Ухвала
від 05.02.2021 по справі 335/10977/20
ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ЗАПОРІЖЖЯ

1Справа № 335/10977/20 1-кс/335/534/2021

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

05 лютого 2021 року м. Запоріжжя

Слідчий суддя Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя ОСОБА_1 , розглянувши клопотання адвоката ОСОБА_2 , яка здійснює захист підозрюваного ОСОБА_3 про її участь у судовому засіданні з розгляду клопотання старшого слідчого СУ ГУНП в Запорізькій області ОСОБА_4 , погоджене прокурором відділу Запорізької обласної прокуратури ОСОБА_5 про здійснення спеціального досудового розслідування відносно ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , підозрюваного у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.191, ч.4 ст.191, ч.5 ст.191, ч.2 ст.28-ч.1 ст.366, ч.1 ст.209, ч.2 ст.209 КК України,

ВСТАНОВИВ:

У провадженні слідчого судді Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя ОСОБА_1 перебуває клопотання старшого слідчого СУ ГУНП в Запорізькій області ОСОБА_4 , погоджене прокурором відділу Запорізької обласної прокуратури ОСОБА_5 про здійснення спеціального досудового розслідування відносно ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , підозрюваного у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.191, ч.4 ст.191, ч.5 ст.191, ч.2 ст.28-ч.1 ст.366, ч.1 ст.209, ч.2 ст.209 КК України.

Судове засідання з розгляду даного клопотання призначено на 09 год. 00 хв. 08.02.2021.

Згідно документів, які долучені слідчим до клопотання, захист підозрюваного ОСОБА_3 здійснює адвокат ОСОБА_2 .

05.02.2021 адвокат ОСОБА_2 подала до суду клопотання про участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції із Селидівським міським судом Донецької області.

Відповідно до ст.336КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження) у разі необхідності вжиття заходів для забезпечення оперативності судового провадження. Суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.

З врахуванням викладеного, у зв`язку із тим, що адвокатом ОСОБА_2 подано вказане клопотання, що свідчить про її неможливість прибути до м. Запоріжжя для розгляду клопотання слідчого, суд вважає за необхідне забезпечити участь адвоката ОСОБА_2 у судовому засіданні у режимі відеоконференції, та доручити забезпечення її проведення Селидівському міському суду Донецької області.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.336 КПК України,

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання адвоката ОСОБА_2 , яка здійснює захист підозрюваного ОСОБА_3 , про її участь у судовому засіданні з розгляду клопотання старшого слідчого СУ ГУНП в Запорізькій області ОСОБА_4 , погоджене прокурором відділу Запорізької обласної прокуратури ОСОБА_5 , про здійснення спеціального досудового розслідування відносно ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , підозрюваного у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.191, ч.4 ст.191, ч.5 ст.191, ч.2 ст.28-ч.1 ст.366, ч.1 ст.209, ч.2 ст.209 КК України - задовольнити.

Судове засідання, призначене на 09-00 год. 08.02.2021, провести у режимі відеоконференції із Селидівським міським судом Донецької області.

Доручити посадовим особам Селидівського міського суду Донецької області забезпечити проведення судового засідання в режимі відеоконференції (дистанційного судового провадження).

Копію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції направити до Селидівському міському суду Донецької області та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Ухвала окремому оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя: ОСОБА_1

СудОрджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя
Дата ухвалення рішення05.02.2021
Оприлюднено27.01.2023
Номер документу94681617
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про здійснення спеціального досудового розслідування

Судовий реєстр по справі —335/10977/20

Ухвала від 21.09.2021

Кримінальне

Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя

Гашук К. В.

Ухвала від 17.05.2021

Кримінальне

Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя

Гашук К. В.

Ухвала від 30.04.2021

Кримінальне

Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя

Гашук К. В.

Ухвала від 09.04.2021

Кримінальне

Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя

Гашук К. В.

Ухвала від 06.04.2021

Кримінальне

Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя

Гашук К. В.

Ухвала від 24.02.2021

Кримінальне

Запорізький апеляційний суд

Білоконев В. М.

Ухвала від 18.02.2021

Кримінальне

Запорізький апеляційний суд

Білоконев В. М.

Ухвала від 08.02.2021

Кримінальне

Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя

Гашук К. В.

Ухвала від 08.02.2021

Кримінальне

Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя

Гашук К. В.

Ухвала від 05.02.2021

Кримінальне

Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя

Гашук К. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні