ПІДВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 604/26/21

Провадження № 2-н/604/5/21

У х в а л а

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 січня 2021 року смт. Підволочиськ

Суддя Підволочиського районного суду Тернопільської області Сташків Н.Б., ознайомившись із заявою представника товариства з обмеженою відповідальністю Тернопільелектропостач до ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за спожиту електроенергію.

В С Т А Н О В И В:

Представник товариства з обмеженою відповідальністю Тернопільелектропостач звернувся до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за спожиту електроенергію з ОСОБА_1 .

До розгляду судом заяви про видачу судового наказу представник заявника відкликав свою заяву про видачу судового наказу.

Відповідно до ч. 5 ст.163 ЦПК України заявник має право відкликати заяву про видачу судового наказу до її розгляду судом.

Зважаючи на те, що заявником подано заяву про відкликання заяви про видачу судового наказу до її розгляду судом, суд вважає, що заяву представника товариства з обмеженою відповідальністю Тернопільелектропостач необхідно повернути заявнику.

Згідно ч.6 ст.185 ЦПК України про повернення позовної заяви суд постановляє ухвалу.

Керуючись ст.ст.163, 185 , 260 , 352 , 353 ЦПК України , суд -

постановив:

Заяву представника товариства з обмеженою відповідальністю Тернопільелектропостач до ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за спожиту електроенергію повернути заявнику.

Ухвала може бути оскаржена до Тернопільського апеляційного суду через Підволочиський районний суд Тернопільської області протягом п`ятнадцяти днів з часу її проголошення.

Суддя - підпис

з оригіналом згідно:

Суддя Н.Б.Сташків

Дата ухвалення рішення 25.01.2021
Зареєстровано 29.01.2021
Оприлюднено 29.01.2021

Судовий реєстр по справі 604/26/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 29.03.2021 Підволочиський районний суд Тернопільської області Цивільне
Ухвала від 25.01.2021 Підволочиський районний суд Тернопільської області Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону