Ухвала
від 21.01.2021 по справі 367/1592/20
ІРПІНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 367/1592/20

Провадження №2-з/367/28/2021

УХВАЛА

Іменем України

про забезпечення позову

21 січня 2021 року Ірпінський міський суд Київської області у складі:

головуючого судді Саранюк Л.П.,

за участі секретаря с/з Бабакової М.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Ірпінського міського суду Київської області заяву представника позивача ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про забезпечення позову, -

в с т а н о в и в:

До Ірпінського міського суду Київської області надійшла вищевказана заява . За змістом поданої заяви просить суд накласти арешт на грошові кошти ТОВ Стадтранс (код ЄДРПОУ 40873477, адреса: вул. Центральна, буд. 33-в, кв. 71/1, м. Буча, Київська область, 08292), що знаходяться на будь-яких рахунках ТОВ Стадтранс , відкритих у банківських установах, які будуть під час виконання ухвали про забезпечення позову в межах заявленої до стягнення суми позовних вимог - 166 330,80 грн.

В судове засідання сторони не викликалися.

Суд, дослідивши подану заяву, дійшов висновку, що подана заява не підлягає до задоволення з наступних підстав.

Судом встановлено, що в провадженні суду перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства Страхова компанія Український страховий стандарт , Товариства з обмеженою відповідальністю Стадтранс , третя особа: ОСОБА_3 про стягнення коштів.

Зі змісту позовної заяви вбачається, що предметом спору є стягнення грошових коштів в сумі 166 330,80 грн.

Заявник стверджує, що на даний час існує гостра необхідність у забезпеченні позову у вказаний ним спосіб, оскільки у разі його не застосування буде порушено охоронювані законом права позивача.

Відповідно до ч. 1 ст. 153 ЦПК України, заява про забезпечення позову розглядається судом не пізніше двох днів з дня її надходження без повідомлення учасників справи (учасників третейського (арбітражного) розгляду).

Згідно ч. 1 ст. 149 ЦПК України суд за заявою учасника справи має право вжити передбачених статтею 150 цього Кодексу заходів забезпечення позову.

Відповідно до ч.1 ст. 150 ЦПК України позов забезпечується: 1) накладенням арешту на майно та (або) грошові кошти, що належать або підлягають передачі або сплаті відповідачеві і знаходяться у нього чи в інших осіб; 2) забороною вчиняти певні дії; 3) встановленням обов`язку вчинити певні дії; 4) забороною іншим особам вчиняти дії щодо предмета спору або здійснювати платежі, або передавати майно відповідачеві чи виконувати щодо нього інші зобов`язання; 5) зупиненням продажу арештованого майна, якщо подано позов про визнання права власності на це майно і про зняття з нього арешту; 6) зупиненням стягнення на підставі виконавчого документа, який оскаржується боржником у судовому порядку; 7) передачею речі, яка є предметом спору, на зберігання іншим особам, які не мають інтересу в результаті вирішення спору; 8) зупиненням митного оформлення товарів чи предметів; 9) арештом морського судна, що здійснюється для забезпечення морської вимоги; 10) іншими заходами, необхідними для забезпечення ефективного захисту або поновлення порушених чи оспорюваних прав та інтересів, якщо такий захист або поновлення не забезпечуються заходами, зазначеними у пунктах 1-9 цієї частини.

Відповідно до п. 4 Постанови Пленуму Верховного Суду України № 9 від 22 грудня 2006 року "Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову" розглядаючи заяву про забезпечення позову, суд (суддя) має з урахуванням доказів, наданих позивачем на підтвердження своїх вимог, пересвідчитися, зокрема, в тому, що між сторонами дійсно виник спір та існує реальна загроза невиконання чи утруднення виконання можливого рішення суду про задоволення позову, з`ясувати обсяг позовних вимог, дані про особу відповідача, а також відповідність виду забезпечення позову, який просить застосувати особа, котра звернулася з такою заявою, позовним вимогам.

Як вбачається з поданої заявником заяви вона не містить конкретизації, зокрема на грошові кошти на яких рахунках у яких банківських установах, що належать ТОВ Стадтранс він просить суд накласти арешт.

Також заявником до поданого клопотання не додано доказів, що можуть підтвердити імовірність утруднення виконання або невиконання рішення суду в разі невжиття запропонованих ним заходів забезпечення позову.

На підставі вищевикладеного суд у задоволенні поданої заяви відмовляє.

Керуючись ст.ст. 149 - 153, 260-261 ЦПК України, суд -

у х в а л и в:

У задоволенні заяви відмовити.

Апеляційна скарга на ухвалу Ірпінського міського суду Київської області подається до Київського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому ухвала суду не були вручена у день її проголошення або складення має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Суддя: Л.П. Саранюк

СудІрпінський міський суд Київської області
Дата ухвалення рішення21.01.2021
Оприлюднено22.01.2021
Номер документу94295826
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —367/1592/20

Ухвала від 29.03.2023

Цивільне

Ірпінський міський суд Київської області

Мерзлий Л. В.

Рішення від 01.03.2023

Цивільне

Ірпінський міський суд Київської області

Мерзлий Л. В.

Ухвала від 25.01.2023

Цивільне

Ірпінський міський суд Київської області

Мерзлий Л. В.

Ухвала від 13.10.2021

Цивільне

Ірпінський міський суд Київської області

Мерзлий Л. В.

Постанова від 22.04.2021

Цивільне

Київський апеляційний суд

Верланов Сергій Миколайович

Ухвала від 29.03.2021

Цивільне

Київський апеляційний суд

Верланов Сергій Миколайович

Ухвала від 19.02.2021

Цивільне

Київський апеляційний суд

Верланов Сергій Миколайович

Ухвала від 21.01.2021

Цивільне

Ірпінський міський суд Київської області

Саранюк Л. П.

Ухвала від 18.12.2020

Цивільне

Ірпінський міський суд Київської області

Саранюк Л. П.

Ухвала від 07.10.2020

Цивільне

Ірпінський міський суд Київської області

Саранюк Л. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні