ДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

Справа № 755/3818/21

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про залишення позовної заяви без руху

"04" березня 2021 р. суддя Дніпровського районного суду м. Києва Арапіна Н.Є., розглянувши позовну заяву Державного підприємства Українська студія телевізійних фільмів Укртелефільм до ОСОБА_1 за участю третіх осіб державного комітету телебачення та радіомовлення України, Національного антикорупційного бюро України, Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Дубенко Карини Євгенівни про скасування рішення про державну реєстрацію права власності та, витребування майна,

в с т а н о в и в:

позивач звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_1 за участю третіх осіб державного комітету телебачення та радіомовлення України, Національного антикорупційного бюро України, Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Дубенко Карини Євгенівни про скасування рішення про державну реєстрацію права власності та, витребування майна.

Позовна заява не відповідає вимогам ст. 177 ЦПК України.

Згідно до ч. 4 ст. 177 ЦПК України до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, що підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.

Згідно ч. 3 ст. 6 Закону України "Про судовий збір" визначено, що за подання позовної заяви, що має одночасно майновий і немайновий характер, судовий збір сплачується за ставками, встановленими для позовних заяв майнового та немайнового характеру.

Статтею 4 Закону України "Про судовий збір" визначено, що за подання до суду юридичною особою позовної заяви майнового характеру сплачується судовий збір в розмірі 1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (2270,00 грн.) та не більше 350 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб (794 500,00 грн.), а за подання до суду позовної заяви немайнового характеру судовий збір сплачується у розмірі 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних (2270,00 грн.).

При поданні позовної заяви позивачем сплачено судовий збір за позовну вимогу майнового характеру у розмірі 35 723,00 грн., однак, зі змісту позовної заяви вбачається, що позивачем заявлено ще одну позовну вимогу немайнового характеру, а саме про скасування рішення про державну реєстрацію права власності.

Тому, з урахуванням викладеного позивачу необхідно сплатити судовий збір за одну позовну вимогу немайнового характеру у розмірі 2270,00 грн.

У відповідності до ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

З урахуванням викладеного та керуючись ст. ст. 175, 177, 185, ст. 258 - 260, 353, 354 ЦПК України, суд, -

п о с т а н о в и в :

Позовну заяву Державного підприємства Українська студія телевізійних фільмів Укртелефільм до ОСОБА_1 за участю третіх осіб державного комітету телебачення та радіомовлення України, Національного антикорупційного бюро України, Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Дубенко Карини Євгенівни про скасування рішення про державну реєстрацію права власності та, витребування майна залишити без руху.

Строк для усунення недоліків не може перевищувати 10-ти днів з дня отримання даної ухвали.

Роз`яснити позивачу, що у випадку не виконання вимог даної ухвали в строк, позовна заява буде вважатися неподаною та повернута позивачеві.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Н.Є.Арапіна

Дата ухвалення рішення 04.03.2021
Оприлюднено 05.03.2021

Судовий реєстр по справі 755/3818/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 30.09.2021 Дніпровський районний суд міста Києва Цивільне
Рішення від 30.09.2021 Дніпровський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 23.03.2021 Дніпровський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 04.03.2021 Дніпровський районний суд міста Києва Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 755/3818/21

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону