СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 683/1570/20

2/683/116/2021

У Х В А Л А

16 лютого 2021 року м. Старокостянтинів

Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області

в складі: головуючого судді Цішковського В.А.

з участю: секретаря Крупської В.В.

представника позивача Данькова А.Д.

відповідача ОСОБА_1

представника відповідачів ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 - адвоката Козака І.О.

розглядаючи у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Старокостянтинів цивільну справу №683/1570/20, №2/683/116/2021 за позовом Квартирного-експлуатаційного відділу м. Хмельницький, з участю третьої особи, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - Міністерство оборони України, до Старокостянтинівської міської ради, виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, ОСОБА_1 , Товариства з обмеженою відповідальністю Міленіум Хілс , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про визнання незаконними та скасування рішень сесій Старокостянтинівського міської ради,

ВСТАНОВИВ:

03 липня 2020 року Квартирно-експлуатаційний відділ м. Хмельницький, з участю третьої особи, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача - Міністерство оборони України, звернувся в суд з позовом до Старокостянтинівської міської ради, виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, ОСОБА_1 , ТОВ Міленіум Хілс , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про визнання незаконними та скасування рішень сесій Старокостянтинівського міської ради та стягнення судового збору.

Ухвалою судді Старокостянтинівського районного суду від 14 вересня 2020 року у даній справі відкрито провадження й призначено справу до підготовчого судового засідання.

Представник відповідачів ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 - адвокат Козак І.О. разом із відзивом подав письмове клопотання про витребування із відділу у Старокостянтинівському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області матеріалів перевірки обліку та використання земельних ділянок, що належать до земель оборони, які розташовані в зоні відповідальності КЕВ м. Хмельницький станом на 01.07.2015 року. Вказане клопотання представник відповідачів просить задовольнити в підготовчому судовому засіданні.

Представник позивача в підготовчому судовому засіданні не заперечує щодо витребування вказаних доказів.

Відповідач ОСОБА_1 в підготовчому судовому засіданні при вирішенні клопотання щодо витребування вказаних доказів покладається на думку суду.

Представник заінтересованої особи - Міністерства оборони України в судове засідання не з`явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, про причини неявки суд не повідомив.

Представник відповідача - Старокостянтинівської міської ради в судове засідання не з`явився, подав заяву про відкладення підготовчого судового засідання.

Представники відповідачів - виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради та ТОВ Міленіум Хілс в судове засідання не з`явилися, про час та місце розгляду справи повідомлені належним чином, про причини неявки суд не повідомили.

Відповідно до ч.1 ст.84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.

Враховуючи, що інформація, яку просить витребувати представник позивач має значення для справи, не може бути надана йому особисто, тому клопотання підлягає задоволенню.

Керуючись ст.84 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Клопотання представника відповідачів ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 - адвоката Козака І.О. задовольнити.

Зобов`язати відділу у Старокостянтинівському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області надати суду матеріали перевірки обліку та використання земельних ділянок, що належать до земель оборони, які розташовані в зоні відповідальності КЕВ м. Хмельницький станом на 01.07.2015 року.

Зазначену інформацію надіслати на адресу Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області (31100, м. Старокостянтинів, вул. Миру, 9) не пізніше десяти днів з дня отримання копії ухвали.

Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали.

У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.

Підготовче засідання відкласти на 14 годину 00 хвилин 14 квітня 2021 року в залі судових засідань Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області (м. Старокостянтинів, вул. Миру, 9).

Про місце, дату і час судового засідання повідомити учасників справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

Дата ухвалення рішення 16.02.2021
Зареєстровано 19.02.2021
Оприлюднено 19.02.2021

Судовий реєстр по справі 683/1570/20

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 02.08.2022 Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області Цивільне
Рішення від 22.06.2022 Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області Цивільне
Ухвала від 15.06.2022 Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області Цивільне
Ухвала від 25.05.2022 Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області Цивільне
Ухвала від 18.01.2022 Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області Цивільне
Ухвала від 18.01.2022 Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області Цивільне
Ухвала від 29.12.2021 Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області Цивільне
Ухвала від 14.12.2021 Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області Цивільне
Ухвала від 09.12.2021 Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області Цивільне
Ухвала від 29.11.2021 Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області Цивільне
Ухвала від 16.02.2021 Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області Цивільне
Ухвала від 18.09.2020 Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 683/1570/20

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону