ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ
"01" лютого 2021 р.м. Одеса Справа № 916/3429/20
Господарський суд Одеської області у складі судді Невінгловська Ю.М.
при секретарі судового засідання: Пелехатій А.О.
за участю представників сторін:
від позивача - не з`явився;
від відповідача - Флоринський І.П. (керівник),
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу №916/3429/20
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю „Одеська обласна енергопостачальна компанія" (65007, м. Одеса, вул. Мала Арнаутська, 88);
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю „ХАТА-31" (65070, м. Одеса, вул. Івана та Юрія Лип, буд. 31);
про стягнення 68 222, 20 грн.
ВСТАНОВИВ:
30.11.2020 року позивач - Товариство з обмеженою відповідальністю „Одеська обласна енергопостачальна компанія" звернувся до Господарського суду Одеської області з позовною заявою вх. ГСОО №3545/20 до відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю „ХАТА-31", в якій просить суд стягнути з відповідача заборгованість за спожиту активну електричну енергію у розмірі 67 541, 24 грн., 3% річних в розмірі 436, 65 грн., інфляційні втрати в розмірі 244, 31 грн., а також судовий збір у розмірі 2102,00 грн.
В обґрунтування заявлених вимог позивач посилається на порушення відповідачем договірних зобов`язань щодо своєчасної та повної оплати вартості спожитої активної електричної енергії за липень-жовтень 2020 року, що стало підставою для звернення з відповідним позовом до суду.
Ухвалою суду від 07.12.2020 року за даним позовом відкрито провадження у справі №916/3429/20 за правилами спрощеного позовного провадження з викликом сторін із призначенням судового засідання для розгляду справи по суті на 11.01.2021 року о 12:00 год.
06.01.2021 року до суду від Товариства з обмеженою відповідальністю „Одеська обласна енергопостачальна компанія" надійшло клопотання (вх.№ГСОО 250/21) про відкладення розгляду справи у зв`язку із хворобою.
У судовому засіданні від 11.01.2021 року судом було оголошено перерву до 01.02.2021 року о 12:00 год.
01.02.2021 року до суду від Товариства з обмеженою відповідальністю „Одеська обласна енергопостачальна компанія" надійшла заява (вх.№ГСОО 2696/21), відповідно до якої позивач повідомляє, що відповідачем було повністю оплачено заборгованість за спожиту активну електричну енергію в загальному розмірі 67 541, 24 грн, у зв`язку з чим він просить суд закрити провадження у справі №916/3429/20 в цій частині позовних вимог.
У судовому засіданні від 01.02.2021 року представник відповідача підтримав закриття провадження у справі в частині стягнення основної заборгованості, щодо решти позовних вимог не заперечував.
Представник позивача у судове засідання від 01.02.2021 року не з`явився, однак про дату, час та місце судового засідання був повідомлений належним чином, з огляду на його присутність у попередньому судовому засіданні від 11.01.2021 року.
У судовому засіданні 01.02.2021 року судом було оголошено вступну та резолютивну частини рішення та повідомлено, що повне рішення буде складено 08.02.2021 року.
Дослідивши матеріали справи, оцінивши належність, допустимість доказів, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності, повно, всебічно і об`єктивно з`ясувавши обставини справи, суд дійшов таких висновків.
В обґрунтування позову позивачем було зазначено суду, що на виконання Закону України „Про ринок електричної енергії", під час здійснення заходів з відокремлення оператора системи розподілу Акціонерного товариства „Одесаобленерго" від постачання електричної енергії, з метою здійснення діяльності з постачання електричної енергії споживачам, було створено Товариство з обмеженою відповідальністю „Одеська обласна енергопостачальна компанія".
Положенням абз. 1-8 пункту 13 розділу XVII Прикінцеві та перехідні положення Закону України Про ринок електричної енергії (зі змінами від 23.1 1.2018 №2628-УІІІ) визначені наступні вимоги стосовно діяльності нового (відокремленого) постачальника електричної енергії:
... під час здійснення заходів з відокремлення оператора системи розподілу вертикально інтегрований суб`єкт господарювання повинен до 1 січня 2019 року вжити заходів для відокремлення оператора системи розподілу від виробництва, передачі, постачання електричної енергії шляхом створення відповідних суб`єктів господарювання.
З метою забезпечення надійного та безперервного постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам відокремлення оператора системи розподілу, ... здійснюється з урахуванням вимог цього пункту, а саме:
суб`єкт господарювання, створений у результаті здійснення заходів з відокремлення з метою забезпечення постачання електричної енергії споживачам, у строк не пізніше ніж 12 місяців з дня набрання чинності цим Законом зобов`язаний в установленому порядку отримати ліцензію на провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії;
упродовж трьох років з 1 січня 2019 року такий електропостачальник, який отримав ліцензію на провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії, виконує функції постачальника універсальних послуг на закріпленій території, яка визначається як область, міста Київ та Севастополь, Автономна Республіка Крим, на якій до відокремлення провадив свою діяльність з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом вертикально інтегрований суб`єкт господарювання;
фактом приєднання споживача до умов договору постачання універсальних послуг (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, що засвідчують його бажання укласти договір, зокрема надання підписаної заяви про приєднання, оплата рахунка постачальника універсальної послуги та/або факт споживання електричної енергії.
Упродовж строку виконання електропостачальником створеним у результаті здійснення заходів з відокремлення, функцій постачальника універсальних послуг: тариф на послуги постачальника універсальних послуг встановлюється Регулятором відповідно до затвердженої ним Методики; надання універсальних послуг здійснюється з дотриманням умов щодо виконання спеціальних обов`язків для забезпечення загальносуспільних інтересів, передбачених статтею 62 цього Закону... .
На виконання вищенаведених вимог законодавства, постановою НКРЕКП № 429 від 14.06.2018р. позивачу надано ліцензію з постачання електричної енергії споживачу. Постановою НКРЕКП №2714 „Про встановлення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ „Одеська обласна енергопостачальна компанія" визначено тариф на послуги постачальника універсальних послуг.
Ціна на універсальні послуги Товариства з обмеженою відповідальністю „Одеська обласна енергопостачальна компанія" розрахована та опублікована відповідно до „Порядку формування цін на універсальні послуги", що затверджені постановою НКРЕКП №1177 від 05.10.2018р., з урахуванням Постанови НКРЕКП № 220 від 26.02.2015р.
З 01 січня 2019 р. на території Одеської області розпочав діяльність оператор системи розподілу - АТ „Одесаобленерго" на підставі ліцензії про розподіл електричної енергії на підставі Постанови НКРЕКП №1345 від 06.11.2018р. „Про видачу АТ „Одесаобленерго" ліцензії з розподілу електричної енергії та анулювання ліцензій з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і постачання електричної енергії за регульованим тарифом".
Відповідно до ч. 1 ст. 633 Цивільного кодексу України, публічним є договір, в якому одна сторона - підприємець взяла на себе обов`язок здійснювати продаж товарів, виконання робіт або надання послуг кожному, хто до неї звернеться (роздрібна торгівля, перевезення транспортом загального користування, послуги зв`язку, медичне, готельне, банківське обслуговування тощо).
Договором приєднання є договір, умови якого встановлені однією із сторін у формулярах або інших стандартних формах, який може бути укладений лише шляхом приєднання другої сторони до запропонованого договору в цілому. Друга сторона не може запропонувати свої умови договору. (ч. 1 ст. 634 Цивільного кодексу України).
Як зазначає позивач, ТОВ ООЕК приєднався до публічного договору про розподіл та має з АТ Одесаобленерго Договір електропостачальника про надання послуг з розподілу № 1 від 30.11.18 р., відповідно до умов якого: АТ Одесаобленерго , як оператор системи розподілу, надає послуги з розподілу електричної енергії споживачам Постачальника, які входять в балансуючу групу постачальника. Наявність зазначеного договору доводиться заявою-приєднанням від 30.11.18 р. до публічного Договору електропостачальника про надання послуг з розподілу та Реєстром Електропостачальників, які отримали доступ до електричних мереж Оператора системи розподілу електричної енергії АТ Одесаобленерго (договір та Реєстр публічно розміщені на сайті ОСР).
Відповідно до п.3.3.1 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018 р. № 312 (далі - ПРРЕЕ), постачальник надає універсальні послуги за економічно обґрунтованими, прозорими та недискримінаційними цінами, що включають, зокрема, ціну купівлі електричної енергії на ринку електричної енергії, ціну (тариф) на послуги постачальника універсальних послуг, ціни (тарифи) на послуги оператора системи передачі, оператора системи розподілу та постачальника послуг комерційного обліку відповідно до укладених договорів про надання відповідних послуг.
Пунктом 1.2.8 ПРРЕЕ передбачено, що постачальник універсальних послуг здійснює постачання електричної енергії на підставі договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, який є публічним договором приєднання та зміст якого визначається постачальником універсальних послуг на основі Типового договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг (додаток 6 до цих Правил), та укладається в установленому цими Правилами порядку. Постачальник універсальної послуги не може відмовити побутовому споживачу, малому непобутовому споживачу або іншому споживачу, який відповідно до законодавства має право на отримання універсальних послуг, електроустановки якого розташовані на території діяльності постачальника універсальної послуги, в укладенні такого договору за умови наявності у споживача чинного договору про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії.
Публічний договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг та публічна комерційна пропозиція (індивідуальний побутовий споживач, колективний побутовий споживач) викладені ТОВ ,,ООЕК" на офіційному веб-сайті: https://ooek.od.ua.
Також, п. 3.1.7 ПРРЕЕ визначає, що договір між електропостачальником та споживачем укладається, як правило, шляхом приєднання споживача до розробленого електропостачальником договору на умовах комерційної пропозиції, опублікованої електропостачальником. У разі офіційного оприлюднення комерційної пропозиції електропостачальник не має права відмовити споживачу у приєднанні до договору на умовах цієї комерційної пропозиції, якщо технічні засоби вимірювання та обліку електричної енергії забезпечують виконання сторонами умов комерційної пропозиції.
Пунктом 7 ПРРЕЕ передбачено, що договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг укладається шляхом приєднання до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, опублікованого в засобах масової інформації та на веб-сайті постачальника, шляхом оплат рахунка, отриманого від постачальника універсальної послуги, або фактичного споживання будь-яких обсягів електричної енергії, або підписання заяви-приєднання до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг.
Приєднання відповідача до умов публічного договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг на умовах комерційної пропозиції № 2-УП підтверджується заявою від 06.12.2018 р., фактом споживання електричної енергії на підставі виставлених відповідачу рахунків за спожиту електричну енергію та частковою оплатою останніх.
Згідно п.4.12 ПРРЕЕ розрахунки між споживачем та електропостачальником (іншими учасниками роздрібного ринку, якщо вони беруть участь у розрахунках) здійснюються згідно з даними, отриманими від адміністратора комерційного обліку в порядку, передбаченому Кодексом комерційного обліку, про обсяги поставленої, розподіленої (переданої) та купленої електричної енергії.
Пунктом 4.13 ПРРЕЕ передбачено, що для здійснення розрахунків за фактично спожиту електричну енергію електропостачальник має сформувати та виставити споживачу платіжний документ у паперовій або електронній формі (у випадку згоди споживача на отримання електронного платіжного документа), на підставі даних комерційного обліку, отриманих у порядку, передбаченому Кодексом комерційного обліку.
Умовами п.2.1 публічного договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг передбачено, що постачальник продає електричну енергію споживачу для забезпечення потреб електроустановок споживача, а споживач оплачує постачальнику вартість спожитої (купленої) електричної енергії та здійснює інші платежі згідно з умовами цього договору…
В абз.1 п.5.10 цього договору закріплено, що оплата рахунка постачальника за цим договором має бути здійснена споживачем у строки, визначені в рахунку, але не менше 5 робочих днів від дати отримання споживачем цього рахунка, або протягом 5 робочих днів від строку оплати, зазначеного в комерційній пропозиції, прийнятої споживачем.
Як вбачається з матеріалів справи, ТОВ ,,ООЕК" як постачальником було виставлено ТОВ Хата-31 як споживачу рахунки № 01-7590/1 від 04.08.2020 р., № 01-7590/1 від 02.09.2020 р., № 01-7590/1 від 02.10.2020 р., № 01-7590/1 від 02.11.2020 р. з метою оплати активної електричної енергії, спожитої у липні - жовтні 2020 р.
Згідно цих рахунків, отриманих під розписку представником споживача, за липень 2020 року слід оплатити 36457,64 грн. з ПДВ (обсяг споживання - 14099 кВт*год); за серпень 2020 року - 10963. 66 грн. з ПДВ (обсяг споживання - 4099 кВт*год); за вересень 2020 року - 10155,90 грн. з ПДВ (обсяг споживання - 3797 кВт*год); за жовтень 2020 року - 12925,54 грн з ПДВ (обсяг споживання - 5080 кВт*год). Всього ТОВ Хата-31 було спожито 27075кВт*год електроенергії. на загальну суму 70502, 74 грн. з ПДВ.
Спожиту в період з липня по жовтень 2020 р. активну електричну енергію відповідачем було сплачено частково в сумі 2961, 50 грн, а саме: 02.10.2020 року - 411, 50 грн, 06.10.2020 року - 500 грн, 07.10.2020 року - 500 грн., 09.10.2020 року - 500 грн., 21.10.2020 року - 1000 грн, 23.11.2020 року - 50 грн., про що свідчать банківські виписки по рахунку ТОВ ,,ООЕК".
Отже, враховуючи здійснені оплати, залишок основного боргу за спожиту відповідачем електроенергію становить 67 541, 24 грн.
З метою досудового врегулювання спору, позивачем було направлено відповідачу претензію, в якій він вимагав від останнього сплатити заборгованість у розмірі 67591, 24 грн. Між тим, вказана претензія залишилась без задоволення.
За таких обставин, враховуючи те, що оплата вартості поставленої активної електричної енергії здійснено ТОВ Хата-31 несвоєчасно та не в повному обсязі, ТОВ ,,ООЕК" звернулось з даним позовом до суду.
При цьому, у зв`язку з неналежним виконанням ТОВ Хата-31 своїх обов`язків, позивачем було нараховано 3% річних у розмірі 436,65 грн. та інфляційних витрат у розмірі 244, 31 грн.
Таким чином, проаналізувавши характер спірних правовідносин між сторонами, господарський суд зазначає, що між ними виникли господарські зобов`язання, підставою яких є договір про постачання електричної енергії.
Згідно із приписами ст.714 ЦК України за договором постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу одна сторона (постачальник) зобов`язується надавати другій стороні (споживачеві, абонентові) енергетичні та інші ресурси, передбачені договором, а споживач (абонент) зобов`язується оплачувати вартість прийнятих ресурсів та дотримуватись передбаченого договором режиму її використання, а також забезпечити безпечну експлуатацію енергетичного та іншого обладнання. До договору постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу застосовуються загальні положення про купівлю-продаж, положення про договір поставки, якщо інше не встановлено законом або не випливає із суті відносин сторін.
Згідно із приписами ст.525 ЦК України одностороння відмова від зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.
За правилами ст.526 ЦК України зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.
Пунктом 1.2.1. ПРРЕЕ, передбачено, що на роздрібному ринку електричної енергії споживання та використання електричної енергії для потреб електроустановки споживача здійснюється за умови забезпечення розподілу/передачі та продажу (постачання) електричної енергії на підставі договорів про розподіл/передачу, постачання електричної енергії, надання послуг комерційного обліку, які укладаються відповідно до цих Правил, Кодексу системи передачі, Кодексу систем розподілу та Кодексу комерційного обліку.
Пунктом 1.1.2 ПРРЕЕ, передбачено, що електрична енергія (активна) - енергія, що виробляється на об`єктах електроенергетики і є товаром, призначеним для купівлі-продажу.
Згідно п. 4.21 ПРРЕЕ оплата за спожиту протягом розрахункового періоду електричну енергію має здійснюватись згідно із строками, встановленими договором та сформованим відповідним учасником роздрібного ринку платіжним документом.
Відповідно до п. 5.2.1 ПРРЕЕ, електропостачальник має право на своєчасне та в повному отримання коштів за продану електричну енергію відповідно до укладених договорів. Пунктом 5.5.5 ПРРЕЕ передбачено, що споживач електричної енергії зобов`язаний сплачувати за електричну енергію та надані йому послуги відповідно до укладених договорів
Частиною 1 ст.530 ЦК України встановлено, що якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).
Статтею 610 ЦК України передбачено, що порушенням зобов`язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов`язання (неналежне виконання).
Відповідно до ст.629 ЦК України договір є обов`язковим для виконання сторонами.
Аналогічні положення містяться в ч.ч.1,7 ст.193 ГК України, в яких визначено, що суб`єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов`язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов`язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться; до виконання господарських договорів застосовуються відповідні положення ЦК України з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом; не допускаються одностороння відмова від виконання зобов`язань, крім випадків, передбачених законом, а також відмова від виконання або відстрочка виконання з мотиву, що зобов`язання другої сторони за іншим договором не було виконано належним чином.
Як вбачається з матеріалів справи, ТОВ ,,ООЕК" як постачальником протягом липня - жовтня 2020 р. поставлено 27075 кВт*год електроенергії на загальну суму 70502, 74 грн з ПДВ, що підтверджується наявними в матеріалах справи помісячними розшифровками нарахувань, наданими АТ ,,ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" як адміністратором комерційного обліку, та дослідженими в описовій частині рішення рахунками, у той час як ТОВ Хата-31 як споживачем всупереч приписам законодавства та п.п.2.1 та 5.10 договору вартість електроенергії було оплачено з простроченням строку та не в повному обсязі, лише в сумі 2961, 50 грн.
Водночас, під час розгляду справи, відповідачем у добровільному порядку було повністю сплачено заборгованість за спожиту активну електричну енергію у загальному розмірі 67 541, 24 грн., що підтверджується наявною в матеріалах справи випискою банку по рахунку позивача від 28.01.2021 року, у зв`язку з чим позивач звернувся до суду із клопотанням про закриття провадження у справі в цій частині стягнення заборгованості у розмірі 67541, 24 грн.
Так, суд зауважує, що розпорядження своїм правом на захист є диспозитивною нормою цивільного законодавства, яке полягає у наданні особі, яка вважає свої права порушеними, невизнаними або оспорюваними, можливості застосувати способи захисту, визначені законом або договором.
Предметом позову є матеріально-правова вимога позивача до відповідача, а підставою - посилання на належне йому право, юридичні факти, що призвели до порушення цього права, та правове обґрунтування необхідності його захисту.
Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 231 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд закриває провадження у справі, якщо відсутній предмет спору
Приймаючи до уваги, що ТОВ Хата-31 у добровільному порядку було сплачено 67541, 24 грн., в якості погашення основної заборгованості за спожиту електроенергію за період липень-жовтень 2020 року, суд вважає за необхідне провадження у справі в частині стягнення основного боргу у розмірі 67541, 24 грн., на підставі п. 2 ч. 1 ст. 231 Господарського процесуального кодексу України, закрити у зв`язку з відсутністю предмету спору.
Що стосується позовних вимог про стягнення з відповідача 3% річних у розмірі 436, 65 грн та інфляційних витрат у розмірі 244, 31 грн., суд зазначає таке:
Частиною 1 ст. 612 ЦК України, боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не
приступив до виконання зобов`язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.
Відповідно до п. 3 ст. 611 ЦК України, у разі порушення зобов`язання настають правові наслідки встановлені договором або законом.
Частиною 2 статті 625 Цивільного кодексу України передбачено, що боржник, який прострочив виконання грошового зобов`язання, на вимогу кредитора зобов`язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.
Слід зазначити, що передбачене законом право кредитора вимагати сплати боргу з урахуванням індексу інфляції та процентів річних є способами захисту його майнового права та інтересу, суть яких полягає у відшкодуванні матеріальних втрат кредитора від знецінення грошових коштів внаслідок інфляційних процесів та отриманні компенсації (плати) від боржника за користування утримуваними ним грошовими коштами, належними до сплати кредиторові.
Як вбачається з матеріалів справи, внаслідок того, що ТОВ Хата-31 належним чином не виконував договірні зобов`язання в частині своєчасної оплати вартості спожитої активної електричної енергії, позивачем були нараховані 3% річних - у розмірі 436,65 грн та інфляційні втрати - 244,31 грн.
Перевіривши розрахунок позивача щодо нарахування відповідачу 3% річних та інфляційних витрат, суд дійшов висновку, що розрахунок є арифметично вірним, а тому вимоги позивача про стягнення з відповідача 3% річних - у розмірі 436,65 грн. та інфляційні втрати - 244,31 грн. підлягають задоволенню.
Враховуючи вищевикладене, оцінюючи докази у справі в їх сукупності, законодавство, що регулює спірні правовідносини, суд дійшов висновку щодо наявності підстав для задоволення позовних вимог Товариства з обмеженою відповідальністю „Одеська обласна енергопостачальна компанія" в повному обсязі та стягнення з відповідача 3% річних - у розмірі 436,65 грн. та інфляційні втрати - 244,31 грн.
На підставі ст. 129 Господарського процесуального кодексу України судові витрати по сплаті судового збору у розмірі 2102,00 грн. покладаються на відповідача.
Керуючись ст.ст. 129, 232, 233, 236, 237, 238, 240, 241 Господарського процесуального кодексу України, суд
ВИРІШИВ:
1. Позов задовольнити.
2. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю „ХАТА-31" (65070, м. Одеса, вул. Івана та Юрія Лип, буд. 31, код ЄДРПОУ 36554641) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю „Одеська обласна енергопостачальна компанія" (65007, м. Одеса, вул. Мала Арнаутська, 88, код ЄДРПОУ 42114410) 436 /чотириста тридцять шість/ грн.65 коп. 3% річних, 244 /двісті сорок чотири/ грн. 31 коп. інфляційних витрат та 2102 /дві тисячі сто двісті/ грн. судового збору.
3. Закрити провадження у справі №916/3429/20 в частині стягнення основної заборгованості у сумі 67 541, 24 грн.
Рішення суду набирає законної сили в порядку ст. 241 ГПК України та може бути оскаржено в апеляційному порядку до Південно-західного апеляційного господарського суду через Господарський суд Одеської області шляхом подачі апеляційної скарги протягом 20 днів з дня складення повного судового рішення.
Наказ видати після набрання рішенням законної сили.
Повне рішення складено 08 лютого 2021 р.
Суддя Ю.М. Невінгловська
Суд | Господарський суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 01.02.2021 |
Оприлюднено | 09.02.2021 |
Номер документу | 94695946 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Одеської області
Невінгловська Ю.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні