Справа № 463/5921/20
Провадження № 11-сс/811/1284/20 Доповідач: ОСОБА_1
У Х В А Л А
судового засідання
21 грудня 2020 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Львівського апеляційного суду в складі:
головуючого-судді: ОСОБА_1 ,
суддів: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 ,
з участю секретаря: ОСОБА_4 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Львові клопотання представника BAT ENERGY TRADE Kft ОСОБА_5 про проведення розгляду апеляційної скарги представника BAT ENERGY TRADE Kft ОСОБА_5 на ухвалу слідчого судді Личаківського районного суду м. Львова від 07 липня 2020 року про накладення арешту на майно в режимі відеоконференції,
встановив:
ухвалою слідчого судді Личаківського районного суду м. Львова від 07 липня 2020 року задоволено клопотання слідчого Третього слідчого відділу слідчого управління ТУ ДБР, розташованого у м. Львові ОСОБА_6 , про арешт майна.
Накладено арешт на майно, а саме: мобільний телефон марки «Айфон» чорного кольору ІМЕІ: НОМЕР_1 із системою логічного захисту паролем «136999» та сім карткою з абонентським номером НОМЕР_2 ; мобільний телефон марки «Айфон» чорного кольору ІМЕІ: НОМЕР_3 із системою логічного захисту паролем «0001»; свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу серії та номеру НОМЕР_4 ; контрольний талон серії TAD номер 1193081 від 01.07.2020; квитанція зважування транспортного засобу від 01.07.2020 на 1-му арк.; рахунок Invoice №2020-07-01-UA-24т від 01.07.2020 в 4-х примірниках кожен на 1-му арк.; міжнародна товарно-транспортна накладна №467423 від 01.07.2020 в 5-ти примірниках кожен на 1-му арк.; печатку прямокутної форми із написом «Time Tracker LCC» код ЄДРПОУ 36523539; пломба митниці, якою було опломбовано багажний відсік автомобіля марки «IVECO», реєстраційний номер НОМЕР_5 із наявним відтиском печатки «305; 534; митниця» на зворотній стороні якою також присутній відтиск герба України; п`ять піддонів на яких знаходяться запаковані обгорнуті полімерною плівкою та скріплені пластмасовими джгутами картонні вироби із надписом на поверхні «Rothmans» синього кольору та іншими написами іноземною мовою, що ззовні схожі на картонні упакування для тютюнових виробів зазначеного виробника; спеціалізований вантажний фургон марки «IVECO» моделі «Daily», реєстраційний номер НОМЕР_5 , номер кузова НОМЕР_6 , який є у власності ТОВ «Тайм трекер», код ЄДРПОУ 36523539 та ключі від запалення 1 шт.
На ухвалу слідчого судді представник BAT ENERGY TRADE Kft ОСОБА_5 подав апеляційну скаргу в якій просить поновити строк апеляційного оскарження ухвали слідчого судді Личаківського районного суду м. Львова від 07 липня 2020 року про накладення арешту на майно, скасувати її в частині накладення арешту на запаковані обгорнуті полімерною плівкою та скріплені пластмасовими джгутами картонні вироби із надписом на поверхні «Rothmans» синього кольору та іншими написами іноземною мовою, що ззовні схожі на картонні упакування для тютюнових виробів зазначеного виробника та відмовити у задоволенні клопотання в даній частині.
16 грудня 2020 року представник BAT ENERGY TRADE Kft ОСОБА_5 подав клопотання про розгляд його апеляційної скарги в режимі відеоконференції.
Відповідно до ч.1, 2 ст. 336 КПК України, судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження.
Розглянувши дане клопотання, вивчивши матеріали справи, колегія суддів, вважає, що з метою забезпечення швидкого та повного судового розгляду та реалізації процесуальних прав учасників провадження при розгляді апеляційної скарги представника BAT ENERGY TRADE Kft ОСОБА_5 на ухвалу слідчого судді Личаківського районного суду м. Львова від 07 липня 2020 року про накладення арешту на майно слід здійснити дистанційне судове провадження в режимі відеоконференції.
Керуючись ст. ст. 336, 419 КПК України, колегія суддів
постановив:
відкласти апеляційну скаргу представника BAT ENERGY TRADE Kft ОСОБА_5 на ухвалу слідчого судді Личаківського районного суду м. Львова від 07 липня 2020 року про накладення арешту на майно на 20 січня 2021 року о 11 годині 30 хвилин в приміщенні Львівського апеляційного суду (м. Львів, пл. Соборна, 7) у формі дистанційного судового провадження, шляхом проведення судового засідання в режимі відеоконференції під час трансляції із Господарським судом Закарпатської області.
Доручити Господарському суду Закарпатської області організувати технічну можливість трансляції судового засідання в режимі відеоконференції, яке одночасно розпочнеться в приміщенні Львівського апеляційного суду, вручення заявнику та захиснику уповноваженою службовою особою установи пам`ятки про процесуальні права, перевірку документів, що посвідчують особу.
Копію ухвали для відома та виконання направити Господарський суд Закарпатської області (адреса: вулиця Коцюбинського, 2А, Ужгород, Закарпатська область, 88000) та сторонам.
Судді:
ОСОБА_1 ОСОБА_2 ОСОБА_3
Суд | Львівський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 21.12.2020 |
Оприлюднено | 14.02.2023 |
Номер документу | 93921828 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна |
Кримінальне
Львівський апеляційний суд
Маліновська-Микич О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні