Ухвала
від 02.03.2021 по справі 127/4912/21
ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №127/4912/21

Провадження №1-кс/127/2037/21

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 березня 2021 року м. Вінниця

Слідчий суддя Вінницького міського суду Вінницької області ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши клопотання старшої слідчоїдругого відділурозслідування кримінальнихпроваджень СУГУ ДФСу Вінницькійобласті області ОСОБА_3 про арештмайна, -

ВСТАНОВИВ:

Слідча ОСОБА_4 звернулася до суду з даним клопотанням про арешт майна, яке погоджено з прокурором ОСОБА_5 , мотивуючи свої вимоги тим, що слідчим управліннямГУ ДФСу Вінницькійобласті здійснюєтьсядосудове розслідуванняу кримінальномупровадженні №32021020000000017від 22.02.2021,за ознакамикримінального правопорушення,передбаченого ч.1ст.204КК України,зареєстрованого напідставі листаГУ ДФСу Одеськійобласті,про те,що невстановленіна данийчас особи,використовуючи Інтернетресурси: ІНФОРМАЦІЯ_1 здійснюють збутнезаконно виготовленихалкогольних напоїв,через відділенняТОВ «НоваПошта» розташованихв с.Немія,Могилів-Подільськогорайону тас.Ксаверівка,Вінницького району,Вінницької області,причому дляреалізації своєїзлочинної метита дляпокращення об`ємівреалізації алкоголюта збільшенняприбутків відтакої діяльностірозмістили назазначених сайтахвідомості пропродаж алкогольнихнапоїв зінформацією проїх безпечність,якість таоригінальність,асортимент такоїпродукції зфото,вартість,способи оплатита доставки,а такожіз зазначеннямномерів операторівмобільного зв`язкута формзворотного зв`язку для здійснення їх замовлення, у подальшому отримуючи оплату за реалізацію незаконно виготовлених алкогольних напоїв від замовників.

Проведеним оглядом інтернет-сайту http://elit-drink.com.ua/ встановлено, що на вказаному інтернет-ресурсі здійснюється реалізація алкогольних напоїв в упаковках типу bag-in-box/тетрапак, без маркування марками акцизного податку, однак згідно вимог чинного законодавства, а саме: Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19 грудні 1995 року №481.95-ВР, вище вказана тара заборонена для законодавством для розливу алкогольних напоїв.

Ст.226Податкового кодексуУкраїни передбачено,що у разі виробництва на митній території України алкогольних напоїв, тютюнових виробів та рідин, що використовуються в електронних сигаретах, чи ввезення таких товарів на митну територію України платники податку зобов`язані забезпечити їх маркування марками встановленого зразка у такий спосіб, щоб марка акцизного податку розривалася під час відкупорювання (розкривання) товару .Наявність наклеєноїв установленомупорядку маркиакцизного податкувстановленого зразкана пляшці(упаковці)алкогольного напою,пачці (упаковці)тютюнового виробучи ємності(упаковці)з рідиною,що використовуєтьсяв електроннихсигаретах,є однієюз умовдля ввезенняна митнутериторію Україниі продажутаких товарівспоживачам,а такожпідтвердженням сплатиподатку талегальності ввезеннятоварів. Маркуванню підлягають усі алкогольні напої з вмістом спирту етилового понад 8,5 відсотка об`ємних одиниць.

Згідно п. 24 Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв, тютюнових виробів і рідин, що використовуються в електронних сигаретах, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 27.12.2010 №1251 - ввезення на митну територію України, зберігання, транспортування, прийняття на комісію з метою продажу та продаж на митній території України маркованих з порушенням вимог цього Порядку алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюновмісних виробів для електричного нагрівання (ТВЕН) за допомогою підігрівача з електронним управлінням і рідин, що використовуються в електронних сигаретах, забороняється.

Крім того, питання здійснення торгівлі через Інтернет регламентовано положеннями Закону України від 03 вересня 2015 року №675-VIII «Про електронну комерцію».

Згідно ст. 3 Закону України №675-VIII визначено такі поняття як: електронна комерція, електронна торгівля, електронний договір, інтернет -магазин, реалізація товару дистанційним способом; суб`єкт електронної комерції тощо.

Так, інтернет-магазин - засіб для представлення або реалізації товару, роботи чи послуги шляхом вчинення електронного правочину. , Законом №675, Електронним правочином згідно даного Закону визначається дія особи, спрямована на набуття, зміну або припинення цивільних прав та обов`язків, здійснена з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем, а електронна торгівля визначається як: господарська діяльність у сфері електронної купівлі-продажу, реалізації товарів дистанційним способом покупцю шляхом вчинення електронних правочинів із використанням інформаційно-телекомунікаційних систем.

Разом з тим, питання продажу такого різновиду підакцизної продукції, як алкогольні товари, врегульовані положеннями Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» (далі Закон №481).

Так, відповідно до статті 14 Закону №481 роздрібна торгівля спиртом етиловим,коньячним і плодовим та зерновим дистилятом, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим та виноградним дистилятом спиртовим забороняється.

Статтею 15 Закону № 481 передбачено, що роздрібна торгівля, зокрема, алкогольними напоями (крім столових вин) може здійснюватися суб`єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій на роздрібну торгівлю.

Щодо реєстрації (делегування) доменного імені встановлено, що дана дія здійснюється для адресації веб-сайту вищевказаним доменним іменем. Тільки реєстрант доменного імені отримує від реєстратора доменного імені дані доступу для управління доменним іменем, та відповідно тільки він чи уповноважені ним особи, відповідальні за здійснення адміністративних/технічних функцій щодо такого доменного імені, мають можливість здійснювати налаштування/зміну адресації доменного імені шляхом: визначення/зміни IP-адрес (-и), яким/якій відповідає доменне ім`я; визначення/зміни ns-серверів доменного імені; визначення/зміни серверів електронної пошти; встановлення перенаправлення (редиректу) на інше доменне ім`я тощо.

Отже, враховуючи те, що веб-сайт розроблений та створений за допомогою інтелектуальної, творчої діяльності людини, він є об`єктом права інтелектуальної власності.

Майновим правом інтелектуальної власності, крім іншого, є право на використання об`єкта права інтелектуальної власності, що зазначено устатті 424 Цивільного кодексу України.

Частиною 10ст. 170 КПК України, передбачено, що арешт може бути накладений у встановленому цим Кодексом порядку на рухоме чи нерухоме майно, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковій формі, в тому числі кошти та цінності, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, видаткові операції, цінні папери, майнові, корпоративні права, щодо яких ухвалою чи рішенням слідчого судді, суду визначено необхідність арешту майна.

Згідно положень ч. 11ст. 170 КПК Українизаборона або обмеження користування, розпорядження майном можуть бути застосовані лише у разі, коли існують обставини, які підтверджують, що їх незастосування призведе до приховування, пошкодження, псування, зникнення, втрати, знищення, використання, перетворення, пересування, передачі майна.

Таким чином, з метою всебічного, повного й неупередженого розслідування, встановлення всіх обставин, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванню, припинення злочинної діяльності, виникла необхідність накласти арешт на майнові права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі інтернет при використанні веб-ресурсу http://duty-free.com.ua/, шляхом закриття до них доступу у спосіб зобов`язання інтернет-провайдерів, закрити до нього доступ.

Дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя прийшов до наступного висновку.

Так, згідно ст. 170 КПК України Арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом кримінального правопорушення, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку.

Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження. Слідчий, прокурор повинні вжити необхідних заходів з метою виявлення та розшуку майна, на яке може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, зокрема шляхом витребування необхідної інформації у Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, інших державних органів та органів місцевого самоврядування, фізичних і юридичних осіб. Слідчий, прокурор повинні вжити необхідних заходів з метою виявлення та розшуку майна, на яке може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, зокрема шляхом витребування необхідної інформації у Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, інших державних органів та органів місцевого самоврядування, фізичних і юридичних осіб.

2. Арешт майна допускається з метою забезпечення:

1) збереження речових доказів;

2) спеціальної конфіскації;

3) конфіскації майна як виду покарання або заходу кримінально-правового характеру щодо юридичної особи;

4) відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди.

3. У випадку, передбаченому пунктом 1 частини другої цієї статті, арешт накладається на майно будь-якої фізичної або юридичної особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно відповідає критеріям, зазначеним у статті 98 цього Кодексу.

Арешт може бути накладений і на майно, на яке раніше накладено арешт відповідно до інших актів законодавства. У такому разі виконанню підлягає ухвала слідчого судді, суду про накладення арешту на майно відповідно до правил цього Кодексу.

У відповідності до ч.2 ст.171 КПК України у клопотанні слідчого, прокурора про арешт майна повинно бути зазначено:

1) підстави і мету відповідно до положень статті 170 цього Кодексу та відповідне обґрунтування необхідності арешту майна;

2) перелік і види майна, що належить арештувати;

3) документи, які підтверджують право власності на майно, що належить арештувати, або конкретні факти і докази, що свідчать про володіння, користування чи розпорядження підозрюваним, обвинуваченим, засудженим, третіми особами таким майном;

4) розмір шкоди, неправомірної вигоди, яка отримана юридичною особою, у разі подання клопотання відповідно до частини шостої статті 170 цього Кодексу.

{Пункт 4 частини другої статті 171 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1019-VIII від 18.02.2016}

До клопотання також мають бути додані оригінали або копії документів та інших матеріалів, якими слідчий, прокурор обґрунтовує доводи клопотання.

У відповідності до ч.3 ст.172 КПК України слідчий суддя, суд, встановивши, що клопотання про арешт майна подано без додержання вимог статті 171 цього Кодексу, повертає його прокурору, цивільному позивачу та встановлює строк в сімдесят дві години для усунення недоліків, про що постановляє ухвалу. У такому разі тимчасово вилучене в особи майно підлягає негайному поверненню після спливу встановленого суддею строку, а у разі звернення в межах встановленого суддею строку з клопотанням після усунення недоліків - після розгляду клопотання та відмови в його задоволенні.

З поданих матеріалів клопотання вбачається, що ініціатор клопотання просить накласти арешт на майно права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі інтернет при використанні веб-ресурсу http://duty-free.com.ua/, шляхом закриття до нього доступу шляхом зобов`язання інтернет-провайдерів, що здійснюють діяльність на території України, які відповідно до частини 2статті 42 Закону України «Про телекомунікації»включені до реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій, а саме: ПрАТ «ВФ Україна» (код ЄДРПОУ 14333937), ПрАТ «Київстар» (код ЄДРПОУ 21673832), ТОВ «Лайфселл» (код ЄДРПОУ 22859846), ТОВ «Воля-Кабель» (код ЄДРПОУ 30777913), ТОВ «Комерційна логістика» (код ЄДРПОУ 36123862), ПАТ «Укртелеком» (код ЄДРПОУ 21560766), ТОВ «Інтертелеком» (код ЄДРПОУ 30109015), ПрАТ «Дата Груп» (код ЄДРПОУ 31720260), ТОВ «Мережа Ланет» (код ЄДРПОУ 40373986), ПрАТ «Фарлеп-Інвест» (код ЄДРПОУ 19199961), ТОВ «Фрінет» (код ЄДРПОУ 24592293), ТОВ НВП «Тенет» (код ЄДРПОУ 22485498), ТОВ «Мега Лінк» (код ЄДРПОУ 33769837), ТОВ «Юнікаст Інвест» (код ЄДРПОУ 33783254), ТОВ "РАДІО СІТІ НЕТ" (код ЄДРПОУ 43515386), ТОВ телекомунікаційна компанія "Вінтелепорт" (код ЄДРПОУ 23106497), ТОВ "РАДІО СІТІ" (код ЄДРПОУ 41575946), ТОВ "БЕРШНЕТ" (код ЄДРПОУ 38135068), ТОВ "ОМЕГАНЕТ" (код ЄДРПОУ 39219934), ТОВ "БЕТАНЕТ" (код ЄДРПОУ 39213906), ТОВ БЛЕСС НЕТ ЮА (код ЄДРПОУ 43794959), ТОВ "ІНФОБУМ" (код ЄДРПОУ 40843039), ТОВ "ІТ ЩИТ" (код ЄДРПОУ 37836372), ТОВ "ІТ ЩИТ ПЛЮС" (код ЄДРПОУ 41252090), ТОВ "БУРАН ПЛЮС" (код ЄДРПОУ 38344081), ТОВ "ТРИ ДАБЛ Ю" (код ЄДРПОУ 43264511), ТОВ "МОБІТ" (код ЄДРПОУ 39368791), ТОВ "ВІННИЦЬКІ ОПТИЧНІ КОМУНІКАЦІЇ" (код ЄДРПОУ 39120326), ТОВ "ІНФОЛАЙН" (код ЄДРПОУ 32469558), ТОВ "Інвайт.укр" (код ЄДРПОУ 43205791), ТОВ "Твін-Інет" (код ЄДРПОУ 36657969), КП "Вінницький інформаційний центр" (код ЄДРПОУ 36365026), ТОВ "ХЕРМОН" (код ЄДРПОУ 39445596), ТОВ "ЛІНКНЕТ-ВІННИЦЯ" (код ЄДРПОУ 42787804), ПП Радіонет (код ЄДРПОУ 32833094), ПП "Гармонія-Сервіс" (код ЄДРПОУ 31325455), ПП "Телерадіокомпанія "Тодор" (код ЄДРПОУ 20095379), ПП "ВІНАСТЕРІСК" (код ЄДРПОУ 35542326), ПП "Телерадіокомпанія "Твін" (код ЄДРПОУ 32840185), ПП "УКРАЇНСЬКІ ДРОТОВІ МЕРЕЖІ" (код ЄДРПОУ 43826655), ФОП ОСОБА_6 (РНОКПП НОМЕР_1 ), ТОВ "Твін Груп" (РНОКПП 43019706 ), ФОП ОСОБА_7 (РНОКПП НОМЕР_2 ), ФОП ОСОБА_8 (РНОКПП НОМЕР_3 ), ФОП ОСОБА_9 (РНОКПП НОМЕР_4 ), ФОП ОСОБА_10 (РНОКПП НОМЕР_5 ), ФОП ОСОБА_11 (РНОКПП НОМЕР_6 ), ФОП ОСОБА_12 (РНОКПП НОМЕР_7 ), ФОП ОСОБА_13 (РНОКПП НОМЕР_8 ), ФОП ОСОБА_14 (РНОКПП НОМЕР_9 ), ФОП ОСОБА_15 (РНОКПП НОМЕР_10 ), ФОП ОСОБА_16 (РНОКПП НОМЕР_11 ), ФОП ОСОБА_17 (РНОКПП НОМЕР_12 ), ФОП ОСОБА_18 (РНОКПП НОМЕР_13 ), ФОП ОСОБА_19 (РНОКПП НОМЕР_14 ), ФОП ОСОБА_20 (РНОКПП НОМЕР_15 ), ФОП ОСОБА_21 (РНОКПП НОМЕР_16 ), ФОП ОСОБА_22 (РНОКПП НОМЕР_17 ), ФОП ОСОБА_23 (РНОКПП НОМЕР_18 ), ФОП ОСОБА_24 (РНОКПП НОМЕР_19 ), ФОП ОСОБА_25 (РНОКПП НОМЕР_20 ), ФОП ОСОБА_26 (РНОКПП НОМЕР_21 ), ФОП ОСОБА_27 (РНОКПП НОМЕР_22 ), ФОП ОСОБА_28 (РНОКПП НОМЕР_23 ), ФОП ОСОБА_29 (РНОКПП НОМЕР_24 ), ФОП ОСОБА_30 (РНОКПП НОМЕР_25 ), ФОП ОСОБА_31 (РНОКПП НОМЕР_26 ), ФОП ОСОБА_32 (РНОКПП НОМЕР_27 ), ФОП ОСОБА_33 (РНОКПП НОМЕР_28 ), ФОП ОСОБА_34 (РНОКПП НОМЕР_29 ), ФОП ОСОБА_35 (РНОКПП НОМЕР_30 ), ФОП ОСОБА_36 (РНОКПП НОМЕР_31 ), ФОП ОСОБА_37 (РНОКПП НОМЕР_32 ), ФОП ОСОБА_38 (РНОКПП НОМЕР_33 ), ФОП ОСОБА_39 (РНОКПП НОМЕР_34 ), ФОП ОСОБА_40 (РНОКПП НОМЕР_35 ), ФОП ОСОБА_41 (РНОКПП НОМЕР_36 ), ФОП ОСОБА_42 (РНОКПП НОМЕР_37 ), ФОП ОСОБА_43 (РНОКПП НОМЕР_38 ), ФОП ОСОБА_44 (РНОКПП НОМЕР_39 ), ФОП ОСОБА_45 (РНОКПП НОМЕР_40 ), ФОП ОСОБА_46 (РНОКПП НОМЕР_41 ), ФОП ОСОБА_47 (РНОКПП НОМЕР_42 ), ФОП ОСОБА_48 (РНОКПП НОМЕР_43 ), ФОП ОСОБА_49 (РНОКПП НОМЕР_44 ), ФОП ОСОБА_50 (РНОКПП НОМЕР_45 ), ФОП ОСОБА_51 (РНОКПП НОМЕР_46 ), ФОП ОСОБА_52 (РНОКПП НОМЕР_47 ), ФОП ОСОБА_53 (РНОКПП НОМЕР_48 ), ФОП ОСОБА_54 (РНОКПП НОМЕР_49 ), ФОП ОСОБА_55 (РНОКПП НОМЕР_50 ), ФОП ОСОБА_56 (РНОКПП НОМЕР_51 ), ФОП ОСОБА_57 (РНОКПП НОМЕР_52 ), ФОП ОСОБА_58 (РНОКПП НОМЕР_53 ), ФОП ОСОБА_59 (РНОКПП НОМЕР_54 ), ФОП ОСОБА_60 (РНОКПП НОМЕР_55 ), ФОП ОСОБА_61 (РНОКПП НОМЕР_56 ), ФОП ОСОБА_62 (РНОКПП НОМЕР_57 ), ФОП ОСОБА_63 (РНОКПП НОМЕР_58 ), ФОП ОСОБА_64 (РНОКПП НОМЕР_59 ), ФОП ОСОБА_65 (РНОКПП НОМЕР_60 ), ФОП ОСОБА_66 (РНОКПП НОМЕР_61 ), ФОП ОСОБА_67 (РНОКПП НОМЕР_62 ), ФОП ОСОБА_68 (РНОКПП НОМЕР_63 ), ФОП ОСОБА_69 (РНОКПП НОМЕР_64 ), ФОП ОСОБА_70 (РНОКПП НОМЕР_65 ), ФОП ОСОБА_71 (РНОКПП НОМЕР_66 ), ФОП ОСОБА_72 (РНОКПП НОМЕР_67 ), ФОП ОСОБА_73 (РНОКПП НОМЕР_68 ), ФОП ОСОБА_74 (РНОКПП НОМЕР_69 ), ФОП ОСОБА_75 (РНОКПП НОМЕР_70 ), ФОП ОСОБА_76 (РНОКПП НОМЕР_71 ), ФОП ОСОБА_77 (РНОКПП НОМЕР_72 ), ФОП ОСОБА_78 (РНОКПП НОМЕР_73 ), ФОП ОСОБА_79 (РНОКПП НОМЕР_74 ), ФОП ОСОБА_80 (РНОКПП НОМЕР_75 ), ФОП ОСОБА_81 (паспорт серія НОМЕР_76 ), ФОП ОСОБА_82 (РНОКПП НОМЕР_77 ), ФОП ОСОБА_83 (РНОКПП НОМЕР_78 ), ФОП ОСОБА_84 (РНОКПП НОМЕР_79 ), ФОП ОСОБА_85 (РНОКПП НОМЕР_80 ), ФОП ОСОБА_86 (РНОКПП НОМЕР_81 ), ФОП ОСОБА_87 (РНОКПП НОМЕР_82 ), ФОП ОСОБА_88 (РНОКПП НОМЕР_83 ), ФОП ОСОБА_89 (РНОКПП НОМЕР_84 ), ФОП ОСОБА_90 (РНОКПП НОМЕР_85 ), ФОП ОСОБА_91 (РНОКПП НОМЕР_86 ), ФОП ОСОБА_92 (РНОКПП НОМЕР_87 ), ФОП ОСОБА_93 (РНОКПП НОМЕР_88 ), ФОП ОСОБА_94 (РНОКПП НОМЕР_89 ), ФОП ОСОБА_95 (РНОКПП НОМЕР_90 ), ФОП ОСОБА_96 (РНОКПП НОМЕР_91 ), ФОП ОСОБА_97 (РНОКПП НОМЕР_92 ), ФОП ОСОБА_98 (РНОКПП НОМЕР_93 ), ФОП ОСОБА_99 (РНОКПП НОМЕР_94 ), закрити до нього доступ.

Всупереч ст.171 КПК України ініціатором клопотання слідчим не доведено, що зазначене майно є речовим доказом, не конкретизовано суму розміру завданої злочином шкоди. Відсутнє в матеріалах клопотання обгрунтування розумності та співрозмірності обмеження права власності завданням кримінального провадження в разі накладення арешту на майно. Відсутнє в матеріалах клопотання повідомлення про підозру будь - якій особі, а також не додано до матеріалів клопотання цивільний позов потерпілого.

Відсутнє в матеріалах клопотання обгрунтування розумності та співрозмірності обмеження права власності завданням кримінального провадження в разі накладення арешту на майно. Крім того, не зазначено мету необхідності арешту майна, якими слідчий, прокурор обґрунтовує доводи клопотання.

На підставі вищевикладеного, слідчий суддя вважає, що дане клопотання подано з порушенням, встановленим ч.2 ст. 171 КПК України, а тому слід повернути клопотання прокурору для усунення недоліків.

На підставі викладеного та керуючись ст. 107, 167, 170,171, 309 КПК України, слідчий суддя, -

УХВАЛИВ:

Повернути клопотання старшої слідчоїдругого відділурозслідування кримінальнихпроваджень СУГУ ДФСу Вінницькійобласті області ОСОБА_3 проарешт майнапрокурору, та у відповідності до ч.3 ст.172 КПК України встановити строк в сімдесят дві години для усунення недоліків.

Ухвала слідчого судді не підлягає апеляційному оскарженню, заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження.

Слідчий суддя:

СудВінницький міський суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення02.03.2021
Оприлюднено29.05.2024
Номер документу95517563
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна

Судовий реєстр по справі —127/4912/21

Ухвала від 02.03.2021

Кримінальне

Вінницький міський суд Вінницької області

Клапоущак С. Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні