НОВОАЙДАРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 419/2522/20

Провадження № 2/419/505/2020

УХВАЛА

про відкриття провадження

24 грудня 2020 року суддя Новоайдарського районного суду Луганської області Глазкова Ю.О., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Автовінд про припинення трудових відносин,

встановив:

ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) звернувся до Новоайдарського районного суду Луганської області з даною позовною заявою до ТОВ Автовінд (91047, Луганська область, м. Луганськ, вул. Оборонна, буд. 44-Б) про припинення трудових відносин.

Зазначена позовна заява відповідає вимогам ст.ст. 175, 177 ЦПК України, підсудна Новоайдарському районному суду Луганської області, підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження не вбачається.

Згідно з п.2 ч.4 ст. 19 ЦПК України спрощене позовне провадження призначене, зокрема, для розгляду справ, що виникають з трудових відносин.

Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 274 ЦПК України у порядку спрощеного позовного провадження розглядаються справи, що виникають з трудових відносин.

Частиною 5 ст. 279 ЦПК України встановлено, що суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Відповідно до ч. 1 ст. 187 ЦПК України за відсутності підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження суд відкриває провадження у справі протягом п`яти днів з дня надходження позовної заяви або заяви про усунення недоліків, поданої в порядку, передбаченому статтею 185 цього Кодексу.

Підстав для повернення позовної заяви, залишення її без руху або відмови у відкритті провадження не вбачається.

За таких обставин, суд доходить висновку про можливість прийнятя позовної заяви до розгляду, відкриття провадження у справі та призначення справи до розгляду по суті в порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін.

Керуючись ст. 19, 175, 177, 187, 258, 260, 261, 274, 277 ЦПК України, суд

ухвалив:

Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Автовінд про припинення трудових відносин.

Розгляд справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження з викликом сторін.

Призначити судове засідання для розгляду справи по суті у відкритому судовому засіданні на 14 січня 2021 року о 14 годині у приміщенні Новоайдарського районного суду Луганської області, розташованому за адресою: 93500, Луганська область, смт. Новоайдар, вул. Миру, 38.

Запропонувати відповідачу протягом п`ятнадцяти днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі надати суду відзив на подану позовну заяву із одночасним наданням доказів надсилання (надання) копії цього відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч.ч. 4, 5 ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копію відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов`язаний надіслати іншим учасникам справи із одночасним наданням доказів на підтвердження надсилання (надання) копії цього відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд, на підставі ч. 8 ст. 178 ЦПК України, вирішує справу за наявними матеріалами. Відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред`явити зустрічний позов.

Позивач має право подати до суду відповідь на відзив, а відповідач - заперечення до початку розгляду справи по суті.

Учасникам справи надіслати копії ухвали про відкриття провадження у справі.

Відповідачу разом з копією ухвали про відкриття провадження у справі надіслати копію позовної заяви разом з доданими до неї документами.

Повідомити відповідача у справі- Товариство з обмеженою відповідальністю Автовінд про ухвалення цього судового рішення в порядку, передбаченому ч.2 ст. 1-1 Закону України Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв`язку з проведенням антитерористичної операції .

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається, на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет: [Режим доступу] - http://na.lg.court.gov.ua.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Ю. О. Глазкова

Дата ухвалення рішення 24.12.2020
Оприлюднено 29.12.2020

Судовий реєстр по справі 419/2522/20

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 04.02.2021 Новоайдарський районний суд Луганської області Цивільне
Рішення від 04.02.2021 Новоайдарський районний суд Луганської області Цивільне
Ухвала від 14.01.2021 Новоайдарський районний суд Луганської області Цивільне
Ухвала від 24.12.2020 Новоайдарський районний суд Луганської області Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 419/2522/20

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону