ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А
19 лютого 2021 року м. Київ № 826/10445/15
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Григоровича П.О., розглянув в порядку письмового провадження заяву про заміну стягувача за виконавчим листом в адміністративній справі
за позовом Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Києві до Товариства з обмеженою відповідальністю ТЕК"Караван про стягнення заборгованості В С Т А Н О В И В:
03 вересня 2015 року Окружним адміністративним судом міста Києва видано виконавчий лист №826/10445/15 про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю ТЕК Караван (03022, м. Київ, вул. Амурська, б. 6, код ЄДРПОУ 32487619) на користь Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м.Києві (03113, м.Київ, пров. Артилерійський, 7-9, код ЄДРПОУ 25884905) заборгованості у розмірі 1 386 (одна тисяча триста вісімдесят шість) грн 10 коп.
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у м. Києві звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з заявою, в якій просить:
1) замінити стягувача за виконавчим листом № 826/10445/15 від 03.09.2015 до відкриття виконавчого провадження на Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у м. Києві (код ЄДРПОУ 41312290);
2) поновити Управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у м. Києві пропущений строк для пред`явлення до виконання виконавчого документа, виданого Окружним адміністративним судом міста Києва 03.09.2015 у справі № 826/10445/15 до виконання.
З метою вирішення питання про заміну сторони у виконавчому листі та поновлення строку на його пред`явлення, судом призначено судове засідання.
В судове засідання представники заявника та відповідача не прибули, будучи належним чином повідомленими про дату час та місце проведення судового засідання, докази чого наявні в матеріалах справи.
За таких обставин суд вважає за можливе розглянути заяву про заміну сторони виконавчого провадження в письмовому провадженні, відповідно до ч.9 ст.205 КАС України.
Розглянувши подану заяву, суд зазначає наступне.
Згідно п. 4 розділу VII Прикінцеві та перехідні положення Закону України Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування утворено Фонд соціального страхування України, реорганізувавши шляхом злиття Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Києві та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
Відповідно до п. 5 розділу VII у редакції Закону України від 03.11.2015 р. № 736-VІІІ Фонд соціального страхуванні України та його робочі органи є правонаступниками Фонду соціального-страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, його виконавчої дирекції, управлінь виконавчої дирекції цього Фонду в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, відділень у районах і містах обласного значення, а також Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, його виконавчої дирекції, відділень цього Фонду в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі та їх робочих органів.
На даний час Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у м. Києві є правонаступником і відповідно, належним стягувачем в порядку процесуального правонаступництва.
Відповідно до положень ч.ч.1, 4 ст. 379 КАС України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.
Положення цієї статті застосовуються також у випадку необхідності заміни боржника або стягувача у виконавчому листі до відкриття виконавчого провадження.
Враховуючи вищевикладене, cуд вважає за правильне замінити стягувача за виконавчим листом № 826/10445/15 від 03.09.2015 з Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Києві на Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у м. Києві (код ЄДРПОУ 41312290, юридична адреса: 03062, м. Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 92/2).
У той же час, підстави для поновлення строку на пред`явлення виконавчого листа до виконання наразі відсутні, оскільки заявником до заяви не надано доказів того, що виконавчий лист перебував на виконанні у Голосіївському РВ ДВС м. Києва, а після реорганізації через тривалий час був переданий до Управління.
Керуючись ст. ст. 241-243, 256, 293-297, 379 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,
У Х В А Л И В :
Замінити стягувача за виконавчим листом № 826/10445/15 від 03.09.2015 з Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Києві на Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у м. Києві (код ЄДРПОУ 41312290, юридична адреса: 03062, м. Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 92/2).
В решті заяви відмовити.
Ухвала набирає законної сили згідно положень ст. 256 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції, відповідно до вимог ст.293-297 КАС України.
Суддя Григорович П.О.
Суд | Окружний адміністративний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 19.02.2021 |
Оприлюднено | 24.02.2021 |
Номер документу | 95040587 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Окружний адміністративний суд міста Києва
Григорович П.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні