ЧЕРВОНОЗАВОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

УХВАЛА

Справа № 646/663/21

Провадження № 2/646/1016/2021

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про відкриття провадження у справі

10.03.2021 м.Харкова

Суддя Червонозаводського районного суду м. Харкова Сіренко Ю.Ю., розглянувши матеріали позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю АВІС-УКРАЇНА (ЄДРПОУ 36719694, адреса: 42342, Сумська область, с. Косівщина, вул. Польова, 1) до ОСОБА_1 (адреса: АДРЕСА_1 ) про стягнення матеріальних збитків, завданих внаслідок вчинення дорожньо-транспортної пригоди,-

в с т а н о в и в :

До Червонозаводського районного суду м. Харкова надійшла позовна заява представника Товариства з обмеженою відповідальністю АВІС-УКРАЇНА , в якому просить суд стягнути зі ОСОБА_1 в рахунок відшкодування матеріальної шкоди 34 104,58 грн., з яких: різниця між фактичним розміром шкоди (вартістю відновлювального ремонту пошкодженого транспортного засобу) та отриманим страховим відшкодуванням становить 18 173,00 грн., збитки внаслідок пошкодження товару в сумі 14 421,74 грн., витрати на проведення оцінки розміру матеріального збитку внаслідок пошкодження товару Позивача у сумі 1200,00 грн.; стягнути з ОСОБА_1 судовий збір в розмірі 2270,00 грн.

Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст. 175-177 ЦПК України.

Справа підсудна Червонозаводському районному суду м. Харкова.

Пунктом 4 ч.2 ст. 187 ЦПК України передбачено при постановленні ухвали про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі вирішення питання за якими правилами позовного провадження (загального чи спрощеного) буде розглядатись справа.

Дослідивши матеріали позовної заяви, враховуючи вказані у ст. 274 ЦПК обставини, суд приходить до висновку, що вищезазначена позовна заява підлягає розгляду в порядку спрощеного позовного провадження за правилами, передбаченими Главою 10 ЦПК України.

Керуючись ст. ст. 19, 175-179, 187, 190, 191, 274 - 279, 353 ЦПК України, суд,-

П О С Т А Н О В И В :

Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у цивільній справі за позовною заявою заяви Товариства з обмеженою відповідальністю АВІС-УКРАЇНА (ЄДРПОУ 36719694, адреса: 42342, Сумська область, с. Косівщина, вул. Польова, 1) до ОСОБА_1 (адреса: АДРЕСА_1 ) про стягнення матеріальних збитків, завданих внаслідок вчинення дорожньо-транспортної пригоди.

Розглядати справу за правилами спрощеного провадження, з повідомленням сторін.

Призначити судове засідання для розгляду справи по суті на 01.04.2021 року о 10-30 год. у приміщенні Червонозаводського районного суду м. Харкова за адресою: м. Харків, м-н Героїв Небесної Сотні, 36, під. 3, каб. 31, під головуванням судді Сіренко Ю.Ю.

Не пізніше п`ятиденного строку відповідач має право подати заяву із запереченнями щодо розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження, у разі неподання у встановлений судом строк яких, відповідач має право ініціювати перехід до розгляду справи за правилами загального позовного провадження лише у випадку, якщо доведе, що пропустив строк з поважних причин.

Не пізніше п`ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження, копії позовної заяви та додатків до неї, до початку розгляду справи по суті, відповідач має право надіслати відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову до суду з підтвердженням направлення позивачу копії відзиву та доданих до нього документів.

Позивач не пізніше п`яти днів з дня отримання відзиву, до початку розгляду справи по суті, має право підготувати відповідь на відзив, виклавши письмово свої міркування, аргументи, надати відповідні докази, та направити відповідачу та суду з підтвердженням такого направлення учаснику справи.

Відповідач не пізніше п`яти днів з дня отримання відповіді позивача на відзив, до початку розгляду справи по суті, має право підготувати заперечення на відповідь на відзив, та направити позивачу й суду з підтвердженням такого направлення учасникам справи.

Роз`яснити учасникам справи, що подання заяв по суті справи (позовна заява; відзив на позовну заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву) є їхнім правом. У разі ненадання учасником розгляду заяви по суті справи у встановлений судом або законом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку окремо від рішення суду виключно у випадку відкриття провадження у справі з порушенням правил підсудності. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адресою http://court.gov.ua/fair/sud2606.

Суддя - Ю.Ю. Сіренко

Дата ухвалення рішення 10.03.2021
Зареєстровано 11.03.2021
Оприлюднено 11.03.2021

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону