Справа № 761/31756/19
Провадження № 1-кп/761/1167/2021
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
01 лютого 2021 року Шевченківський районний суд м.Києва в складі:
головуючого судді ОСОБА_1 ,
за участю: секретаря судового засідання ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 ,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в приміщенні Шевченківського районного суду м. Києва кримінальне провадження №12019100100007044 від 24 липня 2019 року по обвинуваченню
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки м. Димитров, Донецької області, громадянки України, зареєстрованої за адресою: АДРЕСА_1 , проживаючої за адресою: АДРЕСА_2 ,
у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15, ч.2 ст.185 КК України,
В С Т А Н О В И В:
Обвинувальний акт з додатками у кримінальному провадженні відносно ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15, ч.2 ст.185 КК України, надійшов до Шевченківського районного суду м. Києва 12 серпня 2019 року.
В підготовче судове засідання, призначене на 01.02.2021 року 14 год. 30 хв., з невідомих суду причин обвинувачена ОСОБА_4 не з`явилася, про дату та час судового засідання повідомлялася завчасно та належним чином шляхом направлення судових повісток, причини своєї неявки суду не повідомила.
Прокурор в судовому засіданні звернувся з клопотанням про здійснення приводу обвинуваченої ОСОБА_4 за останньою відомою адресою проживання, оскільки обвинувачена без поважних причин неодноразово на виклик до суду не з`являється.
Вислухавши думку прокурора, дослідивши наявні в розпорядженні суду матеріали кримінального провадження, суд дійшов висновку про необхідність здійснення приводу обвинуваченої ОСОБА_4 , виходячи з наступного.
Обвинувачена ОСОБА_4 про дату підготовчого судового засідання, призначеного на 01.02.2021 року 14 год. 30 хв. повідомлялася належним чином шляхом направлення судової повістки, наявної в матеріалах судового провадження, при цьому до суду не з`явилася, доказів поважності причин неявки суду не надала.
Згідно з ч.2 ст.314 КПК України підготовче судове засідання відбувається: зокрема за участю обвинуваченого, згідно з правилами, передбаченими цим Кодексом для судового розгляду.
Згідно з ч.2 ст.318 КПК України судовий розгляд здійснюється з обов`язковою участю сторін кримінального провадження.
Відповідно до положень ст.323 КПК України, зокрема: до обвинуваченого, який не прибув за викликом в судове засідання, суд має право постановити ухвалу про привід.
Ч.3 ст.142 КПК України передбачено, що зокрема: суд, встановивши, що особа, яка зобов`язана з`явитись до суду, була викликана у встановленому цим Кодексом порядку та не з`явилась без поважних причин або не повідомила про причини свого неприбуття, постановляє ухвалу про здійснення приводу такої особи.
В зв`язку з вище викладеним, суд приходить до висновку про необхідність задоволення клопотання прокурора та здійснення приводу обвинуваченої ОСОБА_4 .
Керуючись ст.ст.142, 143, 314, 323 КПК України, суд
У Х В А Л И В:
Здійснити привід обвинуваченої ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки м. Димитров Донецької області, громадянки України, зареєстрованої за адресою: АДРЕСА_1 , проживаючої за адресою: АДРЕСА_2 , в підготовче судове засідання, яке відбудеться о 10годині 00хвилин 22лютого 2021 року в приміщенні Шевченківського районного суду м. Києва, за адресою: м.Київ, вул. Дегтярівська, 31-А, каб.510.
Виконання ухвали за місцем проживання доручити Деснянському УП ГУ НП в м. Києві.
Копію ухвали направити прокурору Київської місцевої прокуратури №10 ОСОБА_3 для контролю за виконанням.
Особа, рішення про здійснення приводу якої прийнято судом, зобов`язана прибути до місця виклику в зазначений в ухвалі про здійснення приводу час у супроводі особи, яка виконує ухвалу.
У випадку невиконання особою, що підлягає приводу, законних вимог щодо виконання ухвали про здійснення приводу, до неї можуть бути застосовані заходи фізичного впливу, які дозволяють здійснити її супроводження до місця виклику. Застосуванню заходів фізичного впливу повинно передувати попередження про намір їх застосування. У разі неможливості уникнути застосування заходів фізичного впливу вони не повинні перевищувати міри, необхідної для виконання ухвали про здійснення приводу, і мають зводитися до мінімального впливу на особу. Забороняється застосування заходів впливу, які можуть завдати шкоди здоров`ю особи, а також примушення особи перебувати в умовах, що перешкоджають її вільному пересуванню, протягом часу більшого, ніж необхідно для негайного доставлення особи до місця виклику. Перевищення повноважень щодо застосування заходів фізичного впливу тягне за собою відповідальність, встановлену законом.
У разі неможливості здійснення приводу особа, яка виконує ухвалу про здійснення приводу, повертає її до суду з письмовим поясненням причин невиконання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 01.02.2021 |
Оприлюднено | 27.01.2023 |
Номер документу | 94574078 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Крадіжка |
Кримінальне
Шевченківський районний суд міста Києва
Овсеп"ян Т. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні