Ухвала
від 04.03.2021 по справі 2-а-181/11
ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЛЬВОВА

Номер провадження6-а/465/9/21

Справа № 2-а-181/11

У Х В А Л А

судового засідання

"04" березня 2021 р. м. Львів

Франківський районний суд м. Львова у складі:

головуючого судді - Мартинишин М.О.

з участю секретаря - Мацко Х.Д.

розглянувши у відкритому судовому засіданні м.Львові заяву ОСОБА_1 про зміну порядку і способу виконання рішення по справі №2-а/181/11 за позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України у Франківському районі м.Львова про визнання дій неправомірними та зобов`язання до вчинення дій, -

в с т а н о в и в :

До Франківського районного суду м. Львова звернулася ОСОБА_1 з заявою про зміну порядку і способу виконання рішення по справі №2-а/181/11 за позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України у Франківському районі м.Львова про визнання дій неправомірними та зобов`язання до вчинення дій

Від ОСОБА_1 через відділ діловодства та документообігу суду надійшла заява про залишення заяви про зміну порядку і способу виконання рішення без розгляду.

При вирішенні питання щодо наявності підстав для залишення заяви без розгляду, суд виходить з наступного.

Відповідно до ч. 1 ст. 378 КАС України за заявою сторони суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, може відстрочити або розстрочити виконання рішення, а за заявою стягувача чи виконавця (у випадках, встановлених законом), - встановити чи змінити спосіб або порядок його виконання.

Відповідно до п.5 ч.1 ст.240 Кодексу адміністративного судочинства України суд своєю ухвалою залишає позов без розгляду, якщо надійшла заява позивача про залишення позову без розгляду.

Положення цієї норми, відповідно до принципу диспозитивності, передбачає право позивача на порушення провадження в суді та право розпоряджатися позовними вимогами на свій розсуд.

Підстави для відмови у залишенні позовної заяви без розгляду (заяви про зміну способу та порядку виконання рішення суду), законодавством не передбачені, оскільки відкликання позовної заяви (заяви) є безумовним правом особи, яка звернулася до суду із позовом (заявою).

Відповідно до положень ч. 6 ст. 7 КАС України у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права). Аналогія закону та аналогія права не застосовується для визначення підстав, меж повноважень та способу дій органів державної влади та місцевого самоврядування.

З огляду на те, що розділом ІV Процесуальні питання, пов`язані з виконанням судових рішень в адміністративних справах Кодексу адміністративного судочинства України не врегульовано питання щодо залишення без розгляду заяв у порядку виконання судових рішень, суд дійшов висновку, що необхідно застосувати аналогію права.

Таким чином, оскільки від заявника надійшла заява про залишення заяви про зміну порядку і способу виконання рішення без розгляду, суд застосовуючи за аналогією права положення пункту 5 частини 1 статті 240 Кодексу адміністративного судочинства України, залишає дану заяви без розгляду.

Керуючись ст. ст. 7, 240, 241, 243, 248,250, 254, 256 КАС України -

ухвалив:

Заяву ОСОБА_1 про зміну порядку і способу виконання рішення по справі №2-а/181/11 за позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України у Франківському районі м.Львова про визнання дій неправомірними та зобов`язання до вчинення дій - залишити без розгляду.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення. Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або у судовому засіданні у разі неявки учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Восьмого апеляційного адміністративного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо у судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом п`ятнадцяти днів з дня складення повної ухвали суду.

Відповідно до підпункту 15.5 пункту 1 Розділу VII "Перехідні положення" Кодексу адміністративного судочинства України до початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи до або через Франківський районний суд м.Львова.

Суддя: Мартинишин М.О.

СудФранківський районний суд м.Львова
Дата ухвалення рішення04.03.2021
Оприлюднено05.03.2021
Номер документу95327547
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2-а-181/11

Постанова від 14.02.2011

Адміністративне

Суворовський районний суд м.Одеси

Малиновський О. М.

Ухвала від 21.03.2011

Адміністративне

Здолбунівський районний суд Рівненської області

Мичка І. М.

Ухвала від 04.03.2021

Адміністративне

Франківський районний суд м.Львова

Мартинишин М. О.

Постанова від 01.04.2011

Адміністративне

Богунський районний суд м. Житомира

Бучик А. Ю.

Постанова від 01.04.2011

Адміністративне

Богунський районний суд м. Житомира

Бучик А. Ю.

Постанова від 20.06.2011

Адміністративне

Комсомольський міський суд Полтавської області

Бутенко С. Б.

Ухвала від 16.02.2011

Адміністративне

Володарський районний суд Донецької області

Демочко Т. Є.

Ухвала від 02.05.2019

Адміністративне

Сьомий апеляційний адміністративний суд

Кузьменко Л.В.

Ухвала від 08.04.2019

Адміністративне

Сьомий апеляційний адміністративний суд

Кузьменко Л.В.

Ухвала від 01.02.2019

Адміністративне

Ізяславський районний суд Хмельницької області

Столковський В. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні