Ухвала
від 19.01.2021 по справі 138/144/21
МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 138/144/21

Провадження №:1-кс/138/32/21

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 січня 2021 року м. Могилів-Подільський

Слідчий суддя Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань Могилів-Подільського міськрайонного суду клопотання слідчого СВ Могилів-Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області капітана поліції ОСОБА_3 про арешт майна за матеріалами кримінального провадження № 12021020220000004 від 04 січня 2021 року, -

ВСТАНОВИВ:

19.01.2021 слідчий ОСОБА_3 звернувся до міськрайонного суду з вказаним клопотанням, з наступних підстав:

досудовим розслідуванням установлено, що 04.01.2021 року до Могилів-Подільського РВП ГУНП у Вінницькій області надійшла письмова заява від керуючої магазину «EVA 2154» в м. Могилеві-Подільському по вулиці Стависька, 36, який відноситься до Товариства з обмеженою відповідальністю «РУШ» код ЄДРПОУ 35738072 ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , жительки АДРЕСА_1 , про те, що відома особа 27.12.2020 року о 14:34 год., шляхом вільного доступу вчинила крадіжку туалетної води торгової марки Versace Crystal Noir жіночих, об`ємом 5 мл., 1 штуку; туалетної води торгової марки Versace Dylan Blue чоловічої об`ємом 5 мл., 1 штуку; туалетної води торгової марки Versace Pour Homme, чоловічої, об`ємом5мл.,1штуку;табальзаму«Зірочка»універсального,виробникФармаком ПТФУкраїна, об`ємом4г.

Даний факт 04.01.2021 внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12021020220000004, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України.

18.01.2021 року у ході огляду предмету гр. ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , жителем АДРЕСА_2 було добровільно видано: туалетну воду торгової марки «Versace» серії «Crystal Noir» об`ємом 5 мл., туалетну воду торгової марки «Versace» серії «Dylan Blue» об`ємом 5 мл., туалетну воду торгової марки «Versace» серії «Pour Homme» об`ємом 5 мл., бальзам торгової марки «Zirochka» універсальний виробник Фармаком ПТФ Україна, об`ємом 4 г., які з його слів він викрав 27.12.2020 у магазині «Єва» у м. Могилів-Подільський Вінницької області.

18.01.2021 із урахуванням того, що слідством встановлено достатньо підстав вважати, що видані ОСОБА_5 речі, є предметом даного злочину постановою слідчого зазначені вище речі визнані речовими доказами у вказаному кримінальному провадженні.

Станом на теперішній час вказане майно, є тимчасово вилученим майном згідно ст. 167 КПК України.

Згідно ч. 1 ст. 170 КПК України арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину.

Згідно ч. 9 ст. 170 КПК України якщо у визначений цією частиною строк прокурор не звернувся до слідчого судді із клопотанням про арешт майна або якщо в задоволенні такого клопотання було відмовлено, попередній арешт на майно або кошти вважається скасованим, а вилучене майно або кошти негайно повертаються особі.

Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження. Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 170 КПК України арешт майна допускається з метою забезпечення збереження речових доказів.

На підставі вище викладеного, слідчий за погодженням з прокурором просить накласти арешт на туалетну воду торгової марки «Versace» серії «Crystal Noir» об`ємом 5 мл., туалетну воду торгової марки «Versace» серії «Dylan Blue» об`ємом 5 мл., туалетну воду торгової марки «Versace» серії «Pour Homme» об`ємом 5 мл., бальзам торгової марки «Zirochka» універсальний виробник «Фармаком ПТФ Україна», належні ТОВ «РУШ», код ЄДРПОУ 35738072.

В судове засідання слідчий ОСОБА_3 не з`явився, подав до суду заяву, де просив розгляд проводити у його відсутність, клопотання задовольнити в повному обсязі.

В судове засідання прокурор ОСОБА_6 не з`явилася, подала до суду заяву, де просила судовий розгляд проводити у її відсутність, клопотання підтримує та просить задовольнити в повному обсязі.

Представник власника майна ОСОБА_4 в судове засідання не з`явилася, подала до суду заяву, де просила розгляд клопотання провести у її відсутність, та вказала, що не заперечує проти накладення арешту на майно.

Дослідивши клопотання з додатками, слідчий суддя дійшов висновку, що клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав:

так, клопотання відповідає вимогам ст.ст.170, 171 КПК України.

Слідчим доведено, що вище зазначене майно, на яке необхідно накласти арешт, можливо є предметом злочину та може бути процесуальним джерелом доказів. При цьому, арешт дасть змогу провести ряд експертиз, висновки яких слугуватимуть доказами по кримінальному провадженню.

Керуючись ст.131, 132, 170-173,175, 369-372 КПК України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання задовольнити.

Накласти арешт на туалетну воду торгової марки «Versace» серії «Crystal Noir» об`ємом 5 мл., туалетну воду торгової марки «Versace» серії «Dylan Blue» об`ємом 5 мл., туалетну воду торгової марки «Versace» серії «Pour Homme» об`ємом 5 мл., бальзам торгової марки «Zirochka» універсальний виробник «Фармаком ПТФ Україна», належні ТОВ «РУШ», код ЄДРПОУ 35738072.

Ухвала про арешт майна підлягає негайному виконанню слідчим та/або прокурором.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницької області протягом п`яти днів з моменту її оголошення.

Слідчий суддя: ОСОБА_7

СудМогилів-Подільський міськрайонний суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення19.01.2021
Оприлюднено30.05.2024
Номер документу94301060
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна

Судовий реєстр по справі —138/144/21

Ухвала від 19.01.2021

Кримінальне

Могилів-Подільський міськрайонний суд Вінницької області

Цибульський О. Є.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні