Номер справи 237/210/20
Номер провадження 2/237/117/21
УХВАЛА
про закриття підготовчого провадження
та призначення справи до судового розгляду
28.01.21 м.Курахове
Мар`їнський районний суд Донецької області у складі:
головуючого судді Кучко Я.Ю.,
за участю секретаря судового засідання Махно Ю.В.,
за участю позивача ОСОБА_1 ,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визначення місця проживання дитини
ВСТАНОВИВ:
До Мар`їнського районного суду Донецької області надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визначення місця проживання дитини
У судове засідання з`явилась позивача, проти призначення справи до судового розгляду не заперечувала. Відповідача у судове засідання не з`явився, про час, дату та місце розгляду справи був повідомлений належним чином.
Заяв про бажання укласти мирову угоду, передачу справи на розгляд третейського суду або врегулювання спору за участю судді, уточнення позовних вимог та заперечень проти них, вступ у справу інших осіб, заміну неналежного відповідача, залучення співвідповідача, об`єднання справ і роз`єднання позовних вимог, зустрічного позову до суду не надходило.
Позивачем надано всі докази, на які він посилається у позові, клопотань про проведення огляду письмових, речових і електронних доказів у місці їх знаходження, витребування додаткових доказів, їх забезпечення не надходило.
Клопотань про призначення експертизи, виклик у судове засідання експертів, свідків, залучення перекладача, спеціаліста, забезпечення позову, зустрічне забезпечення, інших заяв та клопотань також не надходило.
Підстав для вирішення питань, визначених пунктами 11-14 ч. 2 ст. 197 ЦПК України не встановлено.
За таких обставин, суд вважає за необхідне закінчити підготовче провадження у справі закриттям підготовчого засідання та призначити справу до розгляду по суті судом у складі головуючого судді Кучко Я.Ю.
На підставі викладеного, керуючись ст. 197, п. 3 ч. 2 ст. 200 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Закрити підготовче провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визначення місця проживання дитини та призначити до судового розгляду по суті на 28.01.21 року о 10:30 годині у відкритому судовому засіданні в приміщенні Мар`їнського районного суду Донецької області за адресою: вул. Енергетиків, 2-д, м. Курахове, Мар`їнський район, Донецька область з викликом осіб, які беруть участь у справі.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею таоскарженню не підлягає.
Суддя Я.Ю. Кучко
Суд | Мар`їнський районний суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 28.01.2021 |
Оприлюднено | 15.03.2021 |
Номер документу | 95478144 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Мар`їнський районний суд Донецької області
Кучко Я. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні