ДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

СУДОВИЙ НАКАЗ

Дніпровський районний суд м.Києва

СУДОВИЙ НАКАЗ

"03" березня 2021 р. Справа № 755/3839/21

Суддя: Марфіна Н. В.

прізвище, ініціали судді

Дніпровський районний суд м. Києва

найменування суду

розглянувши заяву Акціонерного товариства Українська залізниця в особі філії Дарницький вагоноремонтний завод (адреса місцезнаходження: 02092, м. Київ, вул. А. Атинська, буд. 74, код ЄДРПОУ 40081263)

(вказати прізвище, ім`я, по батькові та місце проживання заявника, найменування, банківські реквізити, місцезнаходження заявника юр. особи заявника)

Про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за комунальні послуги

(вимоги заявника )

Відповідно до ст.ст.133, 141, 160, 161, 162, 167, 168, 172 ЦПК України, ст. 525, 526, 610, 611, 625, ЦК України

(посилання на закон, на підставі якого підлягають задоволенню заявлені вимоги)

НАКАЗУЮ:

1. Стягнути з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 ).

(ПІБ боржника, місце проживання або місцезнаходження)

розрахунковий рахунок в установі банку, ідентифікаційний код (за наявності)/

паспортні дані)

на користь: Акціонерного товариства Українська залізниця в особі філії Дарницький вагоноремонтний завод (адреса місцезнаходження: 02092, м. Київ, вул. А. Атинська, буд. 74, код ЄДРПОУ 40081263)

(вказати прізвище, ім`я, по батькові та місце проживання заявника, найменування, банківські реквізити, місцезнаходження заявника юр. особи заявника)

- заборгованість за житлово комунальні послуги у розмірі 2223,66 грн., три проценти річних в розмірі 193,40 грн., інфляційні нарахування у розмірі 376,44 грн., а всього 2793 (дві тисячі сімсот дев`яносто три) гривні 50 копійок, а також витрати по сплаті судового збору в сумі 227,00 грн..

2. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

Суд повідомляє, що під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.

Суддя Марфіна Н. В.

Відповідно до ч. 1 ст. 170 ЦПК України, боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до нього документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4, 5 частини першої статті 161 цього Кодексу. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.

Частиною 1 статті 172 ЦПК України передбачено, що у разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п`яти днів після закінчення строку на її подання, судовий наказ набирає законної сили.

Судовий наказ набрав чинності ____ _________________ 20__ року

Судовий наказ може бути пред`явлено до виконання до ____ _________ 20__ року

Судовий наказ видано ____ _________________ 20__ року

Суддя ____________ Марфіна Н. В.

Відмітки про виконання судового наказу

Дата надходження судового наказу на виконанняПовне найменування установи, підприємства, організації, в якому знаходиться судовий наказ на виконанніЗагальна сума відрахована за судовим наказомДата повернення судового наказу до відділу державної виконавчої служби чи стягувачуПідстава поверненняПідпис керівника установи, підприємства, організації (з прикладенням печатки)Примітки

Інші відмітки ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Дата ухвалення рішення 03.03.2021
Оприлюднено 03.03.2021

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 755/3839/21

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону