття провадження у справі.
В підготовче засідання викликати сторони.
Встановити відповідачеві строк терміном в п`ятнадцять днів із дня отримання ухвали про відкриття провадження у справі, протягом якого вони мають право подати відзив на позовну заяву, з урахуванням вимог статті 178 ЦПК України .
Копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Встановити позивачу строк терміном в п`ять днів із дня отримання відзиву, протягом якого позивач має право подати відповідь на відзив.
Копія відповіді на відзив та доданих до неї документів повинна бути надіслана (надана) відповідачеві одночасно з надісланням (наданням) відповіді на відзив до суду.
Встановити відповідачу строк терміном в п`ять днів із дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, до якого застосовуються правила, встановлені частинами третьою - п`ятою ст.178 ЦПК України .
Копія заперечення на відповідь на відзив та доданих до неї документів повинна бути надіслана (надана) позивачеві одночасно з надісланням (наданням) заперечення на відповідь на відзив до суду.
Відповідно до ст.83 ЦПК України :
- позивач повинен надати суду докази разом з поданням позовної заяви;
- відповідач, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, повинні подати докази разом з поданням відзиву або письмових пояснень третьої особи;
- якщо докази не можуть бути подані у встановлений законом строк з об`єктивних причин, учасник справи має повідомити про це суд;
- докази, не подані у встановлений законом або судом строк, до розгляду не приймаються.
Учасники судового розгляду до початку розгляду справи по суті зобов`язані повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмету спору.
Відповідно до ч.6 ст.53 ЦПК України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог, мають процесуальні права і обов`язки, встановленні статтею 43 цього Кодексу.
Роз`яснити третім особам право подати до суду пояснення або відзив протягом 15 днів з часу отримання даної ухвали. У поясненнях третьої особи щодо позову або відзиву третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, викладає свої аргументи і міркування на підтримку або заперечення проти позову.
Роз`яснити учасникам справи право подавати до суду відповіді на пояснення третьої особи до закінчення підготовчого провадження.
Якщо доказ не може бути поданий у такий строк з об`єктивних причин, учасник справи повинен про це письмово повідомити суд та зазначити: доказ, який не може бути подано; причини, з яких доказ не може бути подано у зазначений строк; докази, які підтверджують, що особа здійснила всі залежні від неї дії, спрямовані на отримання вказаного доказу (ч.ч. 3, 4 ст.83 ЦПК України).
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за адресою https://vb.hr.court.gov.ua (https://court.gov.ua/fair/sud2007).
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Великобурлуцького районного суду
Харківської області М.І.РИКОВ
Суд | Великобурлуцький районний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 24.12.2020 |
Оприлюднено | 28.12.2020 |
Номер документу | 93813615 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Великобурлуцький районний суд Харківської області
Риков М. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні