Герб України

Ухвала від 03.03.2021 по справі 760/6218/20

Не вказано

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

У Х В А Л А

03 березня 2021 року м. Київ

Київський апеляційний суд у складі судді Махлай Л.Д., розглянувши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_1 , поданої через представника ОСОБА_2 , на ухвалу Солом`янського районного суду м. Києва від 27 січня 2021 року про зупинення провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 про виділення в натурі у власність земельної ділянки та виділення окремого об`єкта нерухомості, -

В С Т А Н О В И В :

ухвалою Солом`янського районного суду м. Києва від 27.01.2021 провадження у справі зупинено.

Не погоджуючись з даною ухвалою суду, 15.02.2021 ОСОБА_1 через представника подав апеляційну скаргу.

Відповідно до ч. 1, 2 ст. 354 ЦПК України апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення. Якщо в судовому засіданні було проголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складання повного судового рішення. Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: на ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

В апеляційній скарзі апелянт зазначає, що в ухвалі суду вказано, що строк складання повного тексту ухвали відкладається на строк не більше п`яти днів та вважає, що перебіг строку на апеляційне оскарження починається з 02.02.2021.

Разом з тим, з матеріалів справи вбачається, що ухвала суду від 27.01.2021 не була вручена апелянту у день складання, відтак останій має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому повного тексту судового рішення.

у/н справи № 760/ 6218/ 20 № а/п 22-ц/824/5602 / 2021 Головуючий у суді першої інстанції: Козленко Г.О. Доповідач у суді апеляційної інстанції: Махлай Л.Д. Проте клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження до апеляційної скарги не додано.

Відповідно до ч. 3 ст. 357 ЦПК України апеляційна скарга залишається без руху у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 354 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом десяти днів з дня вручення ухвали особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строку або вказати інші підстави для поновлення строку.

Оскільки апеляційну скаргу подано поза межами строку на апеляційне оскарження, питання про поновлення цього строку не порушено, вона підлягає залишенню без руху.

Згідно із ч. 4 ст. 357 ЦПК України якщо заяву не буде подано особою в зазначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку на апеляційне оскарження будуть визнані неповажними, суд відмовляє у відкритті апеляційного провадження у порядку, встановленому статтею 358 цього Кодексу.

Керуючись ст. ст. 354, 357 ЦПК України, суд

У Х В А Л И В :

апеляційну скаргу ОСОБА_1 , подану через представника ОСОБА_2 , на ухвалу Солом`янського районного суду м. Києва від 27 січня 2021 року, із зазначенням поважних причин пропуску цього строку, протягом десяти днів з дня вручення даної ухвали.

Роз`яснити апелянту, якщо заяву не буде подано особою в зазначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку апеляційного оскарження будуть визнані неповажними, суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

СудНе вказано
Дата ухвалення рішення03.03.2021
Оприлюднено04.03.2021
Номер документу95294432
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —760/6218/20

Ухвала від 25.01.2024

Цивільне

Солом'янський районний суд міста Києва

Козленко Г. О.

Ухвала від 30.11.2023

Цивільне

Солом'янський районний суд міста Києва

Козленко Г. О.

Постанова від 17.07.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Березовенко Руслана Вікторівна

Ухвала від 31.05.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Березовенко Руслана Вікторівна

Ухвала від 04.04.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Березовенко Руслана Вікторівна

Ухвала від 11.10.2022

Цивільне

Солом'янський районний суд міста Києва

Козленко Г. О.

Постанова від 12.04.2021

Цивільне

Київський апеляційний суд

Махлай Людмила Дмитрівна

Ухвала від 30.03.2021

Цивільне

Київський апеляційний суд

Махлай Людмила Дмитрівна

Ухвала від 15.03.2021

Цивільне

Київський апеляційний суд

Махлай Людмила Дмитрівна

Ухвала від 03.03.2021

Цивільне

Київський апеляційний суд

Махлай Людмила Дмитрівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні