Герб України

Ухвала від 11.01.2021 по справі 127/26717/19

Вінницький міський суд вінницької області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа № 127/26717/19

Провадження № 2/127/5111/20

УХВАЛА

11 січня 2021 року м. Вінниця

Вінницький міський суд Вінницької області в складі судді Іщук Т.П. , розглянувши цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Вінницької обласної державної адміністрації, Державного реєстратора Управління у справах національностей та релігій Вінницької обласної державної адміністрації, Релігійної громади Свято-Успенського храму с. Велика Кісниця Ямпільського району Вінницько-Тульчинської єпархії УПЦ (ПЦУ) про визнання протиправними та скасування рішень загальних зборів, наказу, визнання незаконним та скасування запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Вінницького міського суду Вінницької області знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Вінницької обласної державної адміністрації, Державного реєстратора Управління у справах національностей та релігій Вінницької обласної державної адміністрації, Релігійної громади Свято-Успенського храму с. Велика Кісниця Ямпільського району Вінницько-Тульчинської єпархії УПЦ (ПЦУ) про визнання протиправними та скасування рішень загальних зборів, наказу, визнання незаконним та скасування запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань .

15.10.2019 в справі відкрите загальне позовне провадження з призначенням підготовчого засідання.

Ухвалою Вінницького міського суду Вінницької області від 10.12.2019 було закрито провадження у справі.

Постановою Вінницького апеляційного суду від 10.03.2020 ухвалу Вінницького міського суду Вінницької області від 10.12.2019 скасовано, а справу направлено для продовження розгляду до суду першої інстанції.

23.03.2020 справа прийнята до провадження суддею Борисюк І.Е.

Зважаючи на припинення повноважень судді Борисюк І.Е. по здійсненню правосуддя з метою дотримання процесуальних строків розгляду справ, призначений повторний автоматичний розподіл справ, які не були розглянуті цим суддею.

Вказана справа 20.07.2020 в порядку повторного автоматичного розподілу судових справ передана на розгляд судді Бойка В.М.

Ухвалою Вінницького міського суду Вінницької області від 11.11.2020 позовна заява залишена без розгляду. Постановою Вінницького апеляційного суду від 24.12.2020 цю ухвалу скасовано, а справу направлено для продовження розгляду до суду першої інстанції.

Ухвалою Вінницького міського суду Вінницької області від 04.01.2021 задоволено заяву про самовідвід головуючого судді Бойка В.М.

Вказана справа в порядку повторного автоматичного розподілу судових справ передана на розгляд судді Іщук Т.П.

Відповідно до ч. 11, 12 ст. 33 ЦПК України справа, розгляд якої розпочато одним суддею чи колегією суддів, повинна бути розглянута цим же суддею чи колегією суддів, за винятком випадків, що унеможливлюють участь судді у розгляді справи, та інших випадків, передбачених цим Кодексом; у разі зміни складу суду на стадії підготовчого провадження розгляд справи починається спочатку, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом .

Дослідивши матеріали справи, судом встановлено, що на час зміни складу суду розгляд справи проводився у підготовчому засіданні. Підготовче провадження не закінчене, розгляд справи по суті не розпочатий.

Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне прийняти справу до свого провадження та призначити підготовче засідання.

Керуючись ст. 14, 33, 260-261 ЦПК України,-

УХВАЛИВ:

1. Прийняти до свого провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Вінницької обласної державної адміністрації, Державного реєстратора Управління у справах національностей та релігій Вінницької обласної державної адміністрації, Релігійної громади Свято-Успенського храму с. Велика Кісниця Ямпільського району Вінницько-Тульчинської єпархії УПЦ (ПЦУ) про визнання протиправними та скасування рішень загальних зборів, наказу, визнання незаконним та скасування запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

2. Підготовче засідання призначити на 12 год. 00 хв. 01 лютого 2021 року в приміщенні Вінницького міського суду Вінницької області за адресою: 21050, м. Вінниця, вул. Грушевського, 17 (зал судових засідань №6).

3. Копію ухвали надіслати учасникам справи рекомендованими листами з повідомленнями про вручення поштового відправлення.

4. Учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається, у мережі Інтернет на офіційному веб-порталі судової влади України за веб-адресою: http://court.gov.ua/fair/

5. Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання.

Суддя:

СудВінницький міський суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення11.01.2021
Оприлюднено13.01.2021
Номер документу94077264
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —127/26717/19

Ухвала від 31.05.2021

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Іщук Т. П.

Ухвала від 31.05.2021

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Іщук Т. П.

Ухвала від 28.04.2021

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Іщук Т. П.

Ухвала від 09.03.2021

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Іщук Т. П.

Ухвала від 09.03.2021

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Іщук Т. П.

Ухвала від 09.03.2021

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Іщук Т. П.

Ухвала від 12.02.2021

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Іщук Т. П.

Ухвала від 11.01.2021

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Іщук Т. П.

Ухвала від 04.01.2021

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Бойко В. М.

Постанова від 24.12.2020

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Оніщук В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні