ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

м. Київ

03.03.2021Справа № 910/3058/21 Господарський суд міста Києва у складі судді Андреїшиної І.О., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю ВОВА ХОРЕКА

про видачу судового наказу

до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю МАГНА ВІС

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю ВОВА ХОРЕКА звернулось до Господарського суду міста Києва із заявою про видачу судового наказу до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю МАГНА ВІС про стягнення суми заборгованості за договором поставки № 583 від 05.11.2019 у розмірі 9 089,57 грн.

Дослідивши матеріали заяви та додані до неї документи, суд дійшов висновку, що заяву слід залишити без руху та надати заявнику час для усунення недоліків, встановлених при подані заяви, виходячи з наступного.

Відповідно до ч. 2 ст. 156 Господарського процесуального кодексу України одночасно з копією судового наказу боржникові надсилається копія заяви стягувача про видачу судового наказу разом з доданими до неї документами.

Судом встановлено, що Товариством з обмеженою відповідальністю ВОВА ХОРЕКА до заяви про видачу судового наказу додано завірені копії документів (доказів), якими заявник обґрунтовує свої вимоги, в одному екземплярі, проте, у додатках до заяви зазначено, копія заяви разом із додатками для боржника. Суд не наділений повноваженнями засвідчувати копії документів, зроблені з копії документів, у зв`язку з чим вважає за необхідне надати час заявнику для подання до суду копії заяви про видачу судового наказу разом з доданими до неї документами, належним чином засвідченими, для направлення боржнику.

Відповідно до ч. 1, 2 ст. 174 Господарського процесуального кодексу України, суддя, встановивши, що заяву подано без додержання вимог, встановлених цим Кодексом, протягом п`яти днів з дня надходження до суду заяви постановляє ухвалу про залишення заяви без руху. В ухвалі про залишення заяви без руху зазначаються недоліки заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення заяви без руху.

З врахуванням викладеного, суд дійшов висновку, що Товариство з обмеженою відповідальністю ВОВА ХОРЕКА не виконало вимоги п. 3, 4 ч. 3 ст. 150 Господарського процесуального кодексу України, що відповідно до вимог ч. 1 ст. 174 Господарського процесуального кодексу України є підставою для залишення заяви без руху з наданням строку для усунення вказаних недоліків.

Керуючись статтями 174, 234, Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю ВОВА ХОРЕКА про видачу судового наказу - залишити без руху.

2. Встановити Товариству з обмеженою відповідальністю ВОВА ХОРЕКА спосіб усунення недоліків позовної заяви шляхом:

- подання примірника заяви про видачу судового наказу, завірені копії документів (доказів), якими заявник обґрунтовує свої вимоги для надіслання боржнику;

3. Встановити Товариству з обмеженою відповідальністю ВОВА ХОРЕКА строк для усунення недоліків заяви про видачу судового наказу протягом п`яти днів з дня вручення даної ухвали.

4. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.

Дата підписання ухвали 03.03.2021

Суддя І.О. Андреїшина

Дата ухвалення рішення 03.03.2021
Зареєстровано 03.03.2021
Оприлюднено 04.03.2021

Судовий реєстр по справі 910/3058/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Судовий наказ від 29.03.2021 Господарський суд міста Києва Господарське
Ухвала від 03.03.2021 Господарський суд міста Києва Господарське

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону