Б26/64-07
УКРАЇНА
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
03.09.07р.
Справа № Б26/64-07
За заявою Пенсійного Фонду України в Саксаганському районі, м. Кривий Ріг
до приватного підприємства “ІТМП”, м. Кривий Ріг
про визнання банкрутом
Суддя Камша Н.М.
Представники: без участі сторін
СУТЬ СПОРУ:
Провадження у справі про банкрутство приватного підприємства “ІТМП”, м. Кривий Ріг перебуває на стадії ліквідації, повноваження ліквідатора виконує ініціюючий кредитор –Управління Пенсійного Фонду України в Саксаганському районі, м. Кривий Ріг.
31.08.07р. до господарського суду надійшло клопотання УПФУ в Саксаганському районі м. Кривого Рогу про заміну ліквідатора на арбітражного керуючого Романова К.В., оскільки на розрахунковому рахунку банкрута виявлено залишок коштів.
Для розгляду клопотання слід призначити судове засідання за участю ініціюючого кредитора –УПФУ в Саксаганському районі м. Кривого Рогу.
Керуючись ст. 86 ГПК України, ст.ст. 24, 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», господарський суд, -
УХВАЛИВ:
Призначити судове засідання на 25.09.07р. на 11 год. 00 хв., каб.11.
Визнати обов'язковою явку у судове засідання представника Управління Пенсійного Фонду України в Саксаганському районі м. Кривого Рогу.
Суддя Н.М. Камша
< Боржник >25.09.0711:00
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 03.09.2007 |
Оприлюднено | 24.09.2007 |
Номер документу | 954782 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Камша Н.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні