Справа № 648/2880/20
н/п 2-з/766/464/20
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 грудня 2019 року Херсонський міський суд Херсонської області у складі:
головуючого-судді Прохоренко В.В.,
секретар Лещенко О.Ю.,
розглянувши у судовому засіданні в залі суду в м. Херсоні в порядку загального позовного провадження заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову,
встановив:
В провадження Херсонського міського суду Херсонської області з Білозерського районного суду Херсонської області за підсудністю надійшла цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи : Садівська сільська рада Білозерського району Херсонської області, Головне управління Держгеокадастр у Херсонській області, Білозерської районної державної адміністрації Херсонської області , Державної сервісної служби Містобудування України, Державної інспекції містобудування України, Державно-архітектурно будівельної інспекції України ради про відновлення меж земельної ділянки, знесення самовільно (самочинно) збудованих споруд, будівлі що самовільно (самочинно) будується покладення зобов`язань,.
Ухвалою Херсонського міського суду Херсонської області від 01.12.2020 року провадження у справі відкрито та призначено розгляд справи в порядку загального позовного провадження.
Разом з позовною заявою до суду надійшла заява ОСОБА_1 про забезпечення позову, в якій просить суд заборонити Білозерській районній державній адміністрації Херсонської області видавати ОСОБА_2 та будь-яким третім особам, які її представлятимуть, будівельний паспорт для забудови її земельної ділянки, кадастровий номер 6520386000:06:002:0112, за адресою: АДРЕСА_1 , оскільки через отримання ОСОБА_3 , будівельного паспорту на будівництво , істотно ускладнить виконання рішення суду та істотно ускладнить відновлення порушених прав позивача .
Суд дослідивши матеріали заяви дійшов до наступного.
Відповідно до ч. 1 ст. 151 ЦПК України заява про забезпечення позову подається в письмовій формі, підписується заявником і повинна містити: 1) найменування суду, до якого подається заява; 2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові - для фізичних осіб) заявника, його місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштові індекси, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України, реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України, номери засобів зв`язку та адресу електронної пошти, за наявності; 3) предмет позову та обґрунтування необхідності забезпечення позову; 4) захід забезпечення позову, який належить застосувати, з обґрунтуванням його необхідності; 5) ціну позову, про забезпечення якого просить заявник; 6) пропозиції заявника щодо зустрічного забезпечення; 7) інші відомості, потрібні для забезпечення позову.
Згідно ч. 9 ст. 153 ЦПК України суд, встановивши, що заяву про забезпечення позову подано без додержання вимог статті 151 цього Кодексу, повертає її заявнику, про що постановляє ухвалу.
ОСОБА_1 , вимоги щодо оформлення заяви не виконані в повному обсязі, так в порушення п.4 ч.1 ст.151ЦПК України відсутнє обґрунтування вибраного заявником заходу забезпечення позову, відсутні докази належності об`єкту відповідачеві.
- п.5 ч.1 ст.151 ЦПК України в заяві про забезпечення позову відсутня ціна позову, про забезпечення якого просить заявник.
- п.5 ч.1 ст.151 ЦПК України в заяві про забезпечення позову відсутні пропозиції заявника щодо зустрічного забезпечення.
Як вбачається із наданої заяви, вимоги закону при її поданні у повному обсязі не виконано. Невиконання вимог, визначених ст. 151 ЦПК України, є підставою для повернення заяви заявнику, відповідно до положень ст.153 ЦПК України.
Враховуючи викладене, суд приходить до висновку, що заява про забезпечення позову необхідно повернути заявнику. Заявник не позбавлений можливості, усунувши вказані недоліки заяви про забезпечення позову, повторно звернутися до суду.
Керуючись ст. ст. 151, 153, 259, 260 ЦПК України, суд,
ухвалив:
Заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову повернути позивачу.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Херсонського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення.
Відповідно до Перехідних положень Цивільного процесуального кодексу України, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через Херсонський міський суд Херсонської області.
Суддя В.В.Прохоренко
Суд | Херсонський міський суд Херсонської області |
Дата ухвалення рішення | 17.12.2020 |
Оприлюднено | 29.12.2020 |
Номер документу | 93865269 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Херсонський міський суд Херсонської області
Прохоренко В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні