МАШІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 948/4/21

Номер провадження 2/948/75/21

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11.02.2021 суддя Машівського районного суду Полтавської області Косик С.М., розглянувши позовну заяву Полтавської обласної державної адміністрації місцезнаходження: вул. Соборності 45, м. Полтава, до ОСОБА_1 зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 про повернення водного об`єкта, -

в с т а н о в и л а :

у січня 2021 року позивач звернувся до суду зі вказаною позовною заявою, у якій просить повернути водний об`єкт (ставок) загальною площею водного дзеркала 14,0159 га, розташований в адміністративних межах Дмитрівської сільської ради Машівського району Полтавської області, Державній адміністрації шляхом підписання акта передачі водного об`єкта (ставка), оскільки вказаний водний об`єкт перебуває у користуванні відповідача без належної правової підстави.

Позовна заява подана з додержанням вимог статей 175, 177 ЦПК України, підстави для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження - відсутні. Позовна заява підсудна Машівському районному суду Полтавської області і по справі може бути відкрито провадження.

Відповідно до ст. ст. 19, 274 ЦПК України, враховуючи обраний позивачем спосіб захисту, категорію та складність справи, обсяг та характер доказів, справа може бути віднесена до малозначних та розглянута за правилами спрощеного позовного провадження з викликом сторін.

Керуючись ст.ст. 13, 19, 187, 274 ЦПК України, -

у х в а л и л а :

відкрити провадження у справі за позовною заявою Полтавської обласної державної адміністрації до ОСОБА_1 про повернення водного об`єкта.

Справа розглядатиметься за правилами спрощеного позовного провадження.

Призначити судове засідання для розгляду справи по суті на 09 год. 00 хв. 10 березня 2021 року в приміщенні Машівського районного суду Полтавської області за адресою: смт Машівка, вул. Незалежності, 116.

Роз`яснити, що відповідач має право подати відзив на позов і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову протягом п`ятнадцяти днів із дня отримання ухвали про відкриття провадження у справі, копія якого разом з доданими до нього документами повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду. У разі ненадання відзиву у строк, встановлений судом, без поважних причин, суд вирішить справу за наявними матеріалами.

Позивач має право подати відповідь на відзив, відповідач - заперечення, протягом п`яти днів із дня отримання відзиву на позов та відповіді на відзив, відповідно, копія якої повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відповіді на відзив чи заперечення. У разі не надання відповіді на відзив чи заперечення у строк, встановлений судом, без поважних причин, суд вирішить справу за наявними матеріалами.

Вебадреса сторінки на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається: http://court.gov.ua/fair/

Копії ухвали про відкриття провадження у справі надіслати сторонам.

Відповідачу одночасно з копією ухвали про відкриття провадження у справі надіслати копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя С. М. Косик

Дата ухвалення рішення 11.02.2021
Зареєстровано 12.02.2021
Оприлюднено 12.02.2021

Судовий реєстр по справі 948/4/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 25.11.2021 Машівський районний суд Полтавської області Цивільне
Ухвала від 26.03.2021 Машівський районний суд Полтавської області Цивільне
Ухвала від 10.03.2021 Машівський районний суд Полтавської області Цивільне
Ухвала від 11.02.2021 Машівський районний суд Полтавської області Цивільне
Ухвала від 11.02.2021 Машівський районний суд Полтавської області Цивільне
Ухвала від 14.01.2021 Машівський районний суд Полтавської області Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону