Справа № 461/4959/20
Провадження № 1-кс/461/1108/21
УХВАЛА
12.02.2021 року. м. Львів
Слідчий суддя Галицького районного суду м. Львова ОСОБА_1 ,
за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
розглянувши клопотанняпрокурора Львівської місцевої прокуратури №1 Львівської області ОСОБА_3 про наданнянадання тимчасового доступу до речей і документів у кримінальномупровадженні,внесеному доЄдиного реєструдосудових розслідуваньза №12020140050001806 від 23.06.2020, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.358 КК України, -
ВСТАНОВИВ:
Прокурор Львівської місцевої прокуратури №1 Львівської області ОСОБА_3 звернувся досуду зклопотанням, у кримінальномупровадженні,внесеному доЄдиного реєструдосудових розслідуваньза №12020140050001806 від 23.06.2020, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.358 КК України,пронаданнятимчасового доступудоречейі документів,з можливістю вилучення оригіналів реєстраційних справ, що стосуються проведення та скасування державної реєстрації права власності на житловий будинок, що розташований АДРЕСА_1 , реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 995887046101, які знаходиться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , що за адресою: АДРЕСА_2 .
Свої вимоги мотивує тим, що у провадженні у провадженні СВ Галицького ВП ГУ НП у Львівській області перебувають матеріали досудового розслідування у кримінальному провадженні № 12020140050001806 від 23.06.2020, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.358 КК України.
Досудове розслідування у даному провадженні розпочато за фактом підроблення групою осіб офіційних документів, на підставі яких здійснено реєстрацію права власності на об`єкти нерухомого майна.
Прокурор в судове засідання не з`явився, хоча був належним чином повідомлений про час та місце розгляду справи, наслідки неявки. Одночасно із поданим клопотанням, прокурор звернувся до суду із заявою про слухання справи без його участі; клопотання підтримав, просив задовольнити.
У зв`язку із реальною загрозою зміни або знищення таких речей та документів, прокурор просить розгляд клопотання, з урахуванням ч.2ст.163 КПК України, провести без виклику особи, у володінні якої знаходяться речі, та в його відсутності.
На підставі ч.2 ст.163 КПК України, слідчий суддя вважає за можливе розглянути клопотання без виклику особи, у володінні якої знаходяться речі та документи, та у відсутності прокурора.
Відповідно до ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до електронних інформаційних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв`язку здійснюється шляхом зняття копії інформації, що міститься в таких електронних інформаційних системах або їх частинах, мобільних терміналах систем зв`язку, без їх вилучення. Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.
Судом встановлено, що відповідно до ст. 161 КПК України, зазначені у клопотанні документи не є речами, до яких заборонено доступ: листуванням або іншою формою обміну інформацією між захисником та його клієнтом або будь-якою особою, яка представляє його клієнта, у зв`язку з наданням правової допомоги, або об`єктами, які додані до такого листування чи інших форм обміну інформацією.
Згідно п.7 ч.1 ст.162 КПК України, до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належать: інформація, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій, про зв`язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо.
Згідно ч.7 ст.163 КПК України, слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.
Враховуючи наявність достатніх підстав вважати, що вилучення зазначених у клопотанні документів має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, можуть бути використані як доказ у кримінальному провадженні, без вилучення існує реальна загроза зміни або знищення, вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до інформації, суд приходить до висновку про необхідність задоволення клопотання.
Керуючись ст.ст. 159-164 КПК України, слідчий суддя, -
УХВАЛИВ:
клопотання задовольнити.
Надати прокурору Львівської місцевої прокуратури №1 Львівської області ОСОБА_3 , тимчасовийдоступ доречейідокументів,з можливістю вилучення оригіналів реєстраційних справ, що стосуються проведення та скасування державної реєстрації права власності на житловий будинок, що розташований АДРЕСА_1 , реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 995887046101, які знаходиться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , що за адресою: АДРЕСА_2 .
Виконання ухвали суду покласти на прокурора Львівської місцевої прокуратури №1 Львівської області ОСОБА_3 .
Ухвала дійсна два місяці з дня її постановлення, оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1 .
Суд | Галицький районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 12.02.2021 |
Оприлюднено | 29.05.2024 |
Номер документу | 94918587 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів |
Кримінальне
Галицький районний суд м.Львова
Юрків О. Р.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні