Ухвала
від 20.01.2021 по справі 686/32663/19
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 686/32663/19

Провадження № 1-кс/686/993/21

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20 січня 2021 року м. Хмельницький

Слідчий суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області ОСОБА_1 , з участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у м. Хмельницькому клопотання слідчого відділу розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості слідчого управління Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області ОСОБА_3 , погодженого з прокурором, про тимчасовий доступ до речей та документів, у кримінальному провадженні № 42019240000000012,

ВСТАНОВИВ:

20 січня 2021 року слідчий відділу розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості слідчого управління Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області ОСОБА_3 , звернувся до слідчого судді з клопотанням, погодженим прокурором Хмельницької обласної прокуратури ОСОБА_4 , про тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , (ЄРДПОУ НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ).

В обґрунтування даного клопотання слідчим зазначено, що Слідчим управлінням ГУНП в Хмельницькій області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №42019240000000012 від 15.08.2019, за фактом вчинення посадовими особами ТДВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » шахрайських дій, пов`язаних із незаконним заволодінням земельною ділянкою, що розташована у м. Хмельницькому, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України.

В ході досудового розслідування встановлено, що інформація, що може підтвердити, або спростувати наявність шахрайських дій у осіб, що здійснювали приватизацію земельної ділянки № 6810100000:18:001:0121 площею 2,735 га міститься у проектно-технічній документації, та документах, щодо приватизації вказаної земельної ділянки.

В ході досудового розслідування було призначено земельно-технічну та оціночно-земельну експертизи, в ході виконання яких виникла необхідність у наданні поземельної книги на земельну ділянку із кадастровим номером: 6810100000:18:001:0121 або її у встановленому порядку завірену, чітку копію в повному обсязі.

Вказані документи перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , (ЄРДПОУ НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ).

Таким чином, з метою встановлення істини в провадженні виникла необхідність у тимчасовому доступі до документів з можливістю їх вилучення, а саме поземельної книги на земельну ділянку із кадастровим номером: 6810100000:18:001:0121.

Слідчий в судове засідання не з`явився, проте зазначив, що просить розглянути клопотання за його відсутності та задовольнити його вимоги.

Вивчивши надані матеріали, приходжу до висновку, що клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав.

Слідчим наведено підстави, передбачені ч. 2, 5 ст. 163 КПК України, зокрема, що документи, доступ до яких просить надати слідчий, в сукупності з іншими речами та документами кримінального провадження, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, можуть бути використані як доказ в кримінальному провадженні, існує загроза знищення вказаних документів, тому слідчий суддя розглядає клопотання слідчого без виклику представників осіб, у володінні яких знаходяться документи.

Враховуючи викладене, з метою забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування, є всі підстави для надання дозволу на тимчасовий доступ до документів, в зв`язку з чим клопотання слідчого підлягає задоволенню, оскільки іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів, неможливо.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 163, 164 КПК України,

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання слідчого відділу розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості слідчого управління Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області ОСОБА_3 задовольнити.

Надати дозвілслідчому ВРЗЗС СУ ГУ Національної поліції в Хмельницькій області ОСОБА_3 , заступнику начальника ВРЗЗС СУ ГУ Національної поліції в Хмельницькій області ОСОБА_5 , старшому слідчому в ОВС ВРЗЗС СУ ГУ Національної поліції в Хмельницькій області ОСОБА_6 , слідчому ВРЗЗС СУ ГУ Національної поліції в Хмельницькій області ОСОБА_7 , старшому слідчому ВРЗЗС СУ ГУ Національної поліції в Хмельницькій області ОСОБА_8 , старшому слідчому ВРОТЗ СУ ГУ Національної поліції в Хмельницькій області ОСОБА_9 , слідчому ВРЗЗС СУ ГУ Національної поліції в Хмельницькій області старшому ОСОБА_10 , слідчому ВРОТЗ СУ ГУ Національної поліції в Хмельницької області ОСОБА_11 на тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , (ЄРДПОУ НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ), з можливістю вилучення їх копій, поземельної книги на земельну ділянку із кадастровим номером: 6810100000:18:001:0121.

Службовим особам ІНФОРМАЦІЯ_1 , (ЄРДПОУ НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ) забезпечити тимчасовий доступ та надати можливість вилучити вищезазначені копії документів.

Ухвала діє по 20 лютого 2021 року.

Відповідно до ст. 166 КПК України у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Хмельницького

міськрайонного суду

СудХмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
Дата ухвалення рішення20.01.2021
Оприлюднено30.05.2024
Номер документу94475186
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів

Судовий реєстр по справі —686/32663/19

Ухвала від 23.08.2022

Кримінальне

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

Сарбей О. Ф.

Ухвала від 31.08.2022

Кримінальне

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

Стефанишин С. Л.

Ухвала від 31.08.2022

Кримінальне

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

Стефанишин С. Л.

Ухвала від 06.06.2022

Кримінальне

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

Баєв С. М.

Ухвала від 03.06.2022

Кримінальне

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

Колієв С. А.

Ухвала від 14.02.2022

Кримінальне

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

Бурка С. В.

Ухвала від 10.08.2021

Кримінальне

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

Дзюбак О. В.

Ухвала від 04.02.2021

Кримінальне

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

Баєв С. М.

Ухвала від 20.01.2021

Кримінальне

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

Баєв С. М.

Ухвала від 11.01.2021

Кримінальне

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

Сарбей О. Ф.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні